Walentynki w Łazience Przez Cały Rok

Walentynki w Łazience – Pół żartem, pół serio:)

Co jest bardziej romantyczne niż kąpiel we dwoje? Z okazji dnia zakochanych, można pomyśleć jak w łatwy sposób stworzyć w łazience romantyczny nastrój, który będzie przez cały rok. Walentynki w łazience jednak wymagają wygodnej wanny 🙂

Podstawowa to wygodna wanna na walentynki w łazience

Podstawą do wspólnej kąpieli jest oczywiście wanna, dużaaaa wanna, jednak obecnie panuje moda na prysznice. Warto się przed remontem zastanowić czy jednak nie zostawić tak „romantycznego” sprzętu!

Romantyczną atmosferę zapewni nam delikatne, miękkie oświetlenie które możemy uzyskać przez ustawienie małych świeczek na krawędzi wanny lub zakamarkach łazienki, na półkach.
walentynki w łazience remont łazienki w 10 dni warszawa
Przykładowa wanna firmy KALDEWEI

Wosk, który zostanie można łatwo usunąć podgrzewając go suszarką do włosów. (Najważniejsze aby się nie poparzyć i z dala od wszelkiego rodzaju ręczników! Choć gaśnica nie będzie potrzebna, wystarczy woda w wannie!) Do wody należy koniecznie dodać płatki aromatycznych wysuszonych kwiatów.

Można także zastosować, jeśli wysokość łazienki na to pozwala, mały kryształowy żyrandol, który zapewni dostateczną ilość światła w wybranym miejscu oraz uczucie luksusu i elegancji. Jeśli wysokość łazienki na to nie pozwala lub nie lubisz takiego stylu, można użyć ściemniacza oświetlenia.

Walentynki, kojarzą się nam z kolorem czerwonym, dobrze byłoby go użyć w naszej łazience, podczas remontu można wykorzystać czerwone płytki dekoracyjne koniecznie ze wzorem lub jeśli mamy ściany częściowo pokryte płytkami, można zastosować czerwony kolor farby, szkarłatny lub Burgundię lub wenecką czerwień. Mogą być także, czerwone dywaniki i akcesoria łazienkowe.

Muzyka. Cisza nie kojarzy się z romantyką, raczej z relaksem. Podczas walentynkowych kąpieli, muzyka być musi! Najprościej wykorzystać przenośny sprzęt grający lub telefon, jednak istnieje ryzyko uszkodzenia sprzętu przez wodę (utopienia) lub nawet porażenia prądem. Ciekawą opcją jest zamontowanie głośników w rogach sufitu jeszcze ciekawszy patent wymyśliła firma KOHLER ViberAcoustic Hydrotherapy.

Walentynki mogą być jednego dnia, ale ich atmosfera może zostać w naszym domu przez cały rok ale! trzeba mieć dużą łazienkę, aby zmieściła się duża wanna dla dwojga. W innym przypadku pozostaje nam iść na smaczną i romantyczną kolację:)

Przejrzyj naszą galerię zdjęć aby zobaczyć nasze najpopularniejsze aranżacje łazienek. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zadzwoń lub umów się na spotkanie. Jesteśmy wysoko oceniani przez naszych klientów, można dowiedzieć się o tym z referencji naszych klientów.