STWÓRZY RAZEM ŁAZIENKĘ TWOICH MARZEŃ

Remont Łazienki Targówek w Warszawie

Nasze Łazienki

NOWOCZESNE

PRZEJŚCIOWE

TRADYCYJNE

WSPÓŁCZESNE

EKLEKTYCZNE

NOWOCZESNE

PRZEJŚCIOWE

TRADYCYJNE

WSPÓŁCZESNE

EKLEKTYCZNE

SPA

BEZ BARIER

VINTAGE

DUŻE

MAŁE

SPA

BEZ BARIER

VINTAGE

DUŻE

MAŁE

Łazienka w 10 Dni to zaufana firma, która wykona remont łazienki Targówek w Warszawie. Obejmujemy wszystkie podstawy od materiałów i pozwoleń po instalację i gwarancję. Niezależnie od tego, czy masz własne pomysły na remont łazienki, czy chcesz stylowy tradycyjny design, nasi wykonawcy remontu łazienki mogą pracować z Twoimi potrzebami i budżetem, aby zapewnić Ci łazienkę, którą pokochasz.

Dlaczego warto wybrać nas do remontu łazieneki Targówek w Warszawie?

W przeciwieństwie do innych kontrahentów specjalizujemy się wyłącznie w łazienkach i tylko w łazienkach. Nasze kompleksowe podejście obejmuje cały proces remontu od początku do końca. Poniżej znajduje się tylko kilka z wielu unikalnych korzyści, które oferujemy:

  • Wstępna konsultacja projektu w domu w celu przygotowania projektu i dokumentacji
  • Gwarantowana cena i oś czasu (dostajesz 100 PLN za każdy dzień, w którym jesteśmy w tyle)
    Pracuj z harmonogramem od 8:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku oraz w weekendy, jeśli to konieczne
  • Czysta, bezpieczna i zorganizowana konstrukcja oznacza minimalne zakłócenia w życiu
  • Uwzględniono wszystkie pozwolenia, materiały, wyposażenie i sprzęt
  • Projekty licencjonowane, ubezpieczone i powiązane
  • Jakość wykonania i gwarancje od jednego roku do końca życia
  • Pakiet ukończenia projektu z instrukcjami dotyczącymi pielęgnacji, konserwacji i gwarancji
  • Kontrola jakości na zakończenie projektu

Zaufany wykonawca, który wykona remont łazienki Targówek w Warszawie

Bez względu na wielkość, każdy dom zasługuje na doskonałą łazienkę. Od kamienic i domów dwupoziomowych po mieszkania i domy jednorodzinne, nasz zespół który wykona remont łazienki Targówek w Warszawie jest gotowy, aby zrealizować cele związane z projektowaniem łazienki. Możesz pomóc nam usprawnić ten proces, odpowiadając na trzy szybkie pytania:

1. Czy twój dom dzieli wodę z innym urządzeniem?
2. Czy otrzymałeś pozwolenie od stowarzyszenia właścicieli domów (jeśli dotyczy) na przebudowę łazienki?
3. Gdzie jest idealne miejsce do zaparkowania naszych ciężarówek?

Niestandardowy remont łazienki Targówek w Warszawie

Czy Twoja rodzina potrzebuje większej dostępności? Niezależnie od tego, czy potrzebujesz łazienki o uniwersalnym bez barier designie, czy dodatkowej łazienki, Łazienka w 10 Dni zrobi to dla Ciebie. Budujemy łazienki, które są zarówno stylowe, jak i przyjazne. Niektóre z naszych najbardziej popularnych funkcji obejmują wanny i prysznice bez kabiny, prysznice, siedziska prysznicowe i relingi, toalety wieżowe i wiele innych.

Za pośrednictwem naszej siostrzanej firmy możemy przekształcić część domu w łazienkę. Jeśli Twój dom kwalifikuje się do dodania lub przebudowy łazienki, zajmiemy się wszystkim, od planów i inspekcji po budowę.

Nagradzana firma, która przeprowadzi remont łazienki Targówek w Warszaie, której możesz zaufać

Jesteśmy dumni z zapewniania najwyższej jakości i profesjonalnej obsługi każdemu klientowi. Nasze zaangażowanie, innowacje i zaangażowanie w ciągłe doskonalenie przyniosły nam wiele pozytywnych recenzji i możliwości.

Zaprojektuj swoją wymarzoną łazienkę już dziś

Od prostej przebudowy małej łazienki do wielu renowacji łazienek, nasz zespół jest gotowy do pracy nad niestandardowym projektem łazienki. Jako czołowi wykonawcy, którzy przeprowadzą remont łazienki Targówek w Warszawie dotrzymujemy naszych gwarantowanych ram czasowych. Wiele naszych projektów ma nawet dożywotnią gwarancję.

Szukasz pomysłów na przebudowę łazienki? Przeglądaj naszą galerię, aby zapoznać się z naszymi najbardziej uznanymi projektami. Jeśli jesteś gotowy zaprojektować łazienkę swoich marzeń, zadzwoń do nas, aby zacząć.

Nasze firma, która wykona remont łazienki Targówek w Warszawie jest wysoko oceniane przez każdego z naszych klientów. Kliknij tutaj, aby przejrzeć nasze referencje.

Jaki Jest Twój Styl Łazienki?

Odkryj swój styl łazienki i znajdź sowją idealną łazienkę

Nasz Unikalny Proces

Dzięki naszemu kompleksowemu procesowi projektowania i wykonania możesz unikąć bólu głowy, dodatkowych kosztów i innych nonsensów – zajmujemy się każdym szczegółem od początku do końca.

Nasze Sześć Sekretów Idealnego Remontu

Skorzystaj z naszego podnad 10 letniego doświadczenia w branży remontowej i podnieś swoje szanse na 100% idealny remont łazienki!

[contact-form-7 id=”15978″ title=”Contact form 1″]

Projektanci & Innowatorzy

Dlaczego Warto Wybrać Łazienkę w 10 Dni?

Dzięki naszemu kompleksowemu procesowi projektowania i wykonania możesz unikąć bólu głowy, dodatkowych kosztów i innych nonsensów – zajmujemy się każdym szczegółem od początku do końca.

Od momentu założenia w 2012 roku firma Łazienka w 10 Dni dostarcza jakości i innowacji, a wszystko to w wyjątkowej i unikalnej obsłudze klienta.

 W przeciwieństwie do większości wykonawców łazienek, zajmujemy się każdym aspektem projektu – od pomiaru, przez projektowanie, zakup produktów, aż po instalację. Nasz Kierownik Projektu z naszych ekip wykonawczych, korzysta ze wszystkich nowych elementów w oparciu o projekt opracowany przez specjalistę ds. Projektowania Łazienki. Obejmuje to osprzęt, baterie, biały montaż, płytki, blat, szafki, lustra, oświetlenie i inne elementy, które zmienią Twoją łazienkę w najpiękniejszą część Twojego domu.

Marki i Producenci