Remont Łazienki w Bloku – Bez Skuwania Płytek

Remont łazienki w bloku wielu ludziom kojarzy się z duża ilością gruzu, pyłu i bałaganu w mieszkaniu podczas takich prac. Niestety to prawda, remont kompleksowy łazianki polega na skuciu i usunięciu starych płytek a także tynków, co produkuje duże ilości pyłu i gruzu, który trzeba usunąć. Kolejny problem, który się pojawia to zabrudzenia windy i klatki schodowej podczas wynoszenia z mieszkania worków z gruzem. Często powoduje to konflikty z sąsiadami a dodatkowo zaostrza go hałas wywoływany nieustaną pracą młota elektrycznego podczas skuwania tych płytek.

Nasza firma Łazienka w 10 dni podchodzi bardzo szczegółowo do zabezpieczenia mieszkania przed zapyleniem i ciągle dba o porządek, jednak nie da się w stu procentach. Istnieje także możliwość położenia nowych płytek na stare płytki ale problem w tym, że zmniejszamy bardzo metraż łazienki i nie jest to skuteczny sposób, a także można  pomalować stare płytki specjalnymi farbami do płytek, co też nie jest idealnym rozwiązaniem na kompleksowy remont łazienki.

Beton dekoracyjny jako alternatywa na remont łazienki w bloku bez skuwania płytek

Istnieje jeszcze inny sposób na remont łazienki w bloku bez skuwania płytek a mianowicie zastosowanie specjalnego betonu dekoracyjnego francuskiej firmy Harmony Beton. Jest to produkt, który można stosować na stare płytki a co więcej jest całkowicie wodoodporny i można go używać na posadzce. 

Paleta kolorów tego produktu jest dość duża od białego do czarnego przez różne odcienie szarości. Beton aplikuje się w 2 warstwach po 3 mm, więc całkowita grubość jest niewielka. Wodoodporność pozawala implikować ten produkt na ścianach za prysznicem jak również wykonać spadki opływu liniowego w brodzku podłogowym.

Po zastosowaniu tego produktu ściany są jednolite, co ułatwia czyszczenie ścian i posadzek. Nie ma przecież normalnych fug, które mocno się brudzą, a ciągłe czyszczenie powoduje ich wypłukanie oraz utratę koloru. W przypadku powłoki z betonu można podłogę a także ściany umyć mopem. 

remont łazienki w bloku w Warszawie bez kucia płytek zdjęcia przed remontem

 

Remont łazienki w bloku bez skuwania płytek zdjęcie przed wykonaniem

Jeśli jesteś zainteresowany takim rozwiązaniem, proszą o kontakt z nami, a poniżej zdjęcie obrazujące realizację u naszej zadowolonej klientki – link do galerii #88.

remont łazienki w bloku w Warszawie bez kucia płytek zdjęcia po remoncie

 

Remont łazienki w bloku bez skuwania płytek zdjęcie po wykonaniu

Przejrzyj naszą galerię zdjęć aby zobaczyć nasze najpopularniejsze aranżacje łazienek. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zadzwoń lub umów się na spotkanie. Jesteśmy wysoko oceniani przez naszych klientów, można dowiedzieć się o tym z referencji naszych klientów.