Realizacja Pięknych Łazieneki

Nasz Sprawdzowy System

Firma Łazienka w 10 Dni z siedzibą w Warszawie specjalizuje się w kompleksowych remontach łazienek wraz z przygotowaniem projektu na terenie całej Warszawy a także Marek, Wołomina, Piaseczna, Mińska Mazowieckiego, Legionowa, Grodziska Mazowieckiego, Otwocka, Pruszkowa, Góry Kalwarii. Naszym głównym zadaniem jest wyeliminowanie ryzyka i stresu podczas remontu łazienki, stawiając na pierwszym miejscu zadowolenie klienta i funkcjonalny projekt, szczególnie w małych łazienkach w blokach. Porównując się z innymi wykonawcami, nasze podejście eliminuje stres, jest kompleksowe i wysokiej jakości. Mamy wykonanych setki pięknych i funkcjonalnych łazienek od 2012. Wysoka jakość usług jest standardem dla firmy Łazienka w 10 Dni; remont typowej łazienki trwa 10 dni roboczych.

Z naszą firmą Łazienka w 10 Dni remont łazienki staje się wyjątkowo łatwy. Decyduje o tym specjalistyczne doświadczenie wyłącznie w projektowaniu i remontach łazienek. Każdy pojedynczy element projektu łazienki i jego cena zostaną zawarte w umowie – bez żadnych niespodzianek.

Krok 1

Wyślij do nas wiadomość lub Zadzwoń 22-602-25-89 aby dowiedzić się w czym możemy pomóc, następnie umówić się na Pierwsze Spotkanie. Spotkania umawiamy w dni robocze pon-pt w godzinach 9-15. Średni czas trwania spotkanie to 90 minut.

Krok 2

Podczas Pierwszego Spotkania zapytamy Cię o kilka rzeczy, które pomogą nam lepiej poznać Twoje oczekiwania, określić orientacyjny koszt remontu, zaplanować czas jego realizacji i zabezpieczyć termin podpisując umowę wstępną lub o wykoanie projektu. 

Krok 3

Podczas Etapu Tworzenia Projektu Wymarzonej Łazienki, sporządzamy rysunki techniczne, plany, wizualizację, listę potrzebnych materiałów oraz kosztorys robót. Pomagamy dobrać materiały wykończeniowe do ustalonego budżetu oraz uwzględniając styl łazienki. Przygotujemy, również projekty mebli na wymiar.

Krok 4

Na Drugim Spotkaniu przedstawimy szczegóły naszej Propozycji oraz zostanie podpisana Umowa Wykonawcza z gwarancją stałej ceny, terminu realizacji i czasu trwania remontu. Przed rozpoczęciem prac wszystkie materiały zostaną zamówione, zgromadzone, sprawdzone i przygotowane na czas remontu. 

Krok 5

Następnie w zaplanowany dzień remontu, rozpoczną się prace i Twoja nowa łazienka zostanie skończona w ustalonym przez nas terminie. Po wykonaniu łazienki, realizujemy 3 wizyty kontrolne w okresie pierwszego roku trwania gwarancji. 

Dlaczego warto wybrać łazienkę w 10 dni?

Gwarancja Prawidłowego Wykonania Remontu

Podczas remontu łazienki masz wiele możliwości: możesz zatrudnić glazurnika lub firmę projektowo-budowlaną, możesz sam kupić materiały, możesz zatrudnić podwykonawców i zarządzać własnym projektem, a nawet możesz to zrobić sam. Ale te opcje są bez porównania z możliwościami, które zapewnia firma Łazienka w 10 Dni, firmy zajmującej się projektowaniem i kompleksowym remontem, która jak nikt inny pozwala klientowi przejść przez remont w „białych rękawiczkach”. Wykonujemy kompleksowy remont od początku do końca, w tym projektowaniem, materiałami, instalacją, gwarancjami i wszystkim pomiędzy.

Proces Realizacji Łazienki Twoich Marzeń

Nasz proces rozpoczyna się od pierwszego spotkania Projektanta w Twoim domu, wykonania pomiarów, określenia warunków technicznych oraz ustalenia ogólnego wyglądu nowej łazienki a następnie krok po kroku dopracowania wszystkich szczegółów remontu w postaci rysunków, wizualizacji, listy materiałów i kosztorysu. Dla wygody i oszczędzenia czasu przesyłamy to wszytko przez email. W dniu rozpoczęcia remontu, dedykowana ekipa wykonuje cały projekt od początku do końca! Miejsce pracy pozostaje czyste i uporządkowane od pierwszego dnia do końca remontu, a nasze ekipy są ekspertami w minimalizowaniu utrudnień dla Ciebie, Twojego domu, rodziny, zwierząt domowych i codziennego funkcjonowania.
Wszyscy nasi projektanci i ekipy remontowe są zatrudnieni na umowę o pracę, przeszkolonymi przez naszą firmę Łazienka w 10 Dni. Nie korzystamy z podwykonawców ani pracowników tymczasowych. Wspieramy naszą pracę gwarancjami na materiały wykończeniowe i prace remontowe jak również używamy tylko najwyższej jakości materiałów znanych nam marek.

Dlaczego Doświadczenie Jest Ważne

Remont Bez Stresu

Klienci rutynowo informują nas, że nie mają obaw o postępy w pracach, kiedy współpracują z firmą Łazienka w 10 Dni. Nasi klienci są zadowoleni z precyzji naszego procesu projektowego i szybkiego remontu łazienki, nie muszą robić zbyt dużo, tylko usiąść i czekać na ostateczny rezultat. Kiedy pierwszego dnia widzą, starannie zabezpieczane miejsce pracy i zorganizowanie naszych pracowników – czują się spokojni przez cały okres remontu. To oznacza dla nich więcej czasu na robienie tego co chcą lub potrzebują zamiast zajmować się doglądaniem remontu.
Indywidualny Projekt
Specjalizujemy się w projektowaniu łazienek; znamy się na rozwiązaniach trudnych technicznie występujących szczególnie w małych łazienkach w blokach z lat 70. Nasza wiedza techniczna pozwala projektować łazienki funkcjonalne, piękne i dostosowane do wymogów konstrukcyjnych.
Projektowanie
Pomagamy naszym klientom wybrać najlepsze i polecane materiały polegając na zdobytym doświadczeniu z różnymi markami. Przygotowana przez nas lista materiałów ułatwia klientom podjęcie ostatecznej decyzji, która zdecyduje o wyglądzie nowej łazienki.
Gwarancja Terminów
Nasz standardowy remont w typowych łazienkach w blokach z lat 70 trwa 10 dni roboczych – gwarantujemy wykonanie na czas i w budżecie. Większe i bardziej skomplikowane łazienki, z oddzielną toaletą mogą zabrać więcej czasu od 10 do 20 dni roboczych w zależności od rodzaju trudności.
Łatwy Proces
Zajmujemy się wszystkim: projektowaniem, składowaniem i dostarczaniem materiałów, wyburzaniem, remontowaniem, sprzątaniem i gwarancjami. Jeśli wystąpią nieprzewidziane trudności, nasza ekipa remontowa zrobi wszystko aby rozwiązać problem bez utrudnień dla klienta, bez opóźnień czy podnoszenia budżetu.