STWÓRZY RAZEM ŁAZIENKĘ TWOICH MARZEŃ

Remont Łazienek Praga Południe Warszawa

Nasze Łazienki

NOWOCZESNE

PRZEJŚCIOWE

TRADYCYJNE

WSPÓŁCZESNE

EKLEKTYCZNE

NOWOCZESNE

PRZEJŚCIOWE

TRADYCYJNE

WSPÓŁCZESNE

EKLEKTYCZNE

SPA

BEZ BARIER

VINTAGE

DUŻE

MAŁE

SPA

BEZ BARIER

VINTAGE

DUŻE

MAŁE

Nasza firm Łazienka w 10 Dni oferuje wszechstronne doświadczenie, jeśli chodzi o remont łazienek Praga Południe w Warszawie. Wierzymy, że każdy projekt remontu łazienki powinien być bezstresowy i bez żadnego ryzyka. Naszym głównym priorytetem jest piękny design i pozytywne wrażenia klienta.

Profesjonalni Projektanci Łazienek Praga Południe w Warszawie

Z prawie dziesięcioletnim doświadczeniem zdajemy sobie sprawę z psychologii podejmowania decyzji i projektowania. Podczas remontów łazienek klienci mają do podjęcia ponad 100 decyzji, od płytek na ściany, umywalek, baterii i szafek po instalację. Nasi kontrahenci na Pradze Południe w Warszawie znają właściwe pytania, które mogą zadać, organizując proces i dając klientowi pełne prawo do zmiany zdania w dowolnym aspekcie.

Nasze twórcze projekty i remonty łazienek na Pradze Południe w całej Warszawie zostały docenione przez naszych stałych klientów.

Kiedy poprosisz firmę zajmującą się remontami łazienek, aby określili jak długo potrwa remont łazienki, odpowiedź zwykle wynosi od czterech do sześciu tygodni. Ale nie Łazienka w 10 Dni. Remontujemy tylko łazienki. Wydajność, zaangażowanie naszych pełnoetatowych projektantów i zespołów wykonawczych oraz specjalistyczne szkolenia pozwalają nam trzymać się naszych harmonogramów.

Nasze ekipy remontowe łazienek na Pradze Południe w Warszawie, korzystają tylko z najwyższej jakości produktów i materiałów. Zapewniamy wszechstronne doświadczenie, co oznacza, że wszystko jest uwzględnione w procesie projektowania, materiałach, pozwoleniach, instalacji i gwarancji. Najlepszy ze wszystkich jest brak podwykonawców lub pracowników tymczasowych.

Remont Łazienek Praga Południe  Każdego Typu

Bez względu na to, jakie są wymagania klienta i czy mają specjalne potrzeby, możemy je dostosować na dowolnym poziomie. Spośród blisko 200 łazienek, które wyremontowaliśmy na tym obszarze, style projektowania łazienek, na których się koncentrowaliśmy można zobaczyć w naszej galerii zdjęć.

Uniwersalny design to kolejna dziedzina, w której się specjalizujemy. Łazienka o uniwersalnym designie jest funkcjonalna dla osób ze specjalnymi potrzebami lub bez nich. Może obejmować wanny o specjalnym dostępie, prysznice typu “walk in”, łatwo dostępne siedzenia prysznicowe, poręcze, wysokie toalety i wiele innych.

Z drugiej strony nasze ekipy remontowe łazienek na Pradze Południe w Warszawie mogą wyremontować łazienkę w stylu spa z dużymi prysznicami, ukryte oświetlenie halogenowe ze ściemniaczem i sztukaterią, dodając elementom natury do luksusowej łazienki.

Łazienka w 10 Dni może przekształcić łazienkę w domu jednorodzinnym, mieszkaniu w blokach, mieszkaniu dwupoziomowym. Ważne pytania dotyczą tego, czy dzielisz pion wodny z inną jednostką, czy potrzebujesz zgody stowarzyszenia właścicieli domów na remont łazienki lub toalety. Dostępna powierzchnia na Twojej nieruchomości również jest czynnikiem.

Dodatkowe usługi na Remont Łazienek Praga Południe

Niezależnie od tego, czy remontujemy istniejącą łazienkę, czy dodajemy nową, nie trzeba się wyprowadzać. Nasze ekipy remontowe na Pradze Południe są czyste i pełne szacunku. Czyszczą pod koniec każdego dnia pracy, więc Ty, Twoja rodzina, dzieci i zwierzęta są bezpieczne i wygodne. Nigdy nie stracisz żadnej funkcji ani dostępu do domu.

Dlaczego Warto Wybrać Łazienkę w 10 Dni?

Staramy się projektować, wykorzystywać materiały, jakość i instalację bez względu na wielkość projektu, czy to duża czy mała łazienka czy całkowicie nowa łazienka. Klienci wybierają Łazienkę w 10 Dni przede wszystkim pod kątem designu, szybkości, wygody, bezpieczeństwa, fachowej obsługi i naszej gwarancji ceny. Nasz sprawdzony system zapewnia, że jesteśmy na czas, ale zapłacimy za każdy dzień spóźnienia. Oferujemy kompletny pakiet, czy klient wymaga pełnego czy częściowego remontu łazienki. Ponadto od samego początku jesteśmy zawsze na pierwszym miejscu w kwestii ustalania cen.

Nasz Krok po Kroku Proces Projektowy

Specjaliści od projektowania Łazienki w 10 Dni odwiedzają Twój dom, wyposażeni we wszystko, co niezbędne, aby dopasować styl i funkcjonalność. Następnie pomagamy w remoncie łazienki Twoich marzeń, zaczynając od utworzenia prezentacji materiałów, od próbek płytek po przykłady szafek i urządzeń. Nasi wykonawcy, którzy wykonują remont łazienek Praga Południe w Warszawie przeprowadzą wizytę, określając swoje preferencje, gdy nasi specjaliści od projektowania zobaczą Twoją łazienkę i wykorzystają swoją wiedzę, aby zobrazować ostateczne rozwiązanie.

Po wybraniu materiałów nasz zespół projektowy wprowadza je do naszej zastrzeżonej aplikacji. Zlecenie pracy, które obejmuje gwarantowaną cenę i oś czasu, zostaje zakończone.

Łazienka w 10 Dni Działa z Twoim Planem

Pierwszego dnia remontu łazienki zostaniesz poinformowany przez naszego głównego instalatora, który poinformuje Cię o harmonogramie. Jeśli czujesz się komfortowo z planem, będziemy trzymać się czasu, lub możemy dostosować harmonogram według twoich potrzeb. Nasze typowe godziny pracy to od 8 do 17, od poniedziałku do piątku, ale w razie potrzeby możemy pracować w weekendy.

Zadzwoń Dzisiaj do Naszej Firmy Remontującej Łazienki na Pradze Południe w Warszawie

Nasza firma Łazienka w 10 Dni jest najbardziej szanowaną firmą zajmującą się remontami łazienek na Pradze Południe w Warszawie. Roczna gwarancja dotyczy wszystkich naszych produktów, chociaż niektóre mają dożywotnią gwarancję. Zależy nam również na dotrzymywaniu terminów.

Aby dowiedzieć się więcej o naszym procesie, obejrzyj nasza galerię, wyślij formularz lub skontaktuj się z nami!

Łazienka w 10 Dni jest wysoko oceniana przez naszych klientów, przeczytaj ich opinie!

Jaki Jest Twój Styl Łazienki?

Odkryj swój styl łazienki i znajdź sowją idealną łazienkę

Nasz Unikalny Proces

Dzięki naszemu kompleksowemu procesowi projektowania i wykonania możesz unikąć bólu głowy, dodatkowych kosztów i innych nonsensów – zajmujemy się każdym szczegółem od początku do końca.

Nasze Sześć Sekretów Idealnego Remontu

Skorzystaj z naszego podnad 10 letniego doświadczenia w branży remontowej i podnieś swoje szanse na 100% idealny remont łazienki!

[contact-form-7 id=”15978″ title=”Contact form 1″]

Projektanci & Innowatorzy

Dlaczego Warto Wybrać Łazienkę w 10 Dni?

Dzięki naszemu kompleksowemu procesowi projektowania i wykonania możesz unikąć bólu głowy, dodatkowych kosztów i innych nonsensów – zajmujemy się każdym szczegółem od początku do końca.

Od momentu założenia w 2012 roku firma Łazienka w 10 Dni dostarcza jakości i innowacji, a wszystko to w wyjątkowej i unikalnej obsłudze klienta.

 W przeciwieństwie do większości wykonawców łazienek, zajmujemy się każdym aspektem projektu – od pomiaru, przez projektowanie, zakup produktów, aż po instalację. Nasz Kierownik Projektu z naszych ekip wykonawczych, korzysta ze wszystkich nowych elementów w oparciu o projekt opracowany przez specjalistę ds. Projektowania Łazienki. Obejmuje to osprzęt, baterie, biały montaż, płytki, blat, szafki, lustra, oświetlenie i inne elementy, które zmienią Twoją łazienkę w najpiękniejszą część Twojego domu.

Marki i Producenci