STWÓRZY RAZEM ŁAZIENKĘ TWOICH MARZEŃ

Remont Małej Łazienki w Bloku

Nasze Łazienki

NOWOCZESNE

PRZEJŚCIOWE

TRADYCYJNE

WSPÓŁCZESNE

EKLEKTYCZNE

NOWOCZESNE

PRZEJŚCIOWE

TRADYCYJNE

WSPÓŁCZESNE

EKLEKTYCZNE

SPA

BEZ BARIER

VINTAGE

DUŻE

MAŁE

SPA

BEZ BARIER

VINTAGE

DUŻE

MAŁE

Nasza firma Łazienka w 10 Dni w 90% wykonuje remonty małych łazienek w blokach, które pod względem trudności są oceniane na 10 punków. Przede wszystkim z powodu mieszkających w czasie remontu właścicieli wraz z ich domowymi zwierzętami. Oprócz wysokiej kultury pracowników wymagane jest także częste dbanie o czystość na klatce schodowej i windzie. Dlatego remont małej łazienki w bloku to nie lada wyzwanie.

Mały metraż – duży problem

Z pozoru mogłoby się wydawać, że remont małej łazienki w bloku jest łatwy i powinien trwać krótko, gdyż zazwyczaj jest to mały metraż łazienki i toalety.  Niestety mały metraż łazienki jest największym utrudnieniem w szybkim wykonaniu łazienki z powodu ograniczonej ilości pracowników, którzy mogą tam na raz pracować.

Dlatego nasza firma mam z góry ustalone zakresy dni roboczych wymagane na wykonanie remontu małej łazienki w bloku. Dzięki naszemu doświadczeniu, możemy z dokładnością do 1 dnia określić czas prac, co w przypadku zamieszkanego mieszkania podczas remontu jest kluczowe.

remont małej łazienki w bloku w Warszawie zdjęcie przed wykonaniem

 

Remont małej łazienki w bloku w Warszawie zdjęcie przed wykonaniem
Remont małej łazienki w bloku w Warszawie zdjęcie po wykonaniu 
Remont małej łazienki w bloku w Warszawie zdjęcie po wykonaniu

Organizacja zaplecza na czas remontu małej łazienki w bloku

Dodatkowym utrudnieniem jest organizacja materiałów i narzędzi w mieszkaniu podczas remontu małej łazienki w bloku. Korytarze czy przedpokoje są zazwyczaj bardzo wąskie co wymaga wiele wysiłków aby utrzymać porządek i mieć dostęp do narzędzi. Jednakże nasza firma Łazienka w 10 Dni jest nauczona doświadczeniem jak radzić sobie w takich okolicznościach aby prace postępowały szybko a swobodne przemieszczanie się ludzi kw mieszkaniu nie było ograniczone.

Projekt małej łazienki w bloku

Wykonanie funkcjonalnego i pięknego projektu łazienki w bloku, wymaga nie tylko doświadczania projektowego i wizji twórczej ale co więcej doświadczenia zawiązanego z technicznymi możliwościami łazienki. W małej łazience ważniejsze często od pięknej aranżacji jest umieszczenie wszystkich najważniejszych elementów aby odpowiadało to potrzebom właścicieli mieszkania. W naszej galerii zdjęć można zobaczyć jak projektujemy małe łazienki w bloku, większość z nich była w opłakanym stanie przed remontem.

Mamy zawsze niewielki procent klientów, którzy przychodzą do nas z piękną wizualizacją graficzną łazienki ale nie mają chętnych do wykonania takiego projektu. Architekci i projektanci bez doświadczenia w wykonaniu takich łazienek zarabiają tworząc piękne zdjęcia a nie wykonując projekt i remont małej łazienki w bloku. Po analizie i oszacowywaniu kosztów klienci są przerażani słysząc wycenę, nie zadawali sobie sprawy, że może to być takie drogie. A często musimy przerabiać ich projekty aby były wykonalne i opłacalne dla klientów. Tym samym klient płaci podwójnie za projekt u architekta i u nas.

Remont małej łazienki w bloku nie jest porosty i tani

Osoby zainteresowane takim remontem są zaskoczeni podaną przez nas ceną, nie mogą uwierzyć, że taki mały metraż może być tak drogi. Używając najlepszych możliwych na rynku materiałów budowlanych i dbając o każdy szczegół podczas remontu małej łazienki w bloku oferujmy wysokiej jakości usługę i dlatego cena nie może być niska. Dodatkowo wykonujemy projekt łazienki dostosowany do takich małych przestrzeni aby połączyć wygodę z funkcjonalnością.

Zawsze kierujemy się uwagami naszych klientów przy podejmowaniu decyzji podczas projektowania przestrzeni łazienki. Sprawdź pozostałe projekty naszych łazienek i skontaktuj się z nami, jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o naszym kompleksowym procesie projektowania łazienki.

Jeśli chcesz zobaczyć przykłady naszych wspaniałych łazienek, które jesteśmy w stanie zaprojektować, zapraszamy do przejrzenia naszej galerii, aby przyjrzeć się niektórym pracom, które wykonaliśmy w przeszłości.

Jesteśmy stale wysoko oceniani przez każdego z naszych klientów. Kliknij tutaj, aby przejrzeć nasze referencje.

Jaki Jest Twój Styl Łazienki?

Odkryj swój styl łazienki i znajdź sowją idealną łazienkę

Nasz Unikalny Proces

Dzięki naszemu kompleksowemu procesowi projektowania i wykonania możesz unikąć bólu głowy, dodatkowych kosztów i innych nonsensów – zajmujemy się każdym szczegółem od początku do końca.

Nasze Sześć Sekretów Idealnego Remontu

Skorzystaj z naszego podnad 10 letniego doświadczenia w branży remontowej i podnieś swoje szanse na 100% idealny remont łazienki!

[contact-form-7 id=”15978″ title=”Contact form 1″]

Projektanci & Innowatorzy

Dlaczego Warto Wybrać Łazienkę w 10 Dni?

Dzięki naszemu kompleksowemu procesowi projektowania i wykonania możesz unikąć bólu głowy, dodatkowych kosztów i innych nonsensów – zajmujemy się każdym szczegółem od początku do końca.

Od momentu założenia w 2012 roku firma Łazienka w 10 Dni dostarcza jakości i innowacji, a wszystko to w wyjątkowej i unikalnej obsłudze klienta.

 W przeciwieństwie do większości wykonawców łazienek, zajmujemy się każdym aspektem projektu – od pomiaru, przez projektowanie, zakup produktów, aż po instalację. Nasz Kierownik Projektu z naszych ekip wykonawczych, korzysta ze wszystkich nowych elementów w oparciu o projekt opracowany przez specjalistę ds. Projektowania Łazienki. Obejmuje to osprzęt, baterie, biały montaż, płytki, blat, szafki, lustra, oświetlenie i inne elementy, które zmienią Twoją łazienkę w najpiękniejszą część Twojego domu.

Marki i Producenci