STWÓRZY RAZEM ŁAZIENKĘ TWOICH MARZEŃ

Remont Łazienki Bemowo Warszawa

Nasze Łazienki

NOWOCZESNE

PRZEJŚCIOWE

TRADYCYJNE

WSPÓŁCZESNE

EKLEKTYCZNE

NOWOCZESNE

PRZEJŚCIOWE

TRADYCYJNE

WSPÓŁCZESNE

EKLEKTYCZNE

SPA

BEZ BARIER

VINTAGE

DUŻE

MAŁE

SPA

BEZ BARIER

VINTAGE

DUŻE

MAŁE

Łazienka w 10 Dni: Topowa firma wykonująca remont łazienki Bemowo Warszawa

Bemowo Warszawa, niedaleko dzielnic Warszawy Wola i Żoliborz. Nazwa dzielnicy, odnosząca się pierwotnie do znajdującego się tam osiedla, została wprowadzona po II wojnie światowej w miejsce jego pierwotnej nazwy „Boernerowo”. Nawiązuje do fortu Bema. Z kolei fort został przemianowany w 1921 w celu upamiętnienia Józefa Bema. Nazwa „Boernerowo” została przywrócona w 1987 jako nazwa starej części Bemowa.

Skorzystaj z pomocy eksperta w zakresie remontu łazienki w Bemowie

Łazienka w 10 Dni to lokalna firma wykonująca remont łazienki Bemowo Warszawa i okolicach. Licencjonowani i ubezpieczeni, zapewniamy unikalne i niestandardowe rozwiązania, które obejmują markowe produkty i wykonanie poparte doświadczeniem i niespotykanym poziomem opieki. Kiedy potrzebujesz wykonać remont łazienki Bemowo Warszawa, możesz spodziewać się kompleksowego podejścia do remontu, które obejmuje projektowanie i wybór materiałów, instalację, pozwolenie, gwarancję oraz ekipę, którą szkolimy i zatrudniamy (wszystko w jednej cenie kontraktowej). Nigdy nie korzysta się z podwykonawców, więc dokładnie wiesz, komu zaufać.

Wiemy również, jak frustrujący może być remont łazienki, dlatego oferujemy prosty proces projektowania. Nasi projektanci mogą pomóc Ci na każdym etapie. Będą nawet wybierać i pozyskiwać wszystkie produkty, co eliminuje problemy związane z zakupami. Należą do nich wysokiej jakości, markowe produkty z dożywotnią gwarancją. Wraz z innymi wykonawcami łazienek musisz kupować własne produkty i odpowiadać za ich naprawę.

Wykonamy remont łazienki w każdym domu

Nasi wykonawcy, którzy przeprowadzą remont łazienki Bemowo Warszawa mogą pracować w każdym domu. Bez względu na to, czy mieszkasz w domu miejskim, domu jednorodzinnym, mieszkaniu dwupoziomowym, czy w mieszkaniu, możemy sprostać wyjątkowym potrzebom i ograniczeniom. Możemy zająć się zatwierdzeniem Stowarzyszenia Właścicieli Domów i ograniczoną przestrzenią dla ciężarówek, przyczep i wywrotek. Jeśli dzielisz wodę z inną jednostką, musimy wiedzieć, aby odpowiednio dostosować naszą strategię.

Możemy nawet dodać łazienkę, której wcześniej nie było. Czy masz miejsce na pranie lub spiżarnię, które można przekształcić? Jeśli przestrzeń jest w zasięgu istniejącego domu, możemy zarządzać całym procesem. Jeśli wymaga to dodatkowego pomieszczenia, nasz zespół zajmie się pozwoleniami, zbierze produkty i przeprowadzi kontrolę jakości.

Najlepszy wykonawca w okolicy wykona remont łazienki Bemowo Warszawa

Co czyni nas najlepszymi wykonawcami w Bemowie? Oferujemy najwyższej jakości projektowanie, prosty proces projektowania oraz zespół, który jest dumny z ich pracy. Dbamy o naszych klientów. Przede wszystkim rozumiemy, przez co przechodzą klienci. Aby przebudować łazienkę, musisz dokonać wielu różnych wyborów. Od kafelków po materiały ścienne, kolor farby i rodzaj marności, blaty, umywalki i prysznice do wyboru, jest tak wiele opcji i możliwości, aby zmienić zdanie.

Służąc jako filtr, znamy pytania i jak zawęzić wybór. Pokażemy klientowi, co pasuje do pokoju i jego stylu, aby mógł podjąć świadomą decyzję. Nasz projektant może wybierać na podstawie tego, na co stać klienta i co jest najbardziej praktyczne, dzięki czemu nasz kontrahent do przebudowy łazienki Burbank może zabrać się do pracy i całkowicie Cię zadowolić.

Nasz proces projektowania

Proces rozpoczyna się w zaciszu własnego domu. Więc nie trzeba zgadywać, przyjdzie przyjazny specjalista ds. Projektowania łazienki, który przygotuje próbki materiałów i przejrzy projekt łazienki. Ocenią twoje potrzeby i potrzeby, wykorzystując twoje dane do wyboru różnych rodzajów płytek, elementów wyposażenia, szafek itp. Na tym etapie nasz asystent projektu nagra twoje wybory za pomocą zastrzeżonego oprogramowania. Następnie tworzone jest zlecenie pracy. Zobaczysz wtedy gwarantowaną cenę, oś czasu i harmonogram płatności; dokumenty zostaną następnie opracowane, abyś był pewny, że projekt przebiega zgodnie z oczekiwaniami.

Wszystkie ceny są gwarantowane. W trakcie trwania projektu nie zostaniesz obciążony dodatkową opłatą i możesz oczekiwać tej samej oddanej załogi każdego dnia, bez niespodzianek i całkowitego usuwania gruzu.

Style łazienkowe

  • Nowoczesne: dobrze zorganizowana, nowoczesna łazienka ma neutralne kolory i czyste linie, a często wykorzystuje beton, szkło i chrom, aby uzupełnić ogólną fakturę.
  • Przejściowy: również neutralny w kolorze, ale minimalnie upiększony. Motywy projektowe mają proste i zakrzywione linie, aby stworzyć wyrafinowaną przestrzeń łączącą nowoczesny i tradycyjny styl.
  • Tradycyjne: ciepłe kolory, granitowe blaty i płytki podłogowe są uzupełnione brązowymi i szczotkowanymi niklowymi akcentami, w stylu odzwierciedlającym tradycje amerykańskiego stylu.
  • Współczesny: pokój jest przekształcony w solidne białe ściany, ale mieszanka materiałów czarnych blatów i zlewozmywaków zapewnia nowoczesny klimat.
  • Eklektyczny: Chociaż tło jest neutralne, wszystko inne idzie. Możesz mieszać elementy różnych stylów i okresów, a także niezwykłe dzieła sztuki i / lub dekoracje.
  • Vintage: Świeże i romantyczne łazienki w stylu vintage mają naturalny, wyblakły wygląd i botaniczne kolory. Możesz pomalować lub ozdobić swoją próżność i dodać jasne plamy koloru do metalowych akcentów i wikliny.

Twoja firma, która wykona remont łazienki Bemowo Warszawa może również obejmować koncepcję łazienki spa. Duże wanny, bambusowe akcenty i przyciemniane światła mogą zapewnić relaksujące i odmładzające doznania. Można zamontować ponadwymiarowe prysznice z wieloma głowicami prysznicowymi. Z drugiej strony możemy sprawić, że Twoja łazienka będzie w pełni dostępna dzięki specjalnym prysznicom, wannom i toaletom, które zaspokoją potrzeby osób niepełnosprawnych fizycznie lub z ograniczeniami, które zdecydują się na starzenie w miejscu, a ich łazienka jest tak piękna, jak każda inna.

Umów się dziś na konsultację z Łazienka w 10 Dni

Jesteśmy wykonawcą, który zrobi remont łazienki Bemowo Warszawa, który ma zaufanie do wysokiej jakości produktów i usług. Dożywotnia gwarancja obejmuje niektóre z naszych najlepszych produktów, a cała nasza praca objęta jest roczną gwarancją. Możesz nam zaufać, że dotrzymamy słowa. Jeśli z jakiegoś powodu nasz projekt potrwa dłużej niż oczekiwano, otrzymasz wynagrodzenie w wysokości 100 PLN za każdy dzień, w którym dotrzymujemy terminu realizacji zamówienia.

Nasza praca w Bemow Warszawa jest na najwyższym poziomie; aby zobaczyć przykłady, odwiedź naszą galerię, przejrzyj nasze referencje i poproś o wycenę online lub zadzwoń do nas pod numer 22-602-25-89.

Jaki Jest Twój Styl Łazienki?

Odkryj swój styl łazienki i znajdź sowją idealną łazienkę

Nasz Unikalny Proces

Dzięki naszemu kompleksowemu procesowi projektowania i wykonania możesz unikąć bólu głowy, dodatkowych kosztów i innych nonsensów – zajmujemy się każdym szczegółem od początku do końca.

Nasze Sześć Sekretów Idealnego Remontu

Skorzystaj z naszego podnad 10 letniego doświadczenia w branży remontowej i podnieś swoje szanse na 100% idealny remont łazienki!

[contact-form-7 id=”15978″ title=”Contact form 1″]

Projektanci & Innowatorzy

Dlaczego Warto Wybrać Łazienkę w 10 Dni?

Dzięki naszemu kompleksowemu procesowi projektowania i wykonania możesz unikąć bólu głowy, dodatkowych kosztów i innych nonsensów – zajmujemy się każdym szczegółem od początku do końca.

Od momentu założenia w 2012 roku firma Łazienka w 10 Dni dostarcza jakości i innowacji, a wszystko to w wyjątkowej i unikalnej obsłudze klienta.

 W przeciwieństwie do większości wykonawców łazienek, zajmujemy się każdym aspektem projektu – od pomiaru, przez projektowanie, zakup produktów, aż po instalację. Nasz Kierownik Projektu z naszych ekip wykonawczych, korzysta ze wszystkich nowych elementów w oparciu o projekt opracowany przez specjalistę ds. Projektowania Łazienki. Obejmuje to osprzęt, baterie, biały montaż, płytki, blat, szafki, lustra, oświetlenie i inne elementy, które zmienią Twoją łazienkę w najpiękniejszą część Twojego domu.

Marki i Producenci