Zatrudnienie Warszawa – Asystent/Pomocnik do Prac Remontowych w Łazienkach

cze 10, 2013 | Ogłoszenia

Poszukujemy kandydatów, bez specjalistycznego doświadczenia w pracach wykończeniowych i remontowych ale gotowych do rozwijania się dzięki naszym szkoleniom firmowym, z kulturą osobistą, najlepiej nie palących, chcących uczyć się nowych rzeczy i współpracować z innymi w zespole.

Prześlij do nas wypełnioną aplikację.

Przejrzyj naszą galerię zdjęć aby zobaczyć nasze najpopularniejsze aranżacje łazienek. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zadzwoń lub umów się na spotkanie. Jesteśmy wysoko oceniani przez naszych klientów, można dowiedzieć się o tym z referencji naszych klientów.

SZEŚĆ KROKÓW DO
IDEALNEGO REMONTU

Po dwóch dekadach prowadzenia firm remontowo-budowlanych a w tym firmy budowlanej oraz obecnie firmy specjalizującej się tylko w remontach łazienek z dużym powodzeniem, mogłem stworzyć strategię opartą na 6 Krokach do Udanego Remontu. Jestem przekonany, że jeśli dostosujesz się do nich zwiększysz swoje szanse na sukces remontu stukrotnie.

POBIERZ NASZ DARMOWY PORADNIK

Dziękujmy! Twoja kopia 6 Kroków do Idealnego Remontu jest w drodze do Twojej skrzynki odbiorczej. Jeśli nie chcesz czekać. POBIERZ TUTAJ!