Doskonała Aranżacja Łazienki w Bloku

Zobacz nasze 3 zestawy wizualizacji dla uzyskania doskonałej aranżacji łazienki w bloku w WarszawieNasz przykładowa aranżacja łazienki w bloku polega na dostosowaniu różnych wersji dekorów i kolorystyki płytek aby uzyskać optymalny efekt. Łazienka o wymiarach powierzchni 3 m2 z zastosowaniem wanny w komplecie z parawanem nawannowym.

Przykład 1 – łazienka z ciemnym pasem po środku

Aranżacja łazienki w bloku – białe płytki z brązowym dekorem wysokości 3/4 łazienki i z dekorem graficznym nad wanną. Parawan nawannowy po lewej stronie wanny, następnie kilka wariacji z dużym ciemnym dekorem. Dodatkowo ciemna podłoga dla kontrastu.

aranżacja łazienki w bloku warszawa w 10 dni

aranżacja łazienki w bloku warszawa w 10 dni

Przykład 2 – łazienka paskiem dekoru po środku

Aranżacja łazienki w bloku – zmiana na płytkę w kolorze ciemny beż z paskiem dekoracyjnym i płytką z dekorem graficznym nad wanną i dodatkowo ciemna płytka na zabudowie wanny.

Zmiana okleiny mebli z białego na orzech. Następnie wariacje z wykorzystaniem dekorów i ostatecznie ta wersja wygrała i została wybrana do remontu łazienki. Meble zostały zrobione w kolorze Wenge, parawan nawannowy został przeniesiony na prawą stronę. Pasek dekoracyjny został umieszczony prawie pod samym sufitem.

aranżacja łazienki w bloku warszawa w 10 dni

aranżacja łazienki w bloku warszawa w 10 dni

aranżacja łazienki w bloku warszawa w 10 dni

Przejrzyj naszą galerię zdjęć aby zobaczyć nasze najpopularniejsze aranżacje łazienek. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zadzwoń lub umów się na spotkanie. Jesteśmy wysoko oceniani przez naszych klientów, można dowiedzieć się o tym z referencji naszych klientów.

SZEŚĆ KROKÓW DO
IDEALNEGO REMONTU

Po dwóch dekadach prowadzenia firm remontowo-budowlanych a w tym firmy budowlanej oraz obecnie firmy specjalizującej się tylko w remontach łazienek z dużym powodzeniem, mogłem stworzyć strategię opartą na 6 Krokach do Udanego Remontu. Jestem przekonany, że jeśli dostosujesz się do nich zwiększysz swoje szanse na sukces remontu stukrotnie.

POBIERZ NASZ DARMOWY PORADNIK

Dziękujmy! Twoja kopia 6 Kroków do Idealnego Remontu jest w drodze do Twojej skrzynki odbiorczej. Jeśli nie chcesz czekać. POBIERZ TUTAJ!