Gwarancja Ceny, Terminu i Pracowników

 

Precyzja naszego procesu projektowego pozwala uzyskać dokładną cenę za cały remont. Będziesz wiedział dokładnie jaki jest ostateczny koszt materiałów wykończeniowych i robocizny przed podpisaniem umowy. Będzie to ostateczna i realna cena a nie szacunkowa.

Po zakończeniu etapu projektowego będziesz znał dokładną datę rozpoczęcia i zakończenia remontu łazienki oraz otrzymasz jasno rozpisany harmonogram płatności zaliczek podczas trwania remontu.

Polecamy i używamy materiałów markowych i zaufanych producentów. Honorujemy gwarancje na materiały wykończeniowe zainstalowane przez nas w łazience.

Wszyscy nasi pracownicy pracujący przy remontach, są zarejestrowani i szkoleni przez nas. Nie korzystamy z podwykonawców ani z pracowników terminowych.

Marki i Producenci

SZEŚĆ KROKÓW DO
IDEALNEGO REMONTU

Po dwóch dekadach prowadzenia firm remontowo-budowlanych a w tym firmy budowlanej oraz obecnie firmy specjalizującej się tylko w remontach łazienek z dużym powodzeniem, mogłem stworzyć strategię opartą na 6 Krokach do Udanego Remontu. Jestem przekonany, że jeśli dostosujesz się do nich zwiększysz swoje szanse na sukces remontu stukrotnie.

POBIERZ NASZ DARMOWY PORADNIK

Dziękujmy! Twoja kopia 6 Kroków do Idealnego Remontu jest w drodze do Twojej skrzynki odbiorczej. Jeśli nie chcesz czekać. POBIERZ TUTAJ!