Projekt Łazienki

Czy masz wizję nowej łazienki czy nie, pomożemy stworzyć projekt odpowiadający Twoim wyobrażeniom i osobistym preferencjom. Remont łazienki to ponad 100 decyzji, które decydują o jej funkcjonalności i wyglądzie, nasz proces ułatwi Tobie wybór najlepszych materiałów wykończeniowych dostosowanych do Twoich potrzeb i możliwości technicznych łazienki. Każdy klient przy pierwszym kontakcie z naszą firmą uzyskuje informacje o możliwych terminach, szacunkowym koszcie i naszym procesie, aby nie zabierać czasu i nie składać obietnic “bez pokrycia”

Nasz proces rozpoczyna się od pierwszego spotkania Projektanta w Twoim domu, wykonania pomiarów, określenia warunków technicznych oraz ustalenia ogólnego wyglądu nowej łazienki a następnie krok po kroku dopracowania wszystkich szczegółów remontu w postaci rysunków, wizualizacji, listy materiałów i kosztorysu.

Dla wygody i oszczędzenia czasu przesyłamy to wszytko przez email. Na drugim spotkaniu wystarczy już tylko podpisać Umowę Wykonawczą, otrzymać zwrot kosztów za Umowę Projektową i cieszyć się szybko wyremontowaną łazienką.
Nasi klienci są zadowoleni z precyzji naszego procesu projektowego i szybkiego remontu łazienki, nie muszą robić zbyt dużo, tylko usiąść i czekać na ostateczny rezultat. Nasi pracownicy są ekspertami w minimalizowaniu niedogodność w codziennym życiu i w mieszkaniu. Codzienne utrzymanie porządku i czystości jest dla nich priorytetem, co wyróżnia nas od innych wykonawców. Większość klientów jest zadowolona z całości naszego procesu.

Marki i Producenci

SZEŚĆ KROKÓW DO
IDEALNEGO REMONTU

Po dwóch dekadach prowadzenia firm remontowo-budowlanych a w tym firmy budowlanej oraz obecnie firmy specjalizującej się tylko w remontach łazienek z dużym powodzeniem, mogłem stworzyć strategię opartą na 6 Krokach do Udanego Remontu. Jestem przekonany, że jeśli dostosujesz się do nich zwiększysz swoje szanse na sukces remontu stukrotnie.

POBIERZ NASZ DARMOWY PORADNIK

Dziękujmy! Twoja kopia 6 Kroków do Idealnego Remontu jest w drodze do Twojej skrzynki odbiorczej. Jeśli nie chcesz czekać. POBIERZ TUTAJ!