Inspiracje Łazienki – Czas Na Analizę Pomysłów

Inspiracje Łazienki. Dowiedz się jak można w łatwy sposób odkryć, dokładne znaczenie naszego najlepszego źródła inspiracji do łazienki.

Kiedy już określisz swoje źródła inspiracji a szczególnie inspiracje łazienki, następnym krokiem będzie wyodrębnienie istoty każdej koncepcji i jej poszczególnych elementów. Tak aby można było z ogólnej koncepcji np.” Spa Japońskie” lub „Polskie Morze” uzyskać konkretne wytyczne potrzebne do aranżacji łazienki.

Możesz zanotować odpowiedzi na poniższe pytania, tak jak podczas tworzenia listy z inspiracjami. Oddaje to trochę sposób rozmowy jaki możesz przeprowadzić ze specjalistą od projektowania.

Zadaj sobie poniższe pytania:

Jakie myśli i uczucia wywołuje w Tobie ta inspiracja?

Jakie wyobrażasz sobie kolory?

Jakie oświetlenie? (Słoneczne – jasne czy intymne – słabe, punktowe)

Jaka tekstura charakteryzuje tą inspirację? (Skały- chropowata, tafla wody- gładkie, płaskie)

Czy istnieją pewne osoby, miejsca lub rzeczy, które identyfikują wybraną inspirację?

Inspiracje łazienki przykład: Polinezja Francuska

  1. Relaks, ciepło, spokój, ucieczka, muszle,
  2. Turkusy, niebieski, błękitny, zielony, biały,
  3. Jasne, ciepłe,
  4. Szkliste, gładkie, piaszczyste,
  5. Plaże, pokryte strzechą chaty, ryby tropikalne, palmy, storczyki
inspiracje łazienki remont łazienki warszawa w 10 dni
Źródło: Travelplanet
“Czy miałem, jakieś ciekawe i niespotykane pomysły dotyczące źródeł inspiracji? Miałem kilka przypadków zaprojektowania łazienki na podstawie obrazów, które miały być centralną częścią nowej łazienki. A także był projekt, który wymagał zaprojektowania łazienki do bardzo starej i w niespotkanym kształcie ceramiki łazienkowej. Jednak nie polecam tego typu źródeł inspiracji, gdyż wybór materiałów, może być bardzo drogi i trudno dostępny a nawet niemożliwy.” Robert Król, właściciel Goldwood Łazienka
„Często klient życzy sobie zaprojektowania łazienki z atmosferą jak w Spa. Moim zadaniem jest odkrycie co to właściwie znaczy. Łazienka w stylu rzymskim?  A może w stylu azjatyckim? Lub w stylu Zen? Albo coś zupełnie innego. Muszę zadawać odpowiednie pytania tak długo aż dotrę do sedna inspiracji i odkryję jaki obraz ma w głowie nasz klient kiedy używa słowa „spa”.” Emanuel Franz, Specjalista Projektant w Goldwood

Przejrzyj naszą galerię zdjęć aby zobaczyć nasze najpopularniejsze aranżacje łazienek. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zadzwoń lub umów się na spotkanie. Jesteśmy wysoko oceniani przez naszych klientów, można dowiedzieć się o tym z referencji naszych klientów.