STWÓRZY RAZEM ŁAZIENKĘ TWOICH MARZEŃ

Remont Łazienki Pruszków koło Warszawy

Nasze Łazienki

NOWOCZESNE

PRZEJŚCIOWE

TRADYCYJNE

WSPÓŁCZESNE

EKLEKTYCZNE

NOWOCZESNE

PRZEJŚCIOWE

TRADYCYJNE

WSPÓŁCZESNE

EKLEKTYCZNE

SPA

BEZ BARIER

VINTAGE

DUŻE

MAŁE

SPA

BEZ BARIER

VINTAGE

DUŻE

MAŁE

Bez względu na wielkość projektu łazienki, Łazienka w 10 Dni jest Twoim źródłem wysokiej jakości jeśli chodzi o remont łazienki Pruszków koło Warszawy. Staramy się projektować łazienki, które łączą formę i funkcję. Nasi wyszkoleni wykonawcy łazienek wykorzystują wysokiej jakości materiały do remontu łazienki Twoich marzeń. Jeśli nie wyrobimy się z wykonaniem łazienki w naszym gwarantowanym czasie, zapłacimy ci!

Proces naszej firmy Łazienka w 10 Dni

Nasze funkcjonalne projekty łazienek wynikają z naszego praktycznego procesu. Przeprowadzimy Cię przez każdy krok i przedstawimy Ci spersonalizowane spostrzeżenia dostosowane do Twojego domu. Od małej łazienki po remont dużej łazienki, aż po wykończanie surowego stanu łazienki, wszystko robimy my od A do Z, aby zapewnić naszym klientom najbardziej funkcjonalną i piękną łazienkę w ich mieszkaniach.

Kompleksowe wykończenie i  remont łazienki Pruszków koło Warszawy

Jako profesjonalni wykonawcy remontów łazienek w Pruszkowie koło Warszawy, poświęcamy całą uwagę projektowi remontu łazienki. Niezależnie od tego, czy mieszkasz w domu jednorodzinnym, w bloku, mieszkaniu czy kamienicy, pomożemy Ci zaprojektować elegancką i funkcjonalną łazienkę. Zanim zaczniemy pracę, musimy wiedzieć, co następuje:

  1. Czy piony kanalizacyjne są żeliwne czy plastikowe
  2. Czy jest pozwolenie od stowarzyszenia mieszkańców
  3. Czy można zaparkować samochód dostawczy

Czy możemy wykonać remont kompleksowy łazienki w bloku?

Tak! Specjalizujemy się w remontach łazienek w blokach. Jeśli Twoje mieszkanie kwalifikuje się do remontu łazienki , przeprowadzimy inspekcję i stworzymy plan. Następnie nasze ekipy remontujące łazienki w Pruszkowie koło Warszawy wszystkie niezbędne materiały i wyremontują lub przekształcą Twoją nową łazienkę w naszym gwarantowanym terminie. Nie musisz się wyprowadzać, gdy pracujemy; będziemy zajmować tylko przestrzeń potrzebną do pracy w twojej łazience i aby ukończyć projekt z minimalną przerwą w twoim życiu.

Wybór z pośród wielu wykonawców łazienek

Jako wiodąca firma, która wykona remont łazienki Pruszków koło Warszawy, oferujemy imponującą różnorodność aranżacji łazienki. Wybierz spośród różnych stylów, nowoczesnych, przejściowych, tradycyjnych, współczesnych, eklektycznych i vintage , aby odpowiadały Tobie. Możemy nawet wykonać aranżację spa, jeśli twoja łazienka może je pomieścić.

Projektujemy również łazienki dla osób niepełnosprawnych, aby zmaksymalizować bezpieczeństwo i funkcjonalność dla Twojej rodziny. Korzystając z wytrzymałych materiałów i wysokiej jakości konstrukcji, nasi pracownicy zajmujący się remontami łazienek w Pruszkowie koło Warszawy, mogą stworzyć uniwersalny projekt łazienki z wannami bezpieczeństwa, brodzikami prysznicowymi, siedzeniami prysznicowymi, wysokimi toaletami i wieloma innymi akcesoriami, które zaspokoją potrzeby Twoich bliskich.

Godna polecenia firma remontująca łazienki w Pruszkowie

Aby upewnić się, że otrzymasz wysokiej jakości łazienki, przeanalizujemy wszystkie szczegóły projektu przed rozpoczęciem pracy:

  1. Przyniesiemy niezbędne plany i materiały, aby wykonać remont łazienki.
  2. Zaplanujemy mały obszar w swoim domu, aby przejść przez nasz katalog próbek materiałowych.
  3. Dowiemy się o Twoich preferencjach i budżecie.
  4. Pomożemy wybrać różnego rodzaju baterie i umywalki.
  5. Wprowadź wybrane materiały do naszej specjalistycznej aplikacji do remontów łazienki..
  6. Utwórz zlecenie pracy z przejrzystym kosztem i harmonogramem projektu.
  7. Przejrzyj wszystkie formalności i harmonogram płatności..

Zwykle pracujemy od 8 rano do 17 od poniedziałku do piątku, ale zrobimy co w naszej mocy, aby dostosować się do harmonogramu na żądanie.

Uzyskaj swoją wymarzoną łazienkę tylko w 10 dni

Począwszy od tradycyjnego przeróbki prysznica po niestandardowy remont łazienki, Łazienka w 10 Dni może zapewnić jakość wyników w przystępnej cenie. Nasze projekty przebudowy łazienki są objęte jednoroczną gwarancją, a wiele z nich kwalifikuje się do pełnej dożywotniej gwarancji. Jeśli się spóźnimy i nie dotrzymamy terminu, zapłacimy 100 PLN za każdy dzień spóźnienia.

Zapraszam do zapoznania się z naszą galerią w celu uzyskania wysokiej jakości zdjęć niektórych z naszych wcześniejszych projektów i remontów małej łazienki w bloku w Pruszkowie. Jeśli masz pojęcie o rodzaju łazienki, którą chcesz, zadzwoń do nas, aby umówić się na spotkanie lub poprosić o wycenę.

Łazienka w 10 Dni jest wysoko oceniana przez naszych klientów. Kliknij tutaj, aby wyświetlić nasze referencje!

Jaki Jest Twój Styl Łazienki?

Odkryj swój styl łazienki i znajdź sowją idealną łazienkę

Nasz Unikalny Proces

Dzięki naszemu kompleksowemu procesowi projektowania i wykonania możesz unikąć bólu głowy, dodatkowych kosztów i innych nonsensów – zajmujemy się każdym szczegółem od początku do końca.

Nasze Sześć Sekretów Idealnego Remontu

Skorzystaj z naszego podnad 10 letniego doświadczenia w branży remontowej i podnieś swoje szanse na 100% idealny remont łazienki!

[contact-form-7 id=”15978″ title=”Contact form 1″]

Projektanci & Innowatorzy

Dlaczego Warto Wybrać Łazienkę w 10 Dni?

Dzięki naszemu kompleksowemu procesowi projektowania i wykonania możesz unikąć bólu głowy, dodatkowych kosztów i innych nonsensów – zajmujemy się każdym szczegółem od początku do końca.

Od momentu założenia w 2012 roku firma Łazienka w 10 Dni dostarcza jakości i innowacji, a wszystko to w wyjątkowej i unikalnej obsłudze klienta.

 W przeciwieństwie do większości wykonawców łazienek, zajmujemy się każdym aspektem projektu – od pomiaru, przez projektowanie, zakup produktów, aż po instalację. Nasz Kierownik Projektu z naszych ekip wykonawczych, korzysta ze wszystkich nowych elementów w oparciu o projekt opracowany przez specjalistę ds. Projektowania Łazienki. Obejmuje to osprzęt, baterie, biały montaż, płytki, blat, szafki, lustra, oświetlenie i inne elementy, które zmienią Twoją łazienkę w najpiękniejszą część Twojego domu.

Marki i Producenci