Piękne łazienki

Nasze Łazienki

Proces realizacji firmy Łazienka w 10 Dni zapewnia niezrównane wrażenia za każdym razem, w przeciwieństwie do innych firm remontowych, oszczędzamy naszym klientom wiele godzin a nawet dni, tygodni, a także miesięcy niedogodności związanych z projektowaniem oraz pracami remontowymi. Masz pytania lub chcesz umówić się na spotkanie? Zadzwoń do nas już dziś, a jeden z naszych ekspertów od projektowania chętnie Ci pomoże.

ZOBACZ WSZYSTKIE

PRZEJŚCIOWE

TRADYCYJNE

WSPÓŁCZESNE

EKLEKTYCZNE

SPA

VINTAGE

BEZ BARIER

DUŻE

MAŁE

NOWOCZESNE

vcvc

REMONTUJEMY ŁAZIENKI DLA TYCH, KTÓRZY POTRZEBUJĄ CZEGOŚ SPECJALNEGO

Łazienki Bez Barier

Nasza firma Łazienka w 10 Dni specjalizuje się również w całkowitej renowacji oraz częściowej aranżacji łazienek dla seniorów czy osób niepoełnosprawnych. Nasze wieloletnie doświadcznie w remontach łazienek w blokach, pozwala nam wykonać brodziki liniowe prawie w każdej łazience, dodatkowo instalujemy bidety elektroniczne oraz inne elementy ułatwiajace wygodne funkcjonowanie jak uchwyty czy poręcze.

Nasi Projektanci przygotują dla Państwa rozwiązania, które spełnią specjalne wymagania.

SZEŚĆ KROKÓW DO
IDEALNEGO REMONTU

Po dwóch dekadach prowadzenia firm remontowo-budowlanych a w tym firmy budowlanej oraz obecnie firmy specjalizującej się tylko w remontach łazienek z dużym powodzeniem, mogłem stworzyć strategię opartą na 6 Krokach do Udanego Remontu. Jestem przekonany, że jeśli dostosujesz się do nich zwiększysz swoje szanse na sukces remontu stukrotnie.

POBIERZ NASZ DARMOWY PORADNIK

Dziękujmy! Twoja kopia 6 Kroków do Idealnego Remontu jest w drodze do Twojej skrzynki odbiorczej. Jeśli nie chcesz czekać. POBIERZ TUTAJ!