Opinie Zadowolonych Klientów za Remont Łazienki

cze 17, 2013 | Ogłoszenia, Wyróżnienia

Jestem bardzo zadowolona z jakości usług firmy Łazienka w 10 Dni i polecam ją każdemu, kto chce przeprowadzić remont!

“Jestem bardzo zadowolona z jakości usług firmy Łazienka w 10 Dni i polecam ją każdemu, kto chce przeprowadzić remont! Łazienka w 10 Dni wykonywało u mnie remont obejmujący: wyrównanie i malowanie ścian, montaż listew, montaż ogrzewacza na wodę i sprzętu AGD, montaż baterii, montaż drzwi, mebli na wymiar i inne liczne wykończenia i naprawy w całym mieszkaniu. Wszystkie prace zostały wykonane w super jakości i w ustalonym terminie. Firma zorganizowała wszystko, co było niezbędne do remontu, moim zadaniem było tylko określić, co finalnie potrzebuję. Cenię ich za profesjonalizm, terminowość i komunikatywność. Wszystkie zlecenia zostały ze mną w jasny sposób ustalone i miałam poczucie pewności, że ustalony remont zostanie wykonany według ustalonych warunków. Uważam, że Łazienka w 10 Dni to wyjątkowa firma w swojej kategorii – nigdy dotychczas nie spotkałam się z takim poziomem obsługi klienta i profesjonalizmem. Rekomenduję współpracę z Łazienka w 10 Dni .”

Przejrzyj naszą galerię zdjęć aby zobaczyć nasze najpopularniejsze aranżacje łazienek. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zadzwoń lub umów się na spotkanie. Jesteśmy wysoko oceniani przez naszych klientów, można dowiedzieć się o tym z referencji naszych klientów.

SZEŚĆ KROKÓW DO
IDEALNEGO REMONTU

Po dwóch dekadach prowadzenia firm remontowo-budowlanych a w tym firmy budowlanej oraz obecnie firmy specjalizującej się tylko w remontach łazienek z dużym powodzeniem, mogłem stworzyć strategię opartą na 6 Krokach do Udanego Remontu. Jestem przekonany, że jeśli dostosujesz się do nich zwiększysz swoje szanse na sukces remontu stukrotnie.

POBIERZ NASZ DARMOWY PORADNIK

Dziękujmy! Twoja kopia 6 Kroków do Idealnego Remontu jest w drodze do Twojej skrzynki odbiorczej. Jeśli nie chcesz czekać. POBIERZ TUTAJ!