Ekspresowa Łazienka tylko w 10 Dni

Usługa ekspresowa łazienka gwarantuje realizację remontu kompleksowego lub wykończenia surowego stanu łazienki tylko w 10 dni roboczych – w tej usłudze najważniejszy jest CZAS! Podczas, gdy szybkość wykonania remontu łazienki ma kluczowe znaczenie, istnieją w związku z tym pewne ograniczenia:

Możemy w terminie 10 dni roboczych wykonać remonty czy wykończenia łazienek w ograniczonych rozmiarach, jak również zakres prac jest zawężony do tych najważniejszych. Dodatkowymi ograniczeniami w realizacji tej usługi są: brak możliwości ustawienie kontenera w pobliży domu czy bloku; brak windy w przypadku remontów powyżej 1 piętra; brak możliwości zaparkowania samochodem dostawczym, możliwie blisko domu czy bloku.

Szczególnie polecana osobom, które podczas remontu łazienki muszą mieszkać w mieszkaniu a także chcącym szybko wprowadzić się do nowego mieszkania lub szybko je sprzedać czy wynająć

W odróżnieniu od usługi Łazienka na Wymiar, usługa Ekspresowa Łazienka obejmuje darmowy projekt łazienki, polegający na wyborze 3 rozwiązań (szablonów) zaproponowanych przez nas. Nie trzeba się głowić nad samodzielnym poszukiwaniem materiałów i odpowiednim wyborem aranżacji łazienki. Następnie zajmujemy się całkowitą obsługą materiałów wykończeniowych ich wyszukaniem, zakupieniem, dostarczeniem na czas montażu a po zakończeniu prac wykonawczych, realizacji gwarancji. Ustalamy w umowie stałe terminy prac, rozpoczęcia i zakończenia a za każdy dzień opóźnienia płacimy my. Jednak najważniejszy jest czas realizacji remontu czy wykończenia łazienki tylko 10 dni roboczych, pod klucz, gotowej natychmiast do użytkowania. 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj Się Z Nami!

SZEŚĆ KROKÓW DO
IDEALNEGO REMONTU

Po dwóch dekadach prowadzenia firm remontowo-budowlanych a w tym firmy budowlanej oraz obecnie firmy specjalizującej się tylko w remontach łazienek z dużym powodzeniem, mogłem stworzyć strategię opartą na 6 Krokach do Udanego Remontu. Jestem przekonany, że jeśli dostosujesz się do nich zwiększysz swoje szanse na sukces remontu stukrotnie.

POBIERZ NASZ DARMOWY PORADNIK

Dziękujmy! Twoja kopia 6 Kroków do Idealnego Remontu jest w drodze do Twojej skrzynki odbiorczej. Jeśli nie chcesz czekać. POBIERZ TUTAJ!