STWÓRZY RAZEM ŁAZIENKĘ TWOICH MARZEŃ

Remont Łazienki Praga Północ Warszawa

Nasze Łazienki

NOWOCZESNE

PRZEJŚCIOWE

TRADYCYJNE

WSPÓŁCZESNE

EKLEKTYCZNE

NOWOCZESNE

PRZEJŚCIOWE

TRADYCYJNE

WSPÓŁCZESNE

EKLEKTYCZNE

SPA

BEZ BARIER

VINTAGE

DUŻE

MAŁE

SPA

BEZ BARIER

VINTAGE

DUŻE

MAŁE

Czołowa firma wykona remont, montaż, instalcje i projekt łazienki Praga Północ Warszawa

Nasi projektanci i ekipy z dumą służą właścicielom domów i mieszkań na  Warszawa, w niezwykle szybko zmieniającej się lokalizacji w Warszawie. Klienci polegają na One Week Bath w ramach kompleksowej usługi obejmującej konsultacje projektowe, planowanie, pomoc w wyborze materiałów i pozwoleniach oraz instalację. Zapewniamy również kontrolę po projekcie oraz roczną i dożywotnią gwarancję na naszą pracę. Jeśli szukasz przebudowy łazienki w Torrance, nie szukaj dalej niż One Week Bath, aby uzyskać najbardziej profesjonalną i wydajną usługę.

W firmie Łazienka w 10 Dni, jesteśmy zobowiązani mogąc działać na obszarze Wilanowa w Warszawie, dlatego jeśli jesteś gotowy, aby zrobić kolejny krok w kierunku projektu remontu łazienki, który planujesz, nasi eksperci w remontach łazienek czekają na twój telefon.

Dlaczego warto wybrać Łazienkę w 10 Dni?

Nasza jakość usług nie ma sobie równych. Ale to nasze podejście do projektowania i remontu łazienki krok po kroku polega na tym, że właściciele domów najbardziej polegają. Od początku do końca jesteśmy gotowi pomóc. Jako eksperci od projektowania łazienek rozumiemy mnóstwo wyborów, które należy podjąć, które mogą przytłoczyć przeciętnego klienta. Dlatego nasze podstawowe podejście wygląda następująco:

  • Nasz koordynator projektu omawia nasz proces i twoje wymagania.
  • Wypełniasz Kwestionariusz Projektu, aby powiedzieć nam swoje dokładne potrzeby.
  • 30-minutowa konsultacja telefoniczna z projektantem na temat Twojego stylu i preferencji.

Proces planowania kończy się wewnętrzną konsultacją z przykładowymi materiałami i osprzętem z naszych salonów. Podczas tego kroku można wyświetlić próbki posadzek lub zbadać opcje podłóg laminowanych. Podczas weryfikacji produktów, które zamawiamy, nasz projektant wprowadzi wybrane baterie, umywalki, wanny, szafki, toaletki, drzwi prysznicowe i inne elementy do naszego zastrzeżonego oprogramowania.

Po dokonaniu wszystkich wyborów generujemy zlecenie pracy, a jeśli zgadzasz się z naszymi warunkami i cenami, ustalimy datę rozpoczęcia. Nasza gwarantowana oś czasu pozwala nam się również wyróżnić. Ramy czasowe różnią się w zależności od zakresu projektu, ale jeśli nasz zespół przekroczy ustaloną wcześniej datę zakończenia, otrzymasz 100 zł za każdy dzień przekroczenia. Właśnie tak jesteśmy pewni naszego procesu i jakości usług.

remont łazienki praga północ warszawa łazienka w 10 dni

Dodatki do łazienki

Remont łazienki Praga Północ Warszawa  może wymagać prostych aktualizacji, ale możemy też budować nowe łazienki od zera. Podczas gdy dodatek do łazienki może być dość przedsięwzięciem, Łazienka w 10 Dni stosuje zorganizowany proces. Jest to ta sama metodologia, która zyskała nam uznanie w publikacjach. Możemy szybko przekształcić niewykorzystane obszary Twojego domu w w pełni funkcjonalną łazienkę, nadzorując budowę i zarządzając materiałami, podczas gdy nasza siostrzana firma, Łazienka w 10 Dni, zajmuje się ciężkimi zadaniami.

Bez względu na zakres projektu nasi technicy są zawsze czysti i uporządkowani. Pracujemy nad tym, aby zminimalizować zakłócenia w Twoim domu i zapewnić bezpieczeństwo Twojej rodzinie. Jeśli dzielisz wodę z innym mieszkaniem, dla naszych ciężarówek potrzebne jest dodatkowe miejsce parkingowe lub wymagana jest zgoda Stowarzyszenia Właściciela Domu, nasz zespół zajmie się tymi kwestiami przed rozpoczęciem projektu.

Remont łazienki Praga Północ  Warszawa a Podejście Firmy Łazienka w 10 Dni do Projektowania Łazienki

Specjalizujemy się w wiodących dziś projektach łazienek. Niezależnie od tego, czy koncentrujesz się na wspólnym stylu, czy też reagujesz na Twoje unikalne preferencje, nasz zespół może obsługiwać projekty o dowolnym zakresie, bez względu na to, jak duże lub małe. Czy chcesz mieć najnowocześniejszą łazienkę spa lub pokój o uniwersalnej konfiguracji zgodnej z remont łazienki bez barier Praga Północ Warszawa? Łazienka w 10 Dni może sprostać Twoim wymaganiom i dobrze wykonać pracę.

Niektóre style, z którymi możemy pracować, obejmują:

Niech Nasza Firma Łazienka w 10 Dni Wykona Remont Łazienki Praga Północ Warszawa z Twoich Marzeń!

Jeśli jesteś gotowy, aby zacząć projektować i remontować łazienkę twoich marzeń, nasi wykonawcy remontów łazienek w Wilanowie w Warszawie, są gotowi pomóc!

Wszystkie nasze prace objęte są roczną gwarancją, a ponieważ wiele produktów, które instalujemy, ma dożywotnią gwarancję, dlatego możesz cieszyć się swoją łazienką przez wiele lat.

Co najważniejsze, zobowiązujemy się do ukończenia projektu w harmonogramie, na który wyrażamy zgodę, a nawet zaoferujemy 100 PLN za każdy dzień, w którym się spóźnimy, ponieważ nie jesteśmy jak inne firmy remontowe łazienek Wilanów w Warszawie.

Jeśli chcesz zobaczyć przykłady naszych wspaniałych łazienek, które jesteśmy w stanie zaprojektować, zapraszamy do przejrzenia naszej galerii, aby przyjrzeć się niektórym pracom, które wykonaliśmy w przeszłości.

Jesteśmy stale wysoko oceniani przez każdego z naszych klientów. Kliknij tutaj, aby przejrzeć nasze referencje.

Jaki Jest Twój Styl Łazienki?

Odkryj swój styl łazienki i znajdź sowją idealną łazienkę

Nasz Unikalny Proces

Dzięki naszemu kompleksowemu procesowi projektowania i wykonania możesz unikąć bólu głowy, dodatkowych kosztów i innych nonsensów – zajmujemy się każdym szczegółem od początku do końca.

Nasze Sześć Sekretów Idealnego Remontu

Skorzystaj z naszego podnad 10 letniego doświadczenia w branży remontowej i podnieś swoje szanse na 100% idealny remont łazienki!

[contact-form-7 id=”15978″ title=”Contact form 1″]

Projektanci & Innowatorzy

Dlaczego Warto Wybrać Łazienkę w 10 Dni?

Dzięki naszemu kompleksowemu procesowi projektowania i wykonania możesz unikąć bólu głowy, dodatkowych kosztów i innych nonsensów – zajmujemy się każdym szczegółem od początku do końca.

Od momentu założenia w 2012 roku firma Łazienka w 10 Dni dostarcza jakości i innowacji, a wszystko to w wyjątkowej i unikalnej obsłudze klienta.

 W przeciwieństwie do większości wykonawców łazienek, zajmujemy się każdym aspektem projektu – od pomiaru, przez projektowanie, zakup produktów, aż po instalację. Nasz Kierownik Projektu z naszych ekip wykonawczych, korzysta ze wszystkich nowych elementów w oparciu o projekt opracowany przez specjalistę ds. Projektowania Łazienki. Obejmuje to osprzęt, baterie, biały montaż, płytki, blat, szafki, lustra, oświetlenie i inne elementy, które zmienią Twoją łazienkę w najpiękniejszą część Twojego domu.

Marki i Producenci