STWÓRZY RAZEM ŁAZIENKĘ TWOICH MARZEŃ

Remont Łazienki na Białołęce w Warszawie

Nasze Łazienki

NOWOCZESNE

PRZEJŚCIOWE

TRADYCYJNE

WSPÓŁCZESNE

EKLEKTYCZNE

NOWOCZESNE

PRZEJŚCIOWE

TRADYCYJNE

WSPÓŁCZESNE

EKLEKTYCZNE

SPA

BEZ BARIER

VINTAGE

DUŻE

MAŁE

SPA

BEZ BARIER

VINTAGE

DUŻE

MAŁE

W firmie Łazienka w 10 Dni remonty łazienek są naszym jedynym celem. Nasz innowacyjny proces projektowania uwzględnia każdy szczegół, aby zapewnić Tobie łazienkę swoich marzeń. Dostarczamy cały pakiet: projekt, materiały, montaż, gwarancje, pozwolenia i wewnętrzną ekipę budowlaną (bez zewnętrznych podwykonawców realizujących remont łazienki na Białołęce).

Nasz Proces Remontu Łazienki

Nasze szybkie, wygodne, zorientowane na jakość podejście sprawi, że Twoja nowa łazienka zostanie wyremontowana z minimalną ingerencją w codzienne życie. Profesjonalny specjalista od projektowania:

  1. Odwiedzi Twój dom ze wszystkimi projektami i materiałami potrzebnymi do zaprojektowania łazienki
  2. Znajdź odpowiedni obszar w domu, aby skonfigurować i pokazać różne próbki materiałów
  3. Wykonacie przegląd projektu łazienki aby poznać Twoje potrzeby i wymagania
  4. Zobaczysz próbki płytek, szafek i urządzeń na podstawie Twoich preferencji
  5. Utworzymy zlecenie pracy z gwarantowaną ceną i harmonogramem
  6. Określimy wszystkie niezbędne formalności i przejrzysz harmonogram płatności

Po wykonaniu powyższych czynności nasz zespół przybędzie zgodnie z harmonogramem i rozpocznie pracę nad kapitalnym remontem łazienki.

Bez Stresowy Remont Łazienki na Białołęce w Warszawie

Podczas remontowanie łazienki należy wziąć pod uwagę wiele czynników. Niektórzy z naszych klientów nie są pewni, czego chcą, a inni mają bardzo konkretne projekty. Zadając serię pytań dotyczących każdego elementu łazienki, możemy pomóc Ci lepiej zrozumieć, co działa i co pasuje do Twojego budżetu. Następnie określimy Twoje potrzeby i pokażemy Ci najbardziej odpowiednie projekty. Niezależnie od tego, czy jesteś zadowolony z wypróbowanego i prawdziwego projektu, czy chcesz łazienki, która jest w Twoim zasięgu, pomożemy Ci znaleźć najbardziej praktyczne rozwiązanie.

Remont Łazienki w Różnych Rejonach Warszawy na Białołęce

Łazienka w 10 Dni może przeprowadzić remont łazienki w domach jednorodzinnych, blokach i mieszkaniach dwupoziomowych. Po prostu daj nam znać, ponieważ jeśli dzielisz piony z inną jednostką, bez względu na to, czy masz pozwolenie na przebudowę od stowarzyszenia właścicieli domów i gdzie możemy zaparkować nasze ciężarówki i przenośne toalety. Po dopracowaniu szczegółów możemy przystąpić do pracy nad zaprojektowaniem łazienki Twoich marzeń.

Uniwersalny Remont Łazienki na Białołęce

Łazienka w 10 Dni angażuje się w projektowanie dostępnych, stylowych łazienek dla wszystkich. Nasze uniwersalne łazienki zaprojektowane dla użytkowników niepełnosprawnych fizycznie bez uszczerbku dla estetyki. Cechy projektu uniwersalnej łazienki  mogą obejmować przemeblowanie, wykonanie specjalnej wanny, siedzenia prysznicowego, zamocowanie poręczy, wyższe blaty, dostosowane toalety w łazience.

Potrzebujesz Przeprowadzić Remont Łazienki w Warszawie?

Oprócz remontów łazienek, Łazienka w 10 Dni może wyremontować dodatkową łazienkę lub przekształcić istniejący pokój w dodatkową łazienkę. Zajmiemy się całym procesem: planowaniem, zbieraniem materiałów budowlanych, kontrolą jakości i budową.

Zamów Remont Łazienki Już Dzisiaj!

Niezależnie od tego, czy szukasz małej łazienki czy pełnowymiarowej łazienki, Łazienka w 10 Dn zaprojektuje na zamówienie łazienkę dostosowaną do Twoich potrzeb i budżetu. Co najważniejsze, zapewniamy uprzejmą obsługę na każdym etapie i roczną gwarancję na wszystkie projekty łazienkowe. Wiele z naszych projektów remontu łazienki na Białołęce w Warszawie ma dożywotnią gwarancję.

Z nazwą taką jak Łazienka w 10 Dni możesz założyć, że jesteśmy dumni z kończenia pracy na czas. Jeśli nie dotrzymamy terminów, zapłacimy 100 PLN za każdy dzień spóźnienia.

Zapraszamy do przeglądania naszej galerii, aby zobaczyć najpopularniejsze projekty remontów łazienek. Jeśli masz pojęcie o stylu łazienki, którą chcesz wyremontować zadzwoń do nas, aby umówić się na spotkanie lub poprosić o wycenę.

Jesteśmy stale wysoko oceniani przez każdego z naszych klientów. Kliknij tutaj, aby przejrzeć nasze referencje.

Jaki Jest Twój Styl Łazienki?

Odkryj swój styl łazienki i znajdź sowją idealną łazienkę

Nasz Unikalny Proces

Dzięki naszemu kompleksowemu procesowi projektowania i wykonania możesz unikąć bólu głowy, dodatkowych kosztów i innych nonsensów – zajmujemy się każdym szczegółem od początku do końca.

Nasze Sześć Sekretów Idealnego Remontu

Skorzystaj z naszego podnad 10 letniego doświadczenia w branży remontowej i podnieś swoje szanse na 100% idealny remont łazienki!

[contact-form-7 id=”15978″ title=”Contact form 1″]

Projektanci & Innowatorzy

Dlaczego Warto Wybrać Łazienkę w 10 Dni?

Dzięki naszemu kompleksowemu procesowi projektowania i wykonania możesz unikąć bólu głowy, dodatkowych kosztów i innych nonsensów – zajmujemy się każdym szczegółem od początku do końca.

Od momentu założenia w 2012 roku firma Łazienka w 10 Dni dostarcza jakości i innowacji, a wszystko to w wyjątkowej i unikalnej obsłudze klienta.

 W przeciwieństwie do większości wykonawców łazienek, zajmujemy się każdym aspektem projektu – od pomiaru, przez projektowanie, zakup produktów, aż po instalację. Nasz Kierownik Projektu z naszych ekip wykonawczych, korzysta ze wszystkich nowych elementów w oparciu o projekt opracowany przez specjalistę ds. Projektowania Łazienki. Obejmuje to osprzęt, baterie, biały montaż, płytki, blat, szafki, lustra, oświetlenie i inne elementy, które zmienią Twoją łazienkę w najpiękniejszą część Twojego domu.

Marki i Producenci