Prawa Autorskie

Wszelkie materiały używane na tej stronie, łącznie ze zdjęciami są zastrzeżone i chronione przez międzynarodowe prawa autorskie oraz klauzule poufności. Nie wolno ich kopiować, reprodukować, zmieniać, publikować, udostępniać, transmitować ani dystrybuować w żaden sposób, bez pisemnego pozwolenia firmy “Łazienka w 10 dni”.Materiały na tej stronie internetowej są udostępniane przez firmę “ Łazienka w 10 dni” tylko i wyłącznie w celach informacyjnych.

Materiały wizualne

Zdjęcia, ilustracje, rysunki komputerowe, klipy video, etc. są własnością firmy Łazienka w 10 dni, jej klientów lub zostały wykonane przez osoby zatrudnione przez firmę Łazienka w 10 dni i mogą być używane na tej stronie internetowej w ramach indywidualnych umów i uzgodnień.Firma Łazienka w 10 dni nie udziela żadnych praw, licencji, patentów, praw autorskich, znaków firmowych ani poufnych informacji handlowych. Użycie jakiegokolwiek wizerunku (zdjęcia, ilustracji, grafik komputerowych, klipów video) z tej strony internetowej wymaga pisemnej zgody firmy Łazienka w 10 dni, lub podmiotu przez nią wskazanego.

Przedłożenia

Żaden materiał, informacja czy jakakolwiek forma komunikacji czy transmisji lub pozostawiony komentarz na tej stronie internetowej nie będzie uznany za poufny ani za własność osoby, która go umieszcza. Jest zabronione umieszczanie komentarzy czy przekazywanie na tę stronę jakichkolwiek materiałów niezgodnych z prawem, gróźb, oszczerstw, zniesławień, wulgaryzmów, pornografii czy innych materiałów łamiących prawo.

Linki do innych materiałów

Firma Łazienka w 10 dni nie ponosi odpowiedzialności za zawartość innych stron internetowych do których linki mieszczą się na stronie Łazienka w 10 dni. Łazienka w 10 dni nie promuje i nie gwarantuje usług czy produktów innych firm do których linki mogą znajdować się na stronie firmy Łazienka w 10 dni. Wchodzenie na strony internetowe innych firm, nie powiązanych z firmą Łazienka w 10 dni jest związane wyłącznie z własnym ryzykiem.Firma Łazienka w 10 dni jest zobowiązana do utrzymania zaufania i poufności swoich klientów oraz odwiedzających stronę, a także do ochrony wszelkich informacji zebranych w różnych celach. Ponieważ twoja prywatność jest bardzo ważna. Wszelkie dane osobowe, które zostawiłeś na naszej stronie będą wykorzystane przez Łazienkę w 10 dni do komunikacji między tobą a naszą firmą wyłącznie w celach biznesowych, zgodnie z twoją preferencją. Wszelkie elektroniczne listy, powiadomienia czy inne formy komunikacji będą dostępne dla ciebie w ramach wybranej opcji. Możliwa będzie rezygnacja z takiej korespondencji w każdej chwili, po pisemnym powiadomieniu. Łazienka w 10 dni nie będzie sprzedawać, dystrybuować ani dzielić się jakimikolwiek informacjami ze stroną trzecią.

Przejrzyj naszą galerię zdjęć aby zobaczyć nasze najpopularniejsze aranżacje łazienek. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zadzwoń lub umów się na spotkanie. Jesteśmy wysoko oceniani przez naszych klientów, można dowiedzieć się o tym z referencji naszych klientów.