Łazienka w 10 Dni

Witamy w firmie Łazienka w 10 Dni

Firma Łazienka w 10 Dni z biurem w Warszawie, zajmuje się projektowaniem i remontami łazienek także na terenie Marek, Wołomina, Piaseczna, Mińska Mazowieckiego, Legionowa, Grodziska Mazowieckiego, Otwocka, Pruszkowa, Góry Kalwarii. Dążąca do zredukowania stresu i ryzyka podczas remontu łazienki, dbamy o pozytywne doświadczenia klientów oraz stworzenie pięknych i funkcjonalnych projektów. Mamy wykonane pod 200 łazienek, przeważnie małych i trudnych technicznie.

Łazienka w 10 Dni przeprowadzi remont łazienki w prosty, unikalny sposób, w pełnym zakresie oferując kompleksowy projekt i doświadczenie techniczne. Każdy element i koszt projektu będzie zawarty w umowie – żadnych niespodzianek.

Nasz Projektant odwiedzi Państwa w domu i zaprojektuje funkcjonalną, piękną łazienkę wykorzystując wszelkie możliwości techniczne. Oszczędzając przy tym Państwa czas, a także pomagając w wyborze materiałów do nowej łazienki. Kiedy nadejdzie zaplanowany termin prac remontowych nasza dedykowana ekipa pojawi się i zajmie każdym aspektem remontu łazienki od początku do końca. Wszystkie miejsca w mieszkaniu narażone na remont będą codziennie sprzątane i porządkowane aby zredukować do minimum uciążliwości dla Ciebie, Twojej rodziny i zwierząt.

Wszyscy nasi pracownicy są zarejestrowani i szkoleni w firmie Łazienka w 10 Dni. Nie korzystamy z usług podwykonawców lub sezonowych pracowników. Realizujemy projekt z materiałów renomowanych i zaufanych producentów. Honorujemy gwarancje na wszystkie materiały a także zawsze wykonujemy prace gwarancyjne i poprawkowe.

Współpraca z naszą firmą Łazienka w 10 Dni zapewnia zawsze pozytywne doświadczenie, oszczędzając naszym klientom mnóstwo czasu straconego na poszukiwanie materiałów i inne sprawy związane z projektem, niweluje wszelkie niedogodności podczas remontu. I jest to zasadnicza różnica pomiędzy nami i innymi wykonawcami!

Współpraca Z Nami Jest Prosta! Zobacz od Czego Zacząć…

 

Krok 1

Zadzwoń do nas i dowiedz się od naszego Koordynatora Projektów czy nasza usługa spełni Twoje oczekiwania w stosunku do terminów, szacunkowego kosztu i procesu.

 

Krok 2

Wypełnij nasz prosty Formularz Zgłoszeniowy. Informacje, które w nim zawrzesz pozwolą mam rozpoznać Twoje potrzeby.

Krok 3

Porozmawiasz z naszym Projektantem. W przeciągu do kilkunastu minut konsultacji telefonicznej, ustalimy z Tobą zakres prac, preferencje stylu wykończenia łazienki oraz wstępny budżet.

Krok 4

Po podpisaniu Umowy Projektowej na pierwszym spotkaniu, Projektant dokona pomiaru łazienki i ustalali szczegóły techniczne i projektowe następnie przygotuje projekt, listę materiałów i kosztorys.

Krok 5

Następnie w zaplanowany dzień remontu, rozpoczną się prace i Twoja nowa łazienka zostanie skończona tylko w ciągu 10 dni!

Marki i Producenci