STWÓRZY RAZEM ŁAZIENKĘ TWOICH MARZEŃ

Firma Wykonująca Remont Łazienki w
Warszawa

Nasze Łazienki

NOWOCZESNE

PRZEJŚCIOWE

TRADYCYJNE

WSPÓŁCZESNE

EKLEKTYCZNE

NOWOCZESNE

PRZEJŚCIOWE

TRADYCYJNE

WSPÓŁCZESNE

EKLEKTYCZNE

SPA

BEZ BARIER

VINTAGE

DUŻE

MAŁE

SPA

BEZ BARIER

VINTAGE

DUŻE

MAŁE

Wysoko Oceniana i Kompleksowo
Firma Wykonująca Remont Łazienki w Warszawa

Dzięki wyspecjalizowanym pracownikom, zaawansowanej technologii, zaufanym dostawcom i niezawodnemu procesowi, który nie pozostawia żadnych błędów, Łazienka w 10 Dni może stworzyć łazienki, które naprawdę zadziwią. Nasze połączenie jakości i szybkości nie ma sobie równych. Nasz zespół ekip, które wykonają remont łazienki  w Warszawie przygotuje Twoją łazienkę w gwarantowanym terminie, lub zapłacimy Ci z własnych kieszeni.

Nasz Zwycięski Program Projektowania Łazienek

Niektórzy wykonawcy łazienek pracują szybko, ale dostarczają produkt w złym stanie. Inne tworzą łazienki o wysokiej jakości, ale ukończenie pracy zajmuje kilka tygodni lub dłużej. Łazienka w 10 Dni jest jedyną zaufaną firmą zajmującą się remontem łazienki w Warszawie, która zapewnia niezrównaną jakość w tak krótkim czasie. Łazienki to wszystko, co robimy, i udoskonaliliśmy każdą część naszej działalności, aby móc nieprzerwanie przekraczać oczekiwania naszych klientów. Uwielbiamy naszą pracę i wydobywając wszystkie przystanki dla każdego projektu, dużego i małego, aby stworzyć naprawdę wyjątkową pracę.

Najlepsza Firma, która Przeprowadzi Remont Łazienki w Warszawie

Łazienka w 10 Dni odświeży każdą łazienkę od podstaw, zwracając uwagę na każdy szczegół i dostarczając jakość, na jaką zasługujesz. Zakończyliśmy tysiące remontów łazienek w mieszkaniach, w blokach i domach wielorodzinnych. Zanim zaczniemy pracę, wszystko, co musimy wiedzieć od Ciebie, to:

  1. Piony kanalizacyjne są żeliwne
  2. Nie ma roszczeń wspólnoty na remont łazienki
  3. Czy można zaparkować lub postawić kontener

Dodatkowe Łazienki i Wykończnia

W naszej firmie Łazienka w 10 Dni dokonujemy więcej niż remontów istniejących łazienek. Jeśli twoje mieszkanie w Warszawie się kwalifikuje, zamieniamy kolejny pokój w łazienkę. Zanim zaczniemy, umówimy się z Tobą, aby upewnić się, że projekt jest dobry. Jeśli wszystkie pola są zaznaczone, przygotujemy projekt i utworzymy zamówienie na nową łazienkę. Chociaż może być konieczne zamknięcie naszego obszaru roboczego, dołożymy wszelkich starań, aby pozostała część domu była dostępna. Przygotujemy nową łazienkę w gwarantowanym terminie.

Kompleksowy Remont Łazienki w Warszawie

Jako wiodący wykonawca remontów łazienek w Warszawie, z dumą dajemy Ci opcje. Oferujemy szeroką gamę wzorów łazienek, w tym style tradycyjne, nowoczesne, współczesne, przejściowe, vintage i eklektyczne. Jeśli twój dom może to pomieścić, możemy nawet zainstalować spa.

Oprócz ogromnego wyboru stylów łazienek tworzymy również łazienki dla osób o szczególnych potrzebach. Nasze uniwersalne designerskie łazienki zapewniają bezpieczeństwo, wygodę i spokój, na jaki zasługuje Twoja rodzina. Od wysokich toalet po poręcze wanien do siedzeń prysznicowych, możemy sprawić, że Twoja łazienka dostosuje się do Ciebie. I oczywiście wszystkie nasze style łazienkowe, w tym niestandardowe łazienkowe modele, są objęte naszą gwarancją czasową.

Zdobądź Swoją Wymarzoną Łazienkę Szybko

Od szybkiego remontu łazienki po kompletny luksusowy remont łazienki, Łazienka w 10 Dni zapewni jakość, serwis i wartość, na jaką zasługujesz. Wszystkie nasze renowacje łazienki są objęte roczną gwarancją, a wiele z nich obejmuje dożywotnią gwarancję. Jeśli twoja łazienka nie wytrzyma, zadzwoń do nas, a zrobimy to dobrze. W rzeczywistości, jeśli nie uda nam się dokończyć łazienki w naszym podanym terminie, zapłacimy 100 PLN za każdy kolejny dzień.

Remont Łazienki Warszawa Tylko Z Naszą Profesjonalną Firmą Łazienka w 10 Dni

Łazienka w 10 dni to firma wykonująca remont łazienki Warszawa i okolicach, która oferuje i gwarantuje całkowity remont łazienki w 10 dni. Nasza ekipa projektowa i ekipy remontowe pracują codziennie razem, aby zmaksymalizować skuteczność i stworzyć zespół wykwalifikowanych i oddanych specjalistów, którzy zajmą się kompleksowo każdym aspektem remontu twojej łazienki podczas jednego, prostego procesu.

Twoja nowa łazienka rozpoczyna się bezpłatną konsultacją, na którą przyjedzie do Ciebie jeden z naszych Ekspertów Projektowych. Podczas spotkania omówicie wszelkie szczegóły i nasz ekspert będzie służył Ci poradą i pomocą podczas całego procesu. Począwszy od wyboru najlepszych produktów, poprzez wykonanie projektu na miarę, dostosowanego do Twoich potrzeb, preferencji i budżetu.

Następnie ustalimy datę rozpoczęcia prac, zamówimy wszystkie materiały, uzyskamy pozwolenia – to wszystko zanim nasza ekipa remontowa zapuka do twoich drzwi. Potem zamkniesz oczy…… i otworzysz je za 10 dni kiedy Twoja łazienka marzeń będzie gotowa. Na czas, w ramach budżetu – gwarantujemy! Jesteśmy tak pewni, że ukończymy Twój projekt w terminie, że w razie opóźnienia zapłacimy ci za każdy dzień zwłoki. Jeśli nie ukończymy prac na czas zapłacimy Ci 100 zł za każdy dzień.

Jesteśmy przekonani, że remont łazienki Warszawa, nigdy nie powinien być stresujący. Naszym celem jest zapewnienie  ci najwyższej jakości produktów i najlepszych rozwiązań oraz pozbawionego stresu remontu. Nasza typowa ekipa remontowa składa się zwykle z trzech osób: kierownika projektu, specjalisty glazurnika i asystenta. Te same osoby, będą pracować dla ciebie przez 10 dni czyli cały czas trwania projektu, zapewniając najwyższy standard wykonania od początku do końca.

Dajemy gwarancję na całość naszej pracy. Po zakończonym remoncie nasz specjalista od obsługi klienta pozostanie z tobą w kontakcie, żeby się upewnić czy remont jest dla Ciebie satysfakcjonujący i czy nasza firma odpowiedziała na Twoje potrzeby. Dajemy roczną gwarancję na całość naszej pracy, jak również na użyte materiały.

Łazienka w 10 dni była wspaniała. Uzyskaliśmy realny i konkurencyjny kosztorys, pomogli nam zaprojektować łazienkę zgodnie z naszymi potrzebami, byli elastyczni w kwestii zmian, ekipa nigdy się nie spóźniała i wszystko było zawsze gotowe na czas. Nasi sąsiedzie są zachwyceni naszą nową łazienką i kilkoro z nich już poprosiło o kontakt do firmy Łazienka w 10 dni, bo chcą jak najszybciej rozpocząć prace nad swoją łazienką marzeń!

Nic nas tak nie cieszy!!!

Zamów wstępną wycenę projektu już dziś!

Rzuć okiem na naszą galerię, aby zobaczyć niektóre z naszych najpopularniejszych projektów łazienek lub przejrzeć nasze referencje, aby zobaczyć, co ludzie mówią. Jeśli chcesz wyremontować łazienkę, o której zawsze marzyłeś, zadzwoń do nas już dziś!

Jaki Jest Twój Styl Łazienki?

Odkryj swój styl łazienki i znajdź sowją idealną łazienkę

Nasz Unikalny Proces

Dzięki naszemu kompleksowemu procesowi projektowania i wykonania możesz unikąć bólu głowy, dodatkowych kosztów i innych nonsensów – zajmujemy się każdym szczegółem od początku do końca.

Nasze Sześć Sekretów Idealnego Remontu

Skorzystaj z naszego podnad 10 letniego doświadczenia w branży remontowej i podnieś swoje szanse na 100% idealny remont łazienki!

[contact-form-7 id=”15978″ title=”Contact form 1″]

Projektanci & Innowatorzy

Dlaczego Warto Wybrać Łazienkę w 10 Dni?

Dzięki naszemu kompleksowemu procesowi projektowania i wykonania możesz unikąć bólu głowy, dodatkowych kosztów i innych nonsensów – zajmujemy się każdym szczegółem od początku do końca.

Od momentu założenia w 2012 roku firma Łazienka w 10 Dni dostarcza jakości i innowacji, a wszystko to w wyjątkowej i unikalnej obsłudze klienta.

 W przeciwieństwie do większości wykonawców łazienek, zajmujemy się każdym aspektem projektu – od pomiaru, przez projektowanie, zakup produktów, aż po instalację. Nasz Kierownik Projektu z naszych ekip wykonawczych, korzysta ze wszystkich nowych elementów w oparciu o projekt opracowany przez specjalistę ds. Projektowania Łazienki. Obejmuje to osprzęt, baterie, biały montaż, płytki, blat, szafki, lustra, oświetlenie i inne elementy, które zmienią Twoją łazienkę w najpiękniejszą część Twojego domu.

Marki i Producenci