Zatrudnimy!

wrz 12, 2013 | Ogłoszenia

Praca w Warszawie w najlepszej firmie remontującej łazienki, która zajmuje się projektowaniem i remontami łazienek. Prowadzimy ciągły nabór na stanowiska techniczne z gwarancją stałego zatrudnienia, regularnych płatności oraz szkoleń. Sprawdź nasze dostępne stanowiska:

Asystent – Pomocnik do Prac Remontowych i Wykończeniowych w Łazienkach

Poszukujemy kandydatów, bez specjalistycznego doświadczenia w pracach wykończeniowych i remontowych ale gotowych do rozwijania się dzięki naszym szkoleniom firmowym, z kulturą osobistą, chcących uczyć się nowych rzeczy i współpracować z innymi w zespole.

Specjalista od Prac Remontowych i Wykończeniowych w Łazienkach

Poszukujemy kandydatów  z doświadczeniem w pracach wykończeniowych i remontowych a szczególnie malowanie, układanie płytek, podstawowe prace hydrauliczne i elektryczne, tynkowanie, zabudowy z płyt K-G, montaż mebli, montaż białego osprzętu, z kulturą osobistą, chcących uczyć się nowych rzeczy i współpracować z innymi w zespole.

Praca w Warszawie – Dołącz do zespołu

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, na opisanym poniżej stanowisku, proszę wyślij do nas swoje resume na nasz email: [email protected]  lub na adres: Łazienka w 10 Dni Zatrudnienie, ul. Łowicka 27, 02-502 Warszawa lub zadzwoń 509-510-177.

praca w warszawie łazienka w 10 Dni

Przejrzyj naszą galerię zdjęć aby zobaczyć nasze najpopularniejsze aranżacje łazienek. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zadzwoń lub umów się na spotkanie. Jesteśmy wysoko oceniani przez naszych klientów, można dowiedzieć się o tym z referencji naszych klientów.

SZEŚĆ KROKÓW DO
IDEALNEGO REMONTU

Po dwóch dekadach prowadzenia firm remontowo-budowlanych a w tym firmy budowlanej oraz obecnie firmy specjalizującej się tylko w remontach łazienek z dużym powodzeniem, mogłem stworzyć strategię opartą na 6 Krokach do Udanego Remontu. Jestem przekonany, że jeśli dostosujesz się do nich zwiększysz swoje szanse na sukces remontu stukrotnie.

POBIERZ NASZ DARMOWY PORADNIK

Dziękujmy! Twoja kopia 6 Kroków do Idealnego Remontu jest w drodze do Twojej skrzynki odbiorczej. Jeśli nie chcesz czekać. POBIERZ TUTAJ!