Łazienka na Wymiar

Nasz usługa Łazienka na Wymiar obejmuje elastyczny projekt a także szeroki zakres prac remontowych czy wykończeniowych w łazience– w tej usłudze najważniejsze jest indywidualne podejście do potrzeb klienta a także większa kontrola budżetu. W tej usłudze nie ma żadnych ograniczeń projektowych i wykonawczych.
Szczególnie polecana osobom pragnącym stworzyć swoją łazienkę bez ograniczeń, indywidualną oraz jedyną w swoim rodzaju.

W odróżnieniu od usługi Łazienka Ekspresowa w 10 Dni, usługa Łazienka na Wymiar opracowujemy indywidualny projekt, który pozwoli zobrazować najlepsze możliwe rozwiązania techniczne i estetyczne. Elastyczność podczas etapu projektowania, daje możliwość określenia różnych wersji aranżacji łazienki.
Kolejną różnicą i korzyścią jest swoboda w wyborze materiałów wykończonych*, każdy samodzielnie może zająć się ich wyszukaniem i dostarczeniem na czas montażu lub my możemy to zrobić oszczędzając przy tym czas klienta. Ponadto nasze długoletnie doświadczanie daje gwarancję jakości i trafnego wyboru. Kolejną korzyścią jest brak bałaganu i robienia z mieszkania magazynu, szczególnie, gdy planuje się mieszkać podczas remontu.
Następna różnica a zarazem korzyść to elastyczność budżetowa, można ustalić, które pracy wykonujemy my a, które klient zrobi we własnym zakresie lub też istnieje możliwość wykonania nieograniczonego zakresu prac remontowych łazienki, oczywiście w granicach możliwości technicznych łazienki.

*Zamówienie, kontrola ewentualnych uszkodzeń, składowanie, dostarczenie na czas montażu jak również realizacja gwarancji po instalacji

Przejrzyj naszą galerię zdjęć aby zobaczyć nasze najpopularniejsze aranżacje łazienek. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zadzwoń lub umów się na spotkanie. Jesteśmy wysoko oceniani przez naszych klientów, można dowiedzieć się o tym z referencji naszych klientów.