Remont Łazienki w Naszym Mieście Warszawa

cze 10, 2013 | Remonty Łazienek

Remont łazienki w mieście Warszawa może być trudniejszy, z powody dużej liczby potencjalnych ekip remontowych. W małych miasteczkach “fama” o dobrych jak i złych ekipach szybko się roznosi i w ten sposób następuje naturalna selekcja. W Warszawie napływ i odpływ nowych firm remontowych jest tak, duży, że na jednej klatce w bloku może na raz pracować kilka ekip remontowych, które nigdy się wcześniej nie znały. Czasem z tego powodu wybór pada na ekipę, której wogóle nie znamy ale zwyczajnie wpadła nam w “oko”.  Ale czy to jest dobry “miernik” oceny firmy?

Czy Masz Zatrudnić Wykonawcę, którego Najbardziej Lubisz?

Nie zadaję tego pytania, z powodu mojej błyskotliwej osobowości… Zadaje to pytanie ponieważ wiem jak trudno jest wybrać właściwego wykonawcę, szczególnie w Warszawie.

Twoim zamiarem jest zainwestować duże pieniądze w remont łazienki a masz bardzo mało możliwości do zbadania wszystkich firm wykonawczych czekających na zlecenie do Ciebie pod względem ich finansów, modelu zarządzania oraz osób tam pracujących. Dlatego warto przy podjęciu decyzji zwracać uwagę na postawę, jakość komunikacji i wygląd potencjalnego wykonawcy.

Nie sugeruję aby wybierać wykonawcę po tym czy go polubię czy nie ale jest to dobry punkt zaczepienia na początek.

Jeśli czujemy, że osoba jest przygotowana, jasno odpowiada na pytania, wypływa od niej entuzjazm, to możemy pomyśleć, że tak może wyglądać dalsza współpraca. Jest ważne gdy np. mamy do rozważenia dwie propozycje, jedna ciut droższa ale kontakt z wykonawcą był bardzo przyjemny, a druga propozycja lepsza pod względem finansowym, ale wrażenie po rozmowie z tym wykonawcą było „nie do końca ok.”, coś brakowało.

Oczywiście w takim przypadku najlepiej jeszcze raz umówić się z tym drugim wykonawcą i jeśli ponownie będziemy mieli takie same uczucie, lepiej jest zdecydować się na tego pierwszego pomimo wyższej ceny.

>Wiadomo jest także, że sprzedawcy specjalnie uczą się technik „manipulacji zachowaniem ludźmi” i mogą oszukiwać nas swoim „super idealnym” zachowaniem. Na to też trzeba zwracać uwagę.

Podsumowując, aby wybrać ostatecznie najlepszego wykonawcę musisz usłyszeć odpowiedzi na swoje pytania, zobaczyć dowody tych odpowiedzi oraz „poczuć”, że wykonawca chce nam pomóc a nie wykorzystać. Liczy się także szybkość i łatwość komunikacji telefonicznej, przez e-mail z wykonawcą oraz jego punktualność na umówione spotkania.

Przejrzyj naszą galerię zdjęć aby zobaczyć nasze najpopularniejsze aranżacje łazienek. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zadzwoń lub umów się na spotkanie. Jesteśmy wysoko oceniani przez naszych klientów, można dowiedzieć się o tym z referencji naszych klientów.