Czy Możemy u Ciebie Pracować?

Łazienka w 10 Dni może wykonać remont łazienki w Mieszkaniu w Bloku, Bliźniaku, Domku Jednorodzinnym, Mieszkaniu w Piwnicy, w Kamienicy. Jest oczywiste, że mogą zaistnieć pewne ograniczenia. Znając odpowiedzi na następujące pytania możemy jak najlepiej służyć Państwu dzięki dostarczeniu nam cennych informacji na temat projektu.

  1. Czy są restrykcje dotyczące zamykania wody użytkowej i ogrzewania  lokalu?
  2. Czy są restrykcje lub brak miejsca na postawienie kontenera/samochodu dostawczego w najbliższym obszarze bloku/domu?
  3. Czy są restrykcje dotyczące możliwości przeprowadzenie remontu w lokalu (np. zastrzeżenia sąsiadów/administracji, planowane są prace wymiany instalacji, itp.)?
  4. Czy budynek jest bez windy i czy chcesz skorzystać z naszej usługi poza naszym obszarem działania?*

Jeśli masz inne pytania lub potrzebujesz wyjaśnienia, proszę o kontakt z nami przez formularz lub telefonicznie pod numerem 22.602.25.89. Będziemy szczęśliwi udzielając Państwu pomocy.

Marki i Producenci

SZEŚĆ KROKÓW DO
IDEALNEGO REMONTU

Po dwóch dekadach prowadzenia firm remontowo-budowlanych a w tym firmy budowlanej oraz obecnie firmy specjalizującej się tylko w remontach łazienek z dużym powodzeniem, mogłem stworzyć strategię opartą na 6 Krokach do Udanego Remontu. Jestem przekonany, że jeśli dostosujesz się do nich zwiększysz swoje szanse na sukces remontu stukrotnie.

POBIERZ NASZ DARMOWY PORADNIK

Dziękujmy! Twoja kopia 6 Kroków do Idealnego Remontu jest w drodze do Twojej skrzynki odbiorczej. Jeśli nie chcesz czekać. POBIERZ TUTAJ!