Nasze Referencje

Zobacz Co mówią nasi klienci o nas

Nasze Referencje

Nasza firma Łazienka w 10 Dni dba o dobrą reputację. Zobacz, co mówią o nas nasi klienci.

Lat doświadczenia

Wykonanych łazienek

ZAOSZCZĘDZONYCH GODZIN

GWARANCJA CENY

To już nasza druga styczność z firmą „Łazienka w 10 Dni”. Tym razem wbrew nazwie firmy, Pan Robert i jego Współpracownicy dokonali generalnego remontu kuchni w naszym mieszkaniu. Jako że jest ona w bloku z lat 80-tych XX wieku, jej metraż nie jest zbyt wielki. Wynik prac, jest zgodny z naszymi oczekiwaniami, wyszło idealnie – wszelkie  „fanaberie” zostały uwzględnione i teraz stara-nowa kuchnia spełnia wszelkie oczekiwania. Etap projektowania bardzo przyjemny. Przedstawiono kilka wariantów prac z których wybrano jeden i na jego podstawie procedowano dalszą część. Jak zwykle wysoka kultura osobista Szefa i bezpośrednich Wykonawców była na jak najwyższym poziomie. Śmiało możemy polecić firmę „Łazienka w 10 Dni” osobom pragnącym dokonać kompleksowych prac remontowo-aranżacyjnych łazienek i kuchni. 

Justyna i Maciek, 2024

Współpracę z firmą „Łazienka w 10 dni” zdecydowanie polecam. Od profesjonalizmu Pana Roberta zaczynając, na przesympatycznej i przede wszystkim porządnej ekipie kończąc. W tym przypadku usługę naprawdę można nazwać kompleksową-umowa z harmonogramem, projekt, zakup materiałów, sprawny remont i jeszcze porządek do tego. Komunikacja również bez zarzutu-wszystko sprawnie, na czas. Czułam się poinformowana. Sama ekipa rewelacyjna-podstawa to oczywiście fachowość, ale dodatkowo po prostu sympatyczni, kulturalni, cierpliwie tłumaczyli i wyjaśniali, punktualni. 

Na pewno w przyszłym roku remont drugiej łazienki zrobię z Panem Robertem i jego ekipą.

P. Elżbieta, 2024

Remont 2-ch łazienek w Podkowie Leśnej. Ekipa świetna. Profesjonalni, szybcy i sympatyczni. Wszystko zostało zrealizowane zgodnie z planem i w terminie. Firma godna polecenia, sama na pewno jeszcze będę korzystać z jej usług.  Żeby tylko takie ekipy spotykać na swojej drodze remontów. 

P. Mariola, 2023

Miało być w 10 dni. Było w 8! ?

Szukałam wykonawcy kilka lat, bo zlecenie nietypowe: nie remont całościowy lecz dostosowanie części łazienki do niepełnosprawności. Nikt nie chciał się podjąć. No i oczywiście czas i cena były bardzo ważnymi dla mnie warunkami. W końcu trafiłam w internecie na tę firmę. Hmm Pomyślałam: spróbuję tu. 

Jakie było moje zdziwienie, gdy otrzymałam natychmiastową odpowiedź. Spotkanie, ustalenie warunków  w jeden dzień a od poniedziałku ekipa była już u mnie. Wszystkie prace wykonywane były szybko, sprawnie i dokładnie, a na koniec pomieszczenie pięknie wysprzątane. Współpraca z Szefem i jego pracownikami bez zarzutu: Miło i uprzejmie.  Pełne zadowolenie. Łazienka zyskała nie tylko na funkcjonalności ale także na wyglądzie. 

Dziękuję bardzo! Mam nadzieje, że nasza współpraca na tym nie skończy się. Marzy  mi się remont kuchni.? Polecam i chwalę do moich znajomych Firmę i życzę wszystkim takiego zadowolenia.

Małgorzata Licau, 2023

Gorąco polecam usługi firmy Łazienka w 10 dni. Remont łazienki z Panem Robertem i jego Ekipą (Ekipą przez duże E) to naprawdę przyjemność. Począwszy od projektu, poprzez pomoc w wyborze i zakup materiałów, szukanie najlepszych rozwiązań, stały kontakt i wymianę informacji, sprawne i funkcjonalne wykonanie, a na przepięknym, komfortowym wnętrzu skończywszy.  Wszystko to terminowo ( a więc szybko:)),rzetelnie, fachowo, czysto  i  zgodnie z ustalonymi zasadami. Przy okazji udało mi się wyremontować (odświeżyć ) także inne pomieszczenia, oczywiście dzięki życzliwości i elastyczności całej Ekipy.  Pełen profesjonalizm od początku do końca. Zdecydowanie na plus!!!

AG, Pruszków 2022

This is a review of 10-day bathroom. I was worried about trying to start this project living full time in Texas, but my bathroom in my Warsaw Apartment had not been remodeled since it was built in the early 1960’s. This bathroom had the original fixtures and tubs and looked like the typical block build. I did some internet research and found 10 day bathroom and met with the owner on my stay in October 2021 where he measured and made a schematic of the bathroom. He told me that we could do the rest by email and could start the job in November 2021. I agreed. The owner took my vision and completed the remodel on my budget and as promised in 10 days. His crew is very professional. I had to step out a few times and the neighbors tried to peek in and they stopped them at the door. My bathroom looks like one you would find in an upscale hotel. I would rate this job with 5 of 5 stars, and highly recommend 10 day bathrooms for all of your bathroom remodel needs. Thank you!!!

Dora T.

Firma „Łazienka w 10 dni” wykonała u mnie remont dwóch pomieszczeń: łazienki i toalety. Wszystkie etapy: od projektu, poprzez zamówienie i dostarczenie wszystkich materiałów, realizację projektu, na sprzątaniu kończąc zostały przeprowadzone terminowo (a nawet przed wcześniej ustalonym terminem), fachowo i rzetelnie. Na każdym etapie prac remontowych wiedziałam, co, w jaki sposób i w jakim czasie zostanie zrobione. Ponadto panowie potrafili doradzić, nie narzucając przy tym swojego zdania. Poza tym to punktualni, mili, pomocni i przede wszystkim doświadczeni fachowcy. Firmę tę polecam wszystkim wymagającym klientom.

P. Elżbieta

Nasza łazienka wymagała ogromu pracy z którą firma „łazienka w 10 dni” wywiązała się w 100%. Od projektu do realizacji. Profesjonalnie i Solidnie. Z czystym sumieniem Polecamy 🙂

P. Maciej

Ekipa sprawna, rzeczowa i godna polecenia!

P. Marcin

Wymiana starej kabiny prysznicowej i wysokiego brodzika, który był dla nas coraz większą przeszkodą na odpływ liniowy z drzwiami przesuwanymi wydawała się nam niemożliwa. Jednak firma Łazienka w 10 Dni poradziła sobie z tym bez problemu i bardzo szybko, a także wykonała kilka dodatkowych usprawnień w naszej łazience. Jestem bardzo zadowolona z usług firmy. Polecam!

P. Wanda

Szukałam firmy, która zrobi wszystko za mnie ( zamawianie, prace, sprzątanie) . I taką firmą okazała się firma : Łazienka  w 10 dni . Od początku do końca profesjonalnie, słuchają potrzeb, nie narzucają swoich pomysłów a jednocześnie podpowiadają. Kontakt mailowy non stop. Ekipa bardzo sympatyczna i kulturalna. Najlepszą recenzją firmy są słowa mojej teściowej: przeniosłaś łazienkę z  wieku XX w XXI ?

P. Agnieszka

Bardzo polecam firmę Lazienka w 10 dni. Ja osobiście znalazłem firmę poprzez Internet. Przekonała mnie bardzo profesjonalna strona internetowa oraz zdjęcia wykonanych łazienek. Firma zajmuje się kompleksowym remontem od projektu po zakupy i wykonanie wiec nie musiałem się martwic o dostawę materiałów podczas remontu. Wszystko było kupione i zorganizowane na czas. Również wykonanie łazienki jest na bardzo wysokim poziomie. Co ważne, podpisywana jest profesjonalna umowa wykonawcza oraz gwarancja na wszystkie prace. Sam remont przebiegł bardzo sprawnie bez nawet dnia opóźnienia. Tak więc polecam firmę.
Pawel (styczeń 2020)

W związku z podeszłym wiekiem teściowej postanowiliśmy zrobić gruntowny remont łazienki tak aby ułatwić korzystanie z niej. Ponieważ mieszkamy zagranicą i nie możemy nadzorować osobiście remontu szukaliśmy wykonawcy, który specjalizuje się wyłącznie w łazienkach i wykonałby całą pracę jak najsprawniej. Szybko znaleźliśmy stronę lazienkaw10dni.pl , która proponowała wszystko na czym nam zależało. Po wstępnej rozmowie zdecydowaliśmy się skorzystać z tej usługi. Ponieważ poprosiliśmy o niektóre nietypowe rozwiązania termin wykonania remontu został uzgodniony na 15 dni. Cały proces projektowania, wyboru urządzeń i monitorowania prac odbywał się przez internet. Pan Robert posiada duże doświadczenie więc dużo doradził nam w sprawie przystosowania łazienki dla starszej osoby i zmaksymalizowania powierzchni w bardzo malej kubaturze. Po zatwierdzeniu projektu, w wyznaczonym terminie ekipa rozpoczęła remont od zabezpieczenia reszty mieszkania przed pyłem budowlanym i kontynuowała prace w niezmienionym składzie aż do ukończenia. W kluczowych momentach otrzymywaliśmy zdjęcia a gdy były jakieś zapytania ze strony wykonawcy to rozwiązywaliśmy je przez wymianę maili. Po 15 dniach teściowa otrzymała bardzo ładną i funkcjonalną łazienkę, z której jest bardzo zadowolona. Polecam każdemu usługi tej firmy bo wykonanie jest naprawdę solidne a, co też jest ważne, firma proponuje rozwiązania dostosowane do różnych możliwości finansowych i czasowych klientów.
Tadeusz B.

Dostałam namiar na firmę Łazienka w 10 Dni od sąsiadki, która przeprowadziła wcześniej remont łazienki polegający na wymianie wanny na odpływ liniowy, co również sama chciałam zrobić. Efekt prac przerósł moje oczekiwania a terminowość i kultura pracowników firmy jest godna polecenia.
Pani Teresa z Bródna

Jestem bardzo zadowolona z jakości usług firmy GOLDWOOD-ŁAZIENKA W 10 DNI i polecam ją każdemu, kto chce przeprowadzić remont! GOLDWOOD-ŁAZIENKA W 10 DNI wykonywało u mnie remont obejmujący: wyrównanie i malowanie ścian, montaż listew, montaż ogrzewacza na wodę i sprzętu AGD, montaż baterii, montaż drzwi, mebli na wymiar i inne liczne wykończenia i naprawy w całym mieszkaniu. Wszystkie prace zostały wykonane w super jakości i w ustalonym terminie. Firma zorganizowała wszystko, co było niezbędne do remontu, moim zadaniem było tylko określić, co finalnie potrzebuję. Cenię ich za profesjonalizm, terminowość i komunikatywność. Wszystkie zlecenia zostały ze mną w jasny sposób ustalone i miałam poczucie pewności, że ustalony remont zostanie wykonany według ustalonych warunków. Uważam, że GOLDWOOD-ŁAZIENKA W 10 DNI to wyjątkowa firma w swojej kategorii – nigdy dotychczas nie spotkałam się z takim poziomem obsługi klienta i profesjonalizmem. Rekomenduję współpracę z GOLDWOOD-ŁAZIENKA W 10 DNI.

Beata

Wszystko udokumenotwane i jasno przedstawiane.

Irena

Niebywałą zaletą firmy Łazienka w 10 Dni jest kompleksowość usług – od projektu łazienki aż po jego realizację. W dzisiejszym zabieganym świecie nie miałam czasu na spędzanie godzin w sklepach by wybrać odpowiednie materiały tym bardziej, że oferta jest obecnie bardzo bogata. Firma Goldwood zrobiła to za mnie – wybrała materiały spełniające moje wymagania pod względem wyglądu a co najważniejsze dobre jakościowo. Nie musiałam również martwić się o to czy czasem nie zabraknie materiałów w trakcie prac. Moja łazienka była mała ale niestety wysoka – projektant wykorzystując kilka drobnych trików spowodował, że wydaje się ona obecnie dużo większa i bardziej przytulna. Najbardziej zaskoczyła mnie roczna gwarancja. Wielokrotnie w przeszłości spotkałam się z sytuacją, że podczas użytkowania łazienki w ciągu miesiąca czy dwóch zaczęły pojawiać się pewne problemy np. przeciekający prysznic i niestety często naprawa wiązała się z dodatkowymi kosztami. Firma Goldwood dokonuje naprawy tego typu wad w ramach gwarancji. Jedyną „wadą” jest dość długi okres pomiędzy pierwszymi rozmowami a zakończeniem prac. Jest on związany z przygotowaniem projektów, doborem materiałów i wszelkich prac przygotowawczych. Dlatego jeśli planujecie zrobić remont proponuję nie czekać tylko chwycić za telefon i umówić się na wstępne spotkanie.
Ewa

Jestem mega zadowolona! 🙂 Remont generalny łazienki poszedł sprawnie, ekipa zawsze znalazła jakieś fajne rozwiązanie. Panowie mili, profesjonalni, widać, że zaangażowani w pracę, można było liczyć na fachowe porady. Polecam każdemu, kto chce mieć zrobione dobrze, solidnie, a nie chce pójść z torbami. 🙂

P. Ewelina, 2024

Odebrałam łazienkę po remoncie. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Wszystko zostało wykonane zgodnie z projektem i w każdym szczególe. 

P. Małgosia, 2023

​Jesteśmy bardzo zadowoleni z prac ekipy, po kilku dni użytkowania nie mamy żadnych pytań czy poprawek. Dziękujemy za czystość i porządek, który otrzymaliśmy po remoncie. Podziwiam wielkością wanny i nowoczesnością łazienki. Projekt i jego realizacja są doskonałe.

Yuliia R., Listopad 2022

​Współdziałanie z firmą „Łazienka w 10 dni” rozpoczęliśmy w październiku 2022 r., w związku z generalnym remontem zakupionej nieruchomości. Wyżej wymieniona Firma przeprowadziła remont łazienki i wymianę płytek podłogowych w przedpokoju i kuchni mieszkania.

Możemy polecić Firmę „Łazienka w 10 dni” każdemu inwestorowi, pragnącemu zlecić prace remontowe Fachowcom. Począwszy od pierwszego kontaktu, poprzez fazę projektowania, wykonania i odbioru inwestycji Pracownicy Firmy wykazywali się ogromną wiedzą, umiejętnościami i kulturą w procesie. Olbrzymim plusem w działaniu Firmy, na etapie wykonawczym jest samodzielność Jej Pracowników, którzy co podkreślam, w kwestiach mało istotnych nie kontaktują się co chwilę z inwestorami celem uzyskania decyzji. Firma bardzo transparentna i uczciwa. Dokumentacja i harmonogram prac prowadzony z dużym pietyzmem. Jak na wstępie, bez najmniejszego „ale”, polecamy każdemu inwestorowi.

Justyna i Maciek, Listopad 2022

Na firmę „Łazienka w 10 dni” trafiliśmy przez przypadek. Wobec faktu, że wykonawca z którego usług remontowych dotychczas korzystaliśmy zakończył swoją działalność, stanęliśmy przed dylematem znalezienia nowego wykonawcy planowanego remontu łazienki. Spośród wielu przeglądanych w Internecie ogłoszeń, uwagę zwróciła firma „Łazienka w 10 dni”. Zdecydował o tym proponowany przez nią racjonalny i realistyczny plan realizacji remontu. Wszystko, od projektu po finalny produkt, było na wstępie kosztorysowane i określane harmonogramem czasowym realizacji. Po uzgodnieniu projektu łazienki, listy i ceny zakupywanych przez firmę materiałów i urządzeń oraz kalkulacji kosztów robocizny, gwarancję właściwego przeprowadzenia remontu zapewniało podpisanie umowy, określającej prawa i obowiązki każdej z zawierających ją stron. Nie bez znaczenia na podjęcie decyzji na tak, miały zamieszczone  na stronie firmy pozytywne opinie jej dotychczasowych klientów.  Potwierdziły się w całej rozciągłości w trakcie wykonywania remontu. Dotyczy to logistyki i kultury przeprowadzenia remontu oraz jakości i terminowości jego wykonania. Jesteśmy bardzo zadowoleni i z pełnym przekonaniem możemy polecić usługi firmy „Łazienka w 10 dni”. Trzeba tutaj podkreślić, że oferuje ona usługi na poziomie premium, co oznacza, że nie należy ona do najtańszych. W pełni uzasadnia to jednak jakość oferowanych przez nią usług.

Bożena i Wiesław

Długo zwlekałam z decyzją o podjęciu remontu łazienki. Perspektywa przeprowadzenia takiej pracy w domu, gdzie aktualnie mieszkam z rodziną, przerażała mnie. Na szczęście znalazłam w Internecie firmę Łazienka w 10 dni. Dokładnie opisane na stronie firmy, kolejne etapy remontu i pozytywne opinie klientów zachęciły mnie do działania. Ku mojemu zaskoczeniu wszystkie prace przebiegały według harmonogramu i bez żadnych problemów. Najbardziej odpowiadało mi to, że poza wyborem wyposażenia i ustaleniami, ominął mnie cały ciężar organizacji (projekt, zakup materiałów, transport, wywóz gruzu… itp.). Wykonawcy: dwuosobowa fachowa ekipa, wspierana przez energicznego szefa, uwinęła się z łazienką zaledwie w 9 dni. 

P. Alina

Firmę Łazienka w 10 Dni znam od 2015 roku. Wtedy zdecydowałem się zrobić remont łazienki. Wyszło wszystko tak wspaniale,
że za rok podjąłem decyzje remontu 2 pokoi. Zrobiono wszystko tak jak sobie wyobrażałem i tak jak ustalaliśmy przy planowaniu. Następnie wymieniono wszystkie framugi i drzwi. Teraz zdecydowałem się na remont kuchni włącznie z całym wyposażeniem oraz położenie na wszystkich podłogach wykładzin PVC.
Wszystkim interesującym się i poszukujących pewnych i SOLIDNYCH wykonawców polecam w 100 % Firmę Łazienka w 10 Dni. SZYBKO SOLIDNIE i TERMINOWO !!!!!!!
Marek

Firma Łazienka w 10 Dni wykonywała u mnie wymianę brodzika i kabiny prysznicowej.
Wszystko odbyło się wyjątkowo sprawnie. Od początku świetny kontakt mailowy, podpowiedzi dotyczące zakupów, potem wykonanie zgodnie z umową w ciągu jednego dnia (!). Panowie zabezpieczyli podłogi, wymontowali stary brodzik i kabinę bez jakichkolwiek zniszczeń otaczającej je glazury (a brodzik był obmurowany i obłożony płytkami), po wykonanej pracy posprzątali wszystkie usunięte elementy i inne ślady swojej działalności. Sama usługa wykonana profesjonalnie, starannie, bardzo estetycznie.
Bardzo polecam!

P. Agnieszka

Sprawnie i estetycznie.
– pomoc w projektowaniu łazienki i wyborze mebli i sanitariatów,
– estetycznie wykonane szafki,
– sprawny montaż,
– punktualna i słowna ekipa,
– świetny kontakt zarówno w trakcie robót, jak i po wszystkim.
Jednym słowem – polecam.
Magda Płachecka

W 100% polecam firmę Łazienka w 10 dni Pana Roberta. Od pierwszego spotkania rzeczowa rozmowa a następnie profesjonalne wykonanie. Z efektu jestem bardzo zadowolona,polecam!

Sylwia

Jestem bardzo zadowolona z pracy pana Roberta i jego firmy Łazienka w 10 Dni. Wszystko było jasno rozpisane w umowie, miał szybkie terminy, praca została wykonana w terminie i spełnia wszystkie moje oczekiwania.

KM

Prace zostały wykonane bardzo dokładnie.

Dariusz

Kogóż nie stresuje myśl o remoncie, a zwłaszcza remoncie łazienki! Wszystkim zestresowanym polecam firmę „Łazienka w 10 Dni”. Natknęłam się na nią w internecie i był to strzał w 10! Firma robi projekt, zakupy (wcześniej uzgadniane via e-mail), odpada zatem bieganie po hurtowniach, czy marketach budowlanych. Remont (łazienka i osobno WC) trwał 14 roboczych dni i wszystko od początku działa bez zarzutu. Sprzątanie po remoncie nie trwało długo, bo firma zabezpiecza folią drzwi do innych pomieszczeń, podłogi, lampy etc. Polecam zatem bez zastrzeżeń.
P. Agnieszka

Skorzystałam z usług tej firmy i mogę współpracę podsumować w jednym zdaniu: Bardzo profesjonalna i odpowiedzialna firma.

Łazienka została wykonana w terminie i jestem z niej bardzo zadowolona. Panowie zgodnie z ustaleniami zajęli się wszystkim zakupami i dostawą wszelkich niezbędnych materiałów.

Gorąca polecam tą firmę.

Iwona

Jestem pod wrażenim pomysłu zaplanowania i wykonania mojej łazienki. Estetyka, funkcjonalność i optyczne powiększenie przestrzeni zmieniły „koszmar” z lat 60 – tych w minimalistyczne piękno. Dziękuje.

Iza

Goldwood Design&Construction- Łazienka w 10 Dni wraz ze swoimi pracownikami to firma z której usług korzystam od wielu lat. Zleciłam im prace budowlane w mieszkaniu wymagającym całkowitego remontu włącznie z remontem łazienki, stawianiem nowych konstrukcji oraz wymiana instalacji elektrycznej. Prace te wykonane zostały solidnie i terminowo. Firma ta jest godna całkowitego zaufania; ponieważ nie zawsze jestem na miejscu, Pan Robert posiada klucze do moich nieruchomości na wypadek nieprzewidzianych awarii. Kierując sie własnym doświadczeniem polecam usługi tej firmy oraz jego wysoko kwalifikowanych pracowników.
Majka

Remont łazienki przebiegł bez żadnych problemów.  To co chcialam zostało wykonane w 100%. Mam przepiękną łazienkę. Ekipa bardzo sympatyczna, profesjonalna, mega pracowita. Polecam usługi firmy „Łazienka w 10 dni”.

Ela G. , 03.2024

Bardzo dziękujemy Państwu!)))) Jesteśmy bardzo zadowoleni:))))

Kristina L. , październik 2023

Modernizacja łazienki została przeprowadzona bardzo sprawnie, a efekt pozytywnie zaskoczył. Fachowe doradztwo od etapu projektu, przez wybór armatury i sprzętu, po staranne wykonanie. Ekipa wykonawców bardzo uprzejma i pracowita. Serdecznie polecam usługi firmy „Łazienka w 10 dni”.

Hanna Sz. , listopad 2023

Przeszukując Internet w poszukiwaniu firmy, której mogłabym zlecić kompleksowy remont łazienki, trafiłam na stronę „Łazienka w 10 dni”. Przeczytałam opinie i podjęłam decyzję, że zaryzykuję J.

Kontakt z Panem Robertem przebiegał bardzo sprawie. Uzyskałam wszelkie potrzebne informacje.

Po uzgodnieniu projektu, kosztorysu oraz terminu, podpisaliśmy umowę. Panowie Łukasz i Sylwek to prawdziwi fachowcy. Jestem pełna podziwu dla ich pracy. Prace remontowe odbyły się zgodnie z ustalonym terminem, a opinie które wcześniej czytałam są w pełni uzasadnione. Teraz i ja mam funkcjonalną i piękną łazienkę. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę każdemu.

Małgorzata N. , styczeń 2023

Z przyjemnością wystawiam firmie „Łazienka w 10 dni” referencje i szczerze polecam wszystkim, którzy planują remont swojej łazienki.
Bardzo dobry kontakt już na etapie planowania prac i aranżacji. Otrzymałam wizualizację nowej łazienki wraz z wymiarami i harmonogramem prac.
Kosztorys był jasny, płatność rozłożona na raty.
Firma zakupiła wszystkie materiały budowlane i zamówiła wybrane przeze mnie płytki i elementy białego montażu oraz szafkę z blatem na umywalkę. 
Chętnie doradzano mi w kwestii doboru oświetlenia.
Podłogi i inne pomieszczenia mieszkania zostały dobrze zabezpieczone. Po zakończeniu prac mieszkanie posprzątano.
Moja łazienka przeszła kapitalny remont i teraz jest to bardzo funkcjonalne i nowoczesne pomieszczenie.

Grażyna W. , marzec 2022

Remont przeprowadzony profesjonalnie, z uwzględnieniem wszelkich uwag i próśb. Wysoki poziom znajomości rynku i doradztwa. Nawet łazienka dostosowana do potrzeb osoby starszej może wyglądać pięknie i nowocześnie. Jesteśmy bardzo zadowolone:)

P, Justyna

Potrzebowałem ekipy, która weźmie wszystko na siebie, od projektu, przez zakup materiałów, na właściwym remoncie skończywszy. „Łazienka w 10 dni” spełniła moje oczekiwania. Zaproponowano mi dodatkowe rozwiązania, o których sam bym nie pomyślał, a które świetnie się sprawdziły. Projekt i listę materiałów z kosztorysem miałem z odpowiednim wyprzedzeniem, był czas z ewentualne zmiany. Cały proces prac rozpisany co do dnia, remont rozpoczęty i zakończony w terminie. Wszystko wykonane fachowo i solidnie.

P, Wojciech

Z czystym sumieniem polecam firmę Łazienka w 10 dni.
Od projektu do wykonania wszystkie prace są wykonywane szybko, sprawnie, profesjonalnie i dokładne. Pełen profesjonalizm widać również na każdym realizowanym etapie remontu. Współpraca z firmą Łazienka w 10 Dni sprawiła że remont łazienki przebiegł sprawie i bezproblemowo .
Polecam w 100%

P, Ewa

Firma „Łazienka w 10 dni” to profesjonaliści. Ich największe zalety to duże doświadczenie, jakość i terminowość prac. Widać to na każdym etapie – począwszy od planowania i projektu, na ostatecznym wykonaniu łazienki kończąc.

Polecam Michał

Naszym pierwotnym zamierzeniem był tylko gruntowny remont łazienki ( budynek z lat 70 ubiegłego wieku ), jednak po zapoznaniu się ze stanem w jaki firma Łazienka w 10 Dni wykonała remont ( jesteśmy bardziej niż tylko zadowoleni ) , ze spranym jego wykonaniem , postanowiliśmy zlecić firmie również remont kuchni. Został wykonany remont w sposób sprawny , szybki a końcowy efekt remontu jest zgodny z naszymi oczekiwaniami. Firma dysponuje sprzętem wysokiej jakości, umożliwiającym wykonanie wszelkich prac remontowych , pracownicy firmy pracują bardzo rzetelnie , są sympatyczni i grzeczni . Prace wykonywane są bardzo starannie. Po pracy ( podziękowanie dla Panów Łukasza i Dominika ) mieszkanie zostało dokładnie sprzątnięte ( w trakcie prac zabezpieczono mogące ulec uszkodzeniu podłogi i naroża ścian ). Właściciel firmy, nadzoruje wykonanie prac.
Serdecznie polecam usługi remontowe firmy.

P. Mark

Poszukiwałam solidnej firmy, która wykona mi sprawnie remont łazienki dla rodziców.
Głównym celem było pozbycie się wanny i wstawienie prysznica z odpływem liniowym i udogodnieniami dla osoby niepełnosprawnej.
Polecono mi firmę „Łazienka w 10 dni”, która wykonywała prace u jednego ze znajomych.
Proces projektowania przebiegł sprawnie, z uwzględnieniem naszych uwag.
Sam remont został wykonany na czas, co było szczególnie ważne przy osobach starszych z niepełnosprawnościami.
Efekt był zgodny z zakładanym, zarówno pod względem technicznym jak i wizualnym.

Aleksandra

Bardzo serdecznie polecam firmę Łazienka w 10 Dni, która doskonale poradziła sobie z naprawą pogwarancyjną spłuczki. To wspaniałe, że osoby z firmy, które pracowały w pocie czoła nad totalną metamorfozą łazienki jest zainteresowana jej losem nawet wtedy, gdy gwarancja dobiegła końca. Pan Robert z firmy Łazienka w 10 Dni zaciekawiony stanem zarówno ubikacji, jak i pokoju kąpielowego postanowił odwiedzić oba wnętrza i skontrolować ich stan – zostały zaproponowane kosmetyczne zmiany w produktach, które uległy wyrobieniu w związku z codziennym użytkowaniem przez domowników. Warto także zaznaczyć, iż kontakt z firmą jest bardzo dobry – wszystko przebiega sprawnie, szybko i konkretnie – termin wizyty umawiany jest natychmiastowo, zgodnie z preferencjami czasowymi obu stron.
Polecamy i jeszcze raz dziękujemy za super wykonaną pracę!
Przemysław P.

Bardzo sprawnie i profesjonalnie przeprowadzony remont i sympatyczny zespół, który poradził sobie nawet ze zdekompletowanym wyposażeniem, którym obdarzył mnie inny dostawca. Polecam.

Krzysztof

Pana Roberta z firmy Łazienka w 10 Dni i jego ekipę serdecznie polecam. Absolutnie warto było czekać kilka miesięcy aby
bez stresu i nerwów mieć wymarzoną łazienkę. Punktualnie, profesjonalnie i sprawnie przeprowadzili
mnie przez generalny remont łazienki i toalety. Do tego mili i uprzejmi! Czegoż chcieć więcej?

Małgorzata Balcerak-Tkacz

Kiedy podjęłam decyzję o generalnym remoncie łazienki postanowiłam, że sama znajdę firmę, która go wykona. Moje doświadczenia z firmami polecanymi przez znajomych i rodzinę były jak najgorsze.Zaczęłam szukać w internecie i w ten sposób znalazłam firmę Goldwood. Do podjęcia decyzji o wspólpracy przekonała mnie czytelna strona internetowa i jasno sprecyzowane warunki na jakich będzie wykonany remont. No i się nie pomyliłam, ani nie zawiodłam – wszystko odbyło się zgodnie z ofertą. Sprawne podpisanie umowy wstępnej a potem docelowej. Wybór koncepcji wyglądu łazienki i dobór materiałów nie zabierał dużo czasu bo wszystko było uzgadniane mailowo. Prace odbyły się zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem. Ekipa remontowa bardzo sprawna, sympatyczna i zawsze punktualna a to nie często się zdarza w dzisiejszych czasach. Cały remont przebiegł bardzo sprawnie i efekt końcowy był imponujący. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i chętnie będę polecać firmę moim znajomym.
Grażyna

Firmę Łazienka w 10 dni wyszukaliśmy w Internecie, nie korzystając z żadnych poleceń znajomych. Do skorzystania z jej usług przekonała nas jedynie przejrzysta i budząca zaufanie strona internetowa oraz bardzo dobre wrażenie po pierwszym osobistym spotkaniu z Panem Robertem, jej właścicielem. Okazało się, że wybór ten był strzałem w dziesiątkę – firma pokazała pełen profesjonalizm na każdym etapie współpracy, począwszy od uzgadniania projektu (odpowiedzi przychodziły błyskawicznie i wszystkie nasze sugestie były zawsze uwzględniane), aż do samej realizacji prac remontowych, które przebiegały bardzo sprawnie. Efekt końcowy jest dokładnie taki, jakiego oczekiwaliśmy – nasza łazienka i WC w zaledwie 10 dni zmieniły się z reliktów lat 80-tych w nowoczesne, doskonale wykończone pomieszczenia.

Z prawdziwą przyjemnością polecamy firmę Łazienka w 10 dni.

P. Mateusz