Konserwacja i Naprawy Łazienek

Usługa Konserwacja i Naprawy Łazienek obejmuje naprawę typowych usterek występujących w łazienkach, jak: wymiana silikonów, wężyków od baterii, syfonów wannowych czy brodzikowych, pojedynczych elementów jak miska sedesowa, umywalka, bateria, wymiana oświetlenia, wymiana czy dodanie nowego lustra.
Usługa szczególnie polecana osobom, które nie chcą przeprowadzać kompleksowego czy częściowego remontu łazienki a jedynie naprawić lub wymienić poszczególne elementy łazienki.

W zakresie usługi Konserwacja i Naprawy Łazienek możemy wykonać:
* Wymienić fugi cementowe na epoksydowe.
* Przemalować płytki specjalną farbę (nie trzeba wtedy wymieniać płytek)
* Odnowić jedynie sufit w łazience.
* Wymienić syfony w wannie, umywalce, spłuczkach od sedesów podwieszanych czy kompaktowych
* Złożyć i zamontować meble zakupione w marketach budowlanych lub w Ikea
Szybkość realizacji, staramy się drobne usługi realizować od „ręki”. Można uzyskać wycenę na naprawy przez przesłanie zdjęcia i opisu usterek mailem. Udzielamy gwarancji na wykonane naprawy. Podczas napraw możemy przeprowadzić oględziny reszty elementów, w celu określenia ich stanu.

Przejrzyj naszą galerię zdjęć aby zobaczyć nasze najpopularniejsze aranżacje łazienek. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zadzwoń lub umów się na spotkanie. Jesteśmy wysoko oceniani przez naszych klientów, można dowiedzieć się o tym z referencji naszych klientów.

SZEŚĆ KROKÓW DO
IDEALNEGO REMONTU

Po dwóch dekadach prowadzenia firm remontowo-budowlanych a w tym firmy budowlanej oraz obecnie firmy specjalizującej się tylko w remontach łazienek z dużym powodzeniem, mogłem stworzyć strategię opartą na 6 Krokach do Udanego Remontu. Jestem przekonany, że jeśli dostosujesz się do nich zwiększysz swoje szanse na sukces remontu stukrotnie.

POBIERZ NASZ DARMOWY PORADNIK

Dziękujmy! Twoja kopia 6 Kroków do Idealnego Remontu jest w drodze do Twojej skrzynki odbiorczej. Jeśli nie chcesz czekać. POBIERZ TUTAJ!