STWÓRZY RAZEM ŁAZIENKĘ TWOICH MARZEŃ

Remont Łazienki Ochota Warszawa

Nasze Łazienki

NOWOCZESNE

PRZEJŚCIOWE

TRADYCYJNE

WSPÓŁCZESNE

EKLEKTYCZNE

NOWOCZESNE

PRZEJŚCIOWE

TRADYCYJNE

WSPÓŁCZESNE

EKLEKTYCZNE

SPA

BEZ BARIER

VINTAGE

DUŻE

MAŁE

SPA

BEZ BARIER

VINTAGE

DUŻE

MAŁE

Firma Łazienka w 10 Dni jest Twoim źródłem idealnego sposobu na remont łazienki Ochota w Warszawie . Nasz zespół projektantów i wszechstronny proces projektowania obejmuje wszystkie podstawy, aby zapewnić Ci dostęp do łazienki swoich marzeń. Dostarczamy cały pakiet: projekt, materiały, instalację, gwarancję, pozwolenia i wewnętrzną, wysoce utalentowaną ekipę remontową, która jest z Tobą każdego dnia. Nie musisz biegać po mieście! Jak sugeruje nasza nazwa, większość łazienek może być ukończona w niewiele ponad dwa tygodnie, a my specjalizujemy się tylko w łazienkach.

Dlaczego Wybrać Łazienkę w 10 Dni?

Nasze wydajne, wygodne i zorientowane na jakość podejście sprawi, że Twoja nowa łazienka zostanie wyremontowana przy minimalnym zakłóceniu codziennego życia. Profesjonalny specjalista ds. Projektowania:

  1. Odwiedzi Twój dom ze wszystkimi projektami i materiałami potrzebnymi do zaprojektowania łazienki
  2. Znajdź odpowiedni obszar w domu, aby skonfigurować i pokazać różne próbki materiałów
  3. Wykonacie przegląd projektu łazienki aby poznać Twoje potrzeby i wymagania
  4. Zobaczysz próbki płytek, szafek i urządzeń na podstawie Twoich preferencji
  5. Utworzymy zlecenie pracy z gwarantowaną ceną i harmonogramem
  6. Określimy wszystkie niezbędne formalności i przejrzysz harmonogram płatności

Po spotkaniu projektowo-remontowym nasz zespół przybędzie w wyznaczonym terminie i zakończy remont Twojej łazienki na czas i w budżecie!

Jak My Tworzymy Wspaniałe Projekty?

Projektowanie łazienki może być przytłaczające. Wielu naszych klientów ma pomysł, czego chcą, ale nie są pewni, jak wszystko poskładać w całość. Upraszczamy proces, zadając serię pytań, aby określić, czego potrzebujesz i co chcesz. Następnie proponujemy najbardziej praktyczne i estetyczne pomysły. Niezależnie od tego, czy szukasz czegoś tradycyjnego, czy twórczego, będziemy z tobą pracować krok po kroku, aby stworzyć łazienkę, która Ci się spodoba.

Remont Łazienki Ochota w Różnych Rejonach w Warszawie

Łazienka w 10 Dni może przeprowadzić remont łazienki w domach jednorodzinnych, blokach, mieszkaniach dwupoziomowych. Zanim będziemy mogli rozpocząć pracę, będziemy musieli wiedzieć, czy dzielisz piony z inną jednostką, czy masz pozwolenia stowarzyszeń właścicieli domów i lokalizacje dla pojazdów służbowych i przenośnych toalet. Po ustaleniu wszystkich szczegółów, możemy rozpocząć remont łazienki Ochota w Warszawie z takimi elementami jak przesuwane drzwi prysznicowe, szafki łazienkowe i wanny łazienkowe.

Uniwersalny Projekt i Remont Łazienki Ochota w Warszawie

Nasza firma Łazienka w 10 Dni ma na celu zapewnienie funkcjonalnych, pięknych łazienek dla wszystkich użytkowników. Nasze uniwersalne projekt łazienek są przeznaczone dla użytkowników o szczególnych potrzebach, zachowując jednocześnie estetyczny wygląd. Komponenty mogą obejmować prysznice typu roll-in, wanny o specjalnym dostępie, siedzenia prysznicowe, poręcze, dostępne blaty, wysokie toalety i różnorodne uchwyty w łazience na Ochocie w Warszawie.

Potrzebujesz Dodatkowej Łazienki?

Łazienka w 10 Dni może przeprowadzić remont łazienki lub przekształcić istniejący pokój w domu w łazienkę. Zajmiemy się projektowaniem, planowaniem, zakupem materiałów, kontrolą jakości i budową.

Wykonaj Remont Łazienki Ochota w Warszawie Już Dziś

Dzięki najlepszej firmie remontującej łazienki na Ochocie w Warszawie, otrzymasz nie tylko wysokiej jakości, zaprojektowaną na zamówienie łazienkę, ale także spokój dzięki naszej profesjonalnej obsłudze i gwarancji. W rzeczywistości niektóre z naszych produktów do renowacji łazienki są objęte dożywotnią gwarancją.

Zrealizujemy projekty na czas. Jeśli nie będziemy w stanie dotrzymać naszego harmonogramu zobowiązań, zapłacimy 100 PLN za każdy dzień, w którym się spóźnimy – to gwarancja remontu łazienki tylko w 10 dni.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą galerią, aby obejrzeć nasze najpopularniejsze projekty łazienek. Gdy już przygotujesz się do zaprojektowania swojej wymarzonej łazienki, zadzwoń do nas, aby umówić się na remont łazienki.

Jesteśmy stale wysoko oceniani przez każdego z naszych klientów. Kliknij tutaj, aby przejrzeć nasze referencje.

Jaki Jest Twój Styl Łazienki?

Odkryj swój styl łazienki i znajdź sowją idealną łazienkę

Nasz Unikalny Proces

Dzięki naszemu kompleksowemu procesowi projektowania i wykonania możesz unikąć bólu głowy, dodatkowych kosztów i innych nonsensów – zajmujemy się każdym szczegółem od początku do końca.

Nasze Sześć Sekretów Idealnego Remontu

Skorzystaj z naszego podnad 10 letniego doświadczenia w branży remontowej i podnieś swoje szanse na 100% idealny remont łazienki!

[contact-form-7 id=”15978″ title=”Contact form 1″]

Projektanci & Innowatorzy

Dlaczego Warto Wybrać Łazienkę w 10 Dni?

Dzięki naszemu kompleksowemu procesowi projektowania i wykonania możesz unikąć bólu głowy, dodatkowych kosztów i innych nonsensów – zajmujemy się każdym szczegółem od początku do końca.

Od momentu założenia w 2012 roku firma Łazienka w 10 Dni dostarcza jakości i innowacji, a wszystko to w wyjątkowej i unikalnej obsłudze klienta.

 W przeciwieństwie do większości wykonawców łazienek, zajmujemy się każdym aspektem projektu – od pomiaru, przez projektowanie, zakup produktów, aż po instalację. Nasz Kierownik Projektu z naszych ekip wykonawczych, korzysta ze wszystkich nowych elementów w oparciu o projekt opracowany przez specjalistę ds. Projektowania Łazienki. Obejmuje to osprzęt, baterie, biały montaż, płytki, blat, szafki, lustra, oświetlenie i inne elementy, które zmienią Twoją łazienkę w najpiękniejszą część Twojego domu.

Marki i Producenci