Najczęściej Zadawane Pytania

FAQs
Czy użyte materiały będą najwyższej jakości?

Używamy tylko produktów najwyższej jakości, dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować wykonanie naszych projektów. Ponadto chcemy, abyś mógł cieszyć się swoją wymarzoną łazienką bez żadnych problemów przez wiele, wiele lat.

Jaki mam wybór w wyborze farby i koloru do pomalowania łazienki?

My używamy farb firmy Flugger i Caparol które posiadają tysiące kolorów do wyboru i bardzo dobrą obsługę klienta. Używamy farb przeznaczonych do pomieszczeń wilgotnych.

Czy mogę wybrać swój styl mebli łazienkowych i wykończenia łazienki?

Oczywiście, nasz Projektant wybierze każdy rodzaj materiałów i elementów wykończeniowych według Twoich preferencje, marzeń i w ramach możliwości budżetu.

Czy będę miał wybór dotyczący blatów, mebli na zamowienie i płytek?

Tak. Nasze blaty, fronty szafek i płytki są dostępne w wielu różnych stylach i kolorach. Możemy dostarczyć blaty z kamienia, z płyty meblowej MDF-lakierowanej, oklejane a także inne opcje. Chociaż nasz wybór płytek, jest praktycznie nieograniczony, większość naszych klientów woli mieć zawężone pole wyboru, aby łatwiej było im podjąć decyzję.

Czy wykonujecie łazienki w ciągu 10 dni roboczych dla seniorów i osób niepełnosprawnych?

Mamy bogate doświadczenie w zakresie projektowania Łazienek Bez Barier, co pozwala nam zarekomendować to, co najlepiej pasuje do Twojej indywidualnej sytuacji. Niezależnie od tego, czy jest to kabina typu walk-in, zmiana wanny na prysznic, czy po prostu antypoślizgowa płytka i uchwyty, mamy wiele pomysłów, które uwzględniają zmieniające się potrzeby i styl życia – bez poświęcania wyglądu! Nasi specjaliścii pomoże ci w podjęciu właściwej decyzji. Zobacz naszą galerię Łazienek Bez Barier, aby zobaczyć przykłady naszych prac w tym zakresie.

Czy mogę zobaczyć niektóre z wcześniejszych prac?

Jeśli przejrzysz galerię naszych łazienek, zobaczysz niewielką próbkę wymarzonych łazienek, które ukończyliśmy. Oczywiście, mając setki wykonanych łazienek, nie możemy opublikować ich wszystkich. Ponadto Twój Specjalista ds. Projektowania Łazienek pomoże przejrzeć naszą galerię zakończonych projektów, gdy odwiedzi Cię w domu..

Czy będę współpracować z Projektantem?

Tak, nasz Projektant po podpisaniu Umowy o Projekt będzie z Tobą współpracował nad stworzeniem od początku do końca wymarzonej łazienki. Wybierze i zaprezentuje odpowiednie materiały, przygotuje wszystkie potrzebne rysunki. Większość komunikacji będzie wykonana przez pocztę e-mail z wyjątkiem osób które nie maja możliwości lub umiejętności z korzystania z poczty e-mail, wtedy będą wymagane osobiste spotkania.

Czy Łazienka w 10 Dni daję gwarancję na pracę? Co jeśli nie będę zadowolona z rezultatu?

Absolutnie, każda nasza prace posiada roczną gwarancję. Nasz Specjalista z Obsługi Klienta po zakończeniu prac, przeprowadzi z Tobą oględziny i odbiór wykonania wszystkich prac, aby upewnić się, że całkowicie zaspokoiliśmy Twoje zadowolenie z naszej usługi. W przypadku wystąpienie poprawek, gwarantujemy w 100% naprawy. Dodatkowo dzwonimy w trakcie trwania gwarancji aby otrzymać informację zwrotną o stanie łazienki. Najważniejsze jest dla nas najwyższe zadowolenie klienta.

Jaki będzie koszt wykonania projektu i remontu?

Koszt wykonania projektu zależy od budżetu przeznaczonego na remont a koszty remontu będą uzyskane po wykonaniu rysunków projektowych i wykonaniu kosztorysu na ich podstawie. Koszt ten zależeć będzie od wielkości i ilości prac remontowych.

Jak doknać wstepnych ustaleń?
Po prostu skontaktuj się z nami lub zadzwoń pod numerem 22 602 25 89. Poinformuj naszego przedstawiciela, że chcesz porozmawiać z jednym z naszych specjalistów ds. Projektowania Łazienek. Zanim się zorientujesz, będziesz mieć wszystkie informacje potrzebne do podjęcia właściwych decyzji dotyczących projektu.
Co zawiera kompleksowy remont łazienki?

Całkowitą renowację łazienki, oprócz przestawienia ścian działowych i demontaż stropów. Tynkujemy i prostujemy ściany, kładziemy nowe instalacje, układamy płytki, wykonujemy izolacje, montujemy biały osprzęt, lustra, meble, uchwyty i wieszaki oraz wszystkie inne elementy, które sprawią Twoją łazienkę najpiękniejszą w Twoim mieszkaniu.

Czy możecie przesunąć sedes, umywalkę czy wannę w inne miejsce?

Oczywiście. Zazwyczaj każdy projekt zawiera w przeniesienie tych elementów.

Jeśli obiecujecie remont łazienki w ciągu 10 dni, dlaczego do rozpoczęcia remontu trzeba czekać kilka tygodni?

Po podpisaniu umowy projektowej/wykonawczej nasz Specjalista Projektant, przekazuje umowę do realizacji. W tym czasie zamawiamy, kupujemy, sprawdzamy, planujemy każdy aspekt remontu, przed wejściem na budowę i właśnie te prace przygotowawcze gwarantują realizację łazienki w 10 dni roboczych.

Podczas remontu łazienki, będzie możliwość korzystania z sedesu i czy będzie bieżąca woda?

Tak, miska sedesowa będzie instalowana każdego dnia na koniec prac i w razie potrzeby w ciągu dnia. Podczas prac hydraulicznych woda może być odłączana na krótki czas, wcześniej będziesz o tym poinformowany.

Podczas prac remontowych, czy jest konieczne aby ktoś był cały czas w domu?

Nie, nie trzeba. Nasi pracownicy są zarejestrowani i pracują na umowach o pracę, a także mają sprawdzoną przeszłość. Nasi pracownicy są godni zaufania.

Czy przywozicie wszystkie materiały w jednym czasie?

Tak ale w zależności od możliwości składowania materiałów w mieszkaniu. W przypadku surowego stanu mieszkania, wszystkie materiały są składowane po sprawdzeniu w naszym magazynie w mieszkaniu. W przypadku remontu łazienek w małych mieszkaniach. Materiały składujemy w naszym magazynie i na bieżąco dowozimy je do mieszkania. Dzięki temu nie robimy bałaganu i nie zajmujemy przestrzeni mieszkalnej.

Dlaczego muszę zlecić waszej firmie wykonanie projektu?

Na bazie doświadczeń wiemy, że gwarancją udanego projektu i wykonania jest ścisła współpraca Projektanta i Wykonawcy, którzy pracują w ramach jednego systemu komunikacji. Jest wiele korzyści z takiego systemu, np. skrócenie czasu na realizację, eliminacja pomyłek, dokładny dobór materiałów, zdjęta odpowiedzialność z barków klienta przy wyborze ogromnej ilości materiałów i podejmowania decyzji i wiele innych.

Co to znaczy, że nie robicie wyceny ofertowej?

Wyceny ofertowe, są to propozycje cenowe podane przez Wykonawcę dla uzyskania kontraktu. Problem w tym, że ceny ofertowe są zawsze zaniżone tak aby zdobyć kontrakt. Rodzi to wiele problemów w dalszym okresie współpracy, zazwyczaj w trakcie robót Wykonawca informuje, że są dodatkowe koszty lub musi zwiększyć cenę „bo na tym nie wyjdzie”. Wyceny ofertowe są skuteczne w przypadku pojedynczych robót specjalistycznych, jak np. Instalacja WC, kabiny, itp.

W jaki sposób obliczacie cenę za remont?

Na podstawie dokładnych rysunków wykonawczych zrobionych przez naszego Specjalistę Projektanta i na podstawie cen za roboty remontowe ustalane przez np. Sekocenbud – System Informacji o Cenach w Budownictwie, które zmieniają się co kwartał.

Co Z Twoim Projektem?

Pytania Dotyczące Projektu

Jak długo trwa wykonanie remontu?

Naszym celem jest skrócenie prac remontowych jak to najbardziej możliwe, zazwyczaj staramy się wykonywać remont w ciągu 10 dni roboczych – kompleksowy remont od demolowania i demontażu do sprzątania na koniec robót.

Czy naprawdę wykonujecie remont łazienki w 10 dni?

Wykonujemy tylko łazienki – nasi Specjaliści są przeszkoleni to tego typu prac. Nasz nowoczesny system i procesy połączone z wymagającym szkoleniem dają rezultat wykonania kompleksowego remontu łazienki w 10 dni roboczych.

Co się stanie, jeśli łazienka nie zostania ukończone na czas?

Załacimy Tobie!!! Tak, to jest w naszej umowie. Jesteśmy tak pewni, że możemy spełnić nasze zobowiązanie, że będziemy wypłacać ci 100 PLN dziennie za każdy dzień spóźnienia..

Czy firma ŁW10Dni może ukończyć zlecenie, które już rozpoczęliśmy, lub zakończyć zlecenie, nad którym pracowali już inni?
Ponieważ zajmujemy się wszystkimi etapami i dajemy gwarancje na wszystkie nasze realizacje, nie możemy zakończyć pracy rozpoczętej przez kogoś innego. W niektórych sytuacjach możemy wykonać częściowe zadanie, które właściciel domu może ukończyć, ale tylko wtedy, gdy ich praca nie będzie powiązana z niczym, nad czym pracowała firma ŁW10D. Jeśli Twoja łazienka została zburzona, ale nie rozpoczęły się żadne dodatkowe prace, możemy Ci pomóc – zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów.
Czy będę wiedziała co dostanę jeśli podejmę decyzję?

Oczywiście. Nasz system Łazienka w 10 Dni jest unikalny. Większość wykonawców nie prowadzi usługi projektowanie i remont w jednej usłudze. Wiemy, że proces projektowanie wspiera proces remontowy i na odwrót. Nasz Specjalista Projektant, pomoże Tobie wybrać i zrozumieć co naprawdę potrzebujesz w swojej nowej łazience. Wszystkie Twoje wybory będą wydrukowane ze zdjęciami na dokumencie. Następnie podpiszesz, każdy element Twojej łazienki. Dla dodatkowego potwierdzenia, nasz dział Zamówień skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia wszystkich ustaleń.

Czy Twoi pracownicy są ubezpieczeni?

Tak, nasi wszyscy pracownicy są zatrudnieniu na umowę o pracę i posiadają ubezpieczenie

Kupiłem już wszystkie moje urządzenia i osprzęt. Czy ŁW10D może po prostu zainstalować wszystko dla mnie?

Nie. Niestety nie tak działa nasz model biznesowy. Ponieważ obsługujemy okres gwarancyjny, wszystko, co instalujemy, musimy zakupić osobiście i zweryfikować jakość i kompletność w naszym magazynie przed montażem. Większość wykonawców oczekuje, że sam kupisz odpowiednie produkty, wybierzesz pasujące kolory, zamówisz i sprawdzisz, czy wszystko jest prawidłowe i dostarczysz na miejsce. Przy tak wielu elementach remontu łazienki może to być naprawdę koszmar. Chcemy, aby Twoja renowacja łazienki była bezproblemowa, abyś mógł spać spokojnie! Robimy jednak wyjątki, gdy klient kupił jeden lub dwa elementy, takie jak toaleta i kran lub płytki. Jednka Twój projekt przebiegł bez żadnych problemów, wolimy sprawdzić produkt przed realizacją montażu. Robimy to dla twojej ochrony. Ponadto mamy praktycznie nieskończony wybór przedmiotów do wyboru i jesteśmy pewni, że będziesz w stanie znaleźć rzeczy, które pokochasz. Ponieważ naprawdę chcielibyśmy zapewnić Ci bezproblemowy, niestandardowy remont, jeśli możesz zwróć swoje produkty i zadzwoń do nas!

Ile osób będzie pracowało w łazience?

Zazwyczaj są to trzy osoby: Menadżer Projektu, Specjalista od Układania Płytek, Asystent. Pracują zawsze te same osoby, nie mamy podwykonawców. W przypadku mniejszych projektów i częściowych remntów ekipa może składać się z dówch zamiast trzech pracowników.. Zobaczysz te same osoby od początku do końca, co nie tylko zapewni ci komfort, ale pozwoli nam stworzyć spójny rezultat dla Ciebie.

Czy muszę wyprowadzać się z domu, podczas remontu?

Staramy się tak wykonać prace remontowe aby nie było takiej potrzeby. Jednak trzeba być przygotowanym na wiele niedogodności np. brak miejsca na kąpiel i toaletę. Takie sprawy ustalmy na pierwszym spotkaniu z klientem, zawsze staramy się dostosować od potrzeb klientów i sprawić aby remont łazienki był przyjemnością a nie horrorem.

Posiadam więcej niż jedną łazienkę, czy otrzymam rabat? I czy wykonujecie dwie łazienki w ciągu 10 dni roboczych – na raz?

Oczywiście tak. Zapytaj naszego Specjalistę Projektanta o odpowiedni rabat. W przypadku remontu dwóch łazienek na raz, to odradzamy taki proces, jeśli ktoś ma mieszkać podczas remontu. Polecamy wykonanie łazienek jedna po drugiej.

Czy mogę zaprojektować łazienkę samodzielnie?

Oczywiście nie! Nasz Specjalista Projektant będzie z Tobą pracował nad zrealizowaniem projektu łazienki marzeń. Istnieje jedenaście elementów w łazience i pomożemy wybrać je wszystkie w odpowiednim stylu, piękne i funkcjonalne oraz w budżecie.

Czy mogę poświęcić jakość na korzyść szybkości?

Dobre pytanie! Nie!Jesteśmy tak dokładni i nasz jakość jest fantastyczna, że dajemy gwarancje na wszystkie praca na cały rok. Jako specjaliści od remontowania łazienek naszym priorytetem jest zadowolenia klienta i jakość. Prawdą jest, że remont łazienki nie powinien trwać bez końca. Nasz system i procesy są unikalną metodą na szybką realizację łazienki.

Czy mogę zatrzymać moje obecne elementy łazienki, umywalkę, wannę, płytki i tylko wykonać remont wokół tego?

Tak. Nasz Specjalista Projektant ustali z Tobą wszystkie możliwości częściowego remontu.

Dlaczego muszę powiedzieć jaki mam budżet na remont?

Budżet to podstawowy miernik realizacji projektu od tego zaczynamy. Jest to zarazem cel do osiągnięcia i granica. Z zależności od budżetu będą dobrane materiały oraz ilość prac w łazience. Cały etap projektowania polega na takim dobraniu materiałów wykończeniowych i aranżacji łazienki aby zmieścić się w budżecie a przy tym zachować wysoką jakość i osiągnąć zamierzony wygląd łazienki oraz wykonać prace remontowe.

Czy koniczne jest odwiedzanie sklepów z materiałami do łazienki z Projektantem w celu wyboru materiałów?

Nie jest to wymagane, nasz Projektant przygotowuje pytania i propozycje (zdjęcia odnośniki od stron, itp) potrzebne do wykonania projektu i wysyła na skrzynkę e-mail klienta. Wieczorem klient może to przejrzeć w domu i się zastanowić, następnie dać odpowiedz lub zadać pytanie. Podejmowanie decyzji w sklepie jest trudne, najlepiej robi się to w zaciszu domu.

nadal masz wątpliwości?

O Naszym Procesie

Kiedy zaczynają się prace, o której godzinie zaczynają się prace i kończą? Czy pracujecie w weekendy?

Nasi Specjaliści pierwszego dnia pracy przyjeżdżają między 8 a 10 rano. Nasz kierownik ustali z Państwem tygodniowy harmonogram prac aby dostosować wygodne godziny pracy. Jeśli to wymagane pracujemy w weekendy. Zasadniczo pracujemy od 8-16 od Poniedziałku do Piątku.

Czy mogę nanosić zmiany podczas prac remontowych?

Niestety, jeśli nastąpiłyby zmiany podczas trwania remontu, nie gwarantujemy wykonania pracy w ciągu 10 dni roboczych. Nasz Specjalista Projektant pomoże Państwu przejść przez proces projektowy, który pozwoli wybrać wszystkie materiały aby nie było powodu do ich późniejszej zmiany. Dokładamy wszelkich starań aby łazienka była „szyta” idealnie na Państwa miarę.

Czy Łazienka w 10 Dni utylizuje stare elementy z łazienki?

Tak, wszystkie stare elementy zostaną przez nas są likwidowane i wyrzucane, elementy metalowe zostaną oddane na złom.

Czy Wasza firma może przestawić ściany w łazience dla jej powiększenia?
Mamy nadzieję, że nasze Najczęściej Zadawane Pytania były pomocne. Na bieżąco aktualizujemy pytania, więc prosimy nie wahać się i skontaktować przez formularz, jeśli nie ma odpowiedzi na pytania, których szukacie.
Czy naprawiacie po zalaniach wodą?

Jeśli masz małe uszkodzenia po zalaniu wodą, nasza ekipa poradzi sobie z tym – oczywiście będzie to zależało od głębokości uszkodzeń. Nasz Specjalista Projektant może wytłumaczyć podczas spotkania na konsultację. Uszkodzenia wodą tak poważne, aby nasze ekipa nie mogła sobie z tym poradzić, są bardzo spotykane bardzo rzadko, mniej niż 0.1% zgłoszeń.

Czy Wasza firma może zainstalować Jacuzzi?

Tak! Nasz Specjalista Projektowy może o tym z Tobą porozmawiać.

Czy wykonujecie wymianę instalacji hydraulicznej?

Łazienka w 10 Dni wykonuje takie prace, w starych łazienkach instalacja jest w bardzo złym stanie i przy okazji przenoszenia instalacji również ją wymieniamy na instalację plastikową zgrzewaną lub miedzianą.

Mieszkam w starym bloku, gdzie piony hydrauliczne i ogrzewania są dzielone z innymi mieszkańcami?

Nasz Specjalista Projektant będzie szczęśliwy mogąc określić czy przeprowadzenie remonty Twojej łazienki będzie możliwe. Możliwe, że będą wymagane specjalne pozwolenia lub inne wymogi. Proszę zadzwonić do nas.

Czy Wasz firma może postawić dodatkową łazienkę w moim mieszkaniu?

Niestety nasz firma nie zajmuję się budowaniem dodatkowych pomieszczeń, ewentualnie może przesunąć ścianę, która nie jest konstrukcyjna lub nośna dla powiększenia łazienki.

Czy rozliczacie się na godzinę?

Nie, wszystkie koszty są zawarte w umowie o wykonanie.

Czy jako firma Łazienka w 10 Dni posiadacie dodatkowe ubezpieczenie?

Tak. Z przyjemnością pokażemy je Tobie.

Jak długo jesteście w tym biznesie?

Łazienka w 10 Dni a wcześniej Goldwood powstała w 2012, jednak prace remontowo-budowlane prowadzę do roku 2006. Wpis do ewidencji gospodarczej można sprawdzić pod tym adresem.

Dlaczego nie może ktoś inny wykonać dla mnie projekt?

Niestety pracujemy tylko z naszym projektantem, który wie jak projektować zgodnie z naszym systemem remontowym oraz mamy proces projektowania pod kontrolą, nie zostanie nic narysowane co nie mieści się w budżecie i jest nierealne do wykonania.

Dodatkowe Materiały

Nasze Sześć Sekretów Remontu

Skorzystaj z naszego podnad 10 letniego doświadczenia w branży remontowej

Rozpocznij Nasz Proces Remontowy

Rozpocznij nasz efektywny i oszczędzający czas proces przez wypełnienie naszego formularza remontowego.

Blog o Remontach Łazienek

Odkryj nasze porady, wskazówki, opinie i inne cenne informacje.

Nasze Łazienki

NOWOCZESNE

PRZEJŚCIOWE

TRADYCYJNE

WSPÓŁCZESNE

EKLEKTYCZNE

NOWOCZESNE

PRZEJŚCIOWE

TRADYCYJNE

WSPÓŁCZESNE

EKLEKTYCZNE

SPA

BEZ BARIER

VINTAGE

DUŻE

MAŁE

SPA

BEZ BARIER

VINTAGE

DUŻE

MAŁE