STWÓRZY RAZEM ŁAZIENKĘ TWOICH MARZEŃ

Remont i Wykonanie Łazienki Milanówek

Nasze Łazienki

NOWOCZESNE

PRZEJŚCIOWE

TRADYCYJNE

WSPÓŁCZESNE

EKLEKTYCZNE

NOWOCZESNE

PRZEJŚCIOWE

TRADYCYJNE

WSPÓŁCZESNE

EKLEKTYCZNE

SPA

BEZ BARIER

VINTAGE

DUŻE

MAŁE

SPA

BEZ BARIER

VINTAGE

DUŻE

MAŁE

Zrealizuj wymarzony remont i wykonanie łazienki Milanówek. Nasza firma Łazienka w 10 Dni jest najlepszym wyborem na remont łazienki w Warszawie. Stosujemy wysoko jakościowych materiałów, zaawansowanego oprogramowania i wielostopniowy proces analizy łazienki, tworzymy doskonałe, w pełni wyposażone łazienki w mieszkaniach w każdym rozmiarze.

Jedynie 10 Dni Na Remont Łazienki

Jeśli jesteś ciekawy, jak to możliwe aby wykonać remont łazienki Mokotów w Warszawie tak szybko. Najważniejsze jest to jak składamy wszystkie elementy łazienki. Nasi pracownicy są szkoleni pod względem każdego aspektu aranżacji łazienki. Następnie realizujemy zamówienia materiałów wykończeniowych od naszych zaufanych dostawców.

Przed rozpoczęciem wszystkich prac, planujemy wstępne spotkanie z klientem w celu ustalenia szczegółów projektu łazienki, wybranych materiałów, wprowadzając wszystkie detale do naszego zaawansowanego systemu – remontowego łazienki., tworząc listę prac oraz wycenę i harmonogram. Nasza troska o detale daje nam przewagę i pozycjonuje na pierwszym miejscu w rankingu ekip remontujących łazienki na Mokotowie w Warszawie.

Nasz proces do rozpoczęcia prac remontowych łazienki na Mokotowie, zawiera się w 5 punktach:

 • Kontakt z naszą firmą przez nasz Formularz Remontowy
 • Wypełnienie szczegółowego Kwestionariusza Remontowego
 • Podpisanie Umowy Projektowej na wykonanie aranżacji łazienki
 • Podpisanie Umowy Wykonawczej na remont łazienki Mokotów
 • Wykonanie remontu łazienki i w zaledwie 10 dni oddanie nowej łazienki do użytku

Kompleksowy Remont i Wykonanie Łazienki Milanówek koło Warszawy

Jako czołowa firma Łazienka w 10 dni wykonująca remont łazienki na Mokotowie w Warszawie, zajmujemy się każdym aspektem remontu łazienki od projektu po wykonanie.

Zaaranżowaliśmy do tej pory, niezliczoną ilość łazienek małych i dużych, dla dużych rodzin, singli w blokach, domach jednorodzinnych czy w firmach.

Przed rozpoczęciem, musimy uzyskać następujące informacje:

 1. W bloku jest winda lub które piętro?
 2. Jakie są piony kanalizacyjne z rur PCV-PP?
 3. Są jakieś restrykcje przed ustawieniem kontenera na gruz przez budynkiem?

Jeśli Potrzebujesz Remontu Częściowego Łazienki

Jesteś w najlepszym miejscu. Możemy wykonać częściowe prace remontowe bez ingerencji w strukturę całej łazienki.

Ta usługa jest szczególnie polecana osobom, które nie chcą przeprowadzać kompleksowego remontu łazienki a jedynie poprawić funkcjonalność niektórych elementów lub wymienić je na nowe.

Zapoznaj się z naszą ofertą.

Projekty Łazienki Dostosowane Do Indywidualnych Potrzeb

Jako wiodąca firma zajmująca się remontami łazienek na Mokotowie, mamy rozbudowany repertuar stylów projektów łazienek do wyboru. Style obejmują nowoczesne, przejściowe, tradycyjne, współczesne, eklektyczne i vintage, wszystkie objęte gwarancją wykonania na czas i roczną gwarancją po wykonawczą. I nie wahaj się pytać o nasze opcje na łazienkę SPA!

Wykonamy projekt a także remont łazienki w Warszawie dla osób wymagających korzystania z wózka inwalidzkiego.

Ponieważ mających ograniczenia w swobodnym poruszaniu się.

Brodzik liniowy z wolnym przejściem oraz zamontowanymi tam poręczami i uchwytami, w znaczącym stopniu ułatwia takim osobom korzystanie z łazienki po jej remoncie.

Twoja Firma, która Przeprowadzi Remont i Wykonanie Łazienki Milanówek

Jeśli szukasz firmy, która szybko wykona dużą lub małą łazienkę, nasza firma Łazienka w 10 Dni spełni Twoje oczekiwania. Na wszystkie nasze remonty łazienek dajemy roczną gwarancję a na wiele materiałów dożywotnią gwarancję. Jeśli jednak przekroczymy zakładany czas na remont łazienki, zapłacimy Tobie za każdy dzień zwłoki 100 zł.

Zobacz zdjęcia z przykładowych aranżacji łazienek. Jeśli jesteś gotowy na remont łazienki z Twoich marzeń, zadzwoń do nas lub wyślij zapytanie.

Firma Łazienka w 10 Dni jest wysoko oceniana przez naszych klientów. Kliknij tutaj aby przeczytać opinie!

Jaki Jest Twój Styl Łazienki?

Odkryj swój styl łazienki i znajdź sowją idealną łazienkę

Nasz Unikalny Proces

Dzięki naszemu kompleksowemu procesowi projektowania i wykonania możesz unikąć bólu głowy, dodatkowych kosztów i innych nonsensów – zajmujemy się każdym szczegółem od początku do końca.

Nasze Sześć Sekretów Idealnego Remontu

Skorzystaj z naszego podnad 10 letniego doświadczenia w branży remontowej i podnieś swoje szanse na 100% idealny remont łazienki!

  Prośba o Darmową Wycenę

  Proszę wypełnić poniższy formularz, aby się z nami skontaktować. Jeden z naszych doświadczonych przedstawicieli wkrótce się z Tobą skontaktuje!

  Projektanci & Innowatorzy

  Dlaczego Warto Wybrać Łazienkę w 10 Dni?

  Dzięki naszemu kompleksowemu procesowi projektowania i wykonania możesz unikąć bólu głowy, dodatkowych kosztów i innych nonsensów – zajmujemy się każdym szczegółem od początku do końca.

  Od momentu założenia w 2012 roku firma Łazienka w 10 Dni dostarcza jakości i innowacji, a wszystko to w wyjątkowej i unikalnej obsłudze klienta.

   W przeciwieństwie do większości wykonawców łazienek, zajmujemy się każdym aspektem projektu – od pomiaru, przez projektowanie, zakup produktów, aż po instalację. Nasz Kierownik Projektu z naszych ekip wykonawczych, korzysta ze wszystkich nowych elementów w oparciu o projekt opracowany przez specjalistę ds. Projektowania Łazienki. Obejmuje to osprzęt, baterie, biały montaż, płytki, blat, szafki, lustra, oświetlenie i inne elementy, które zmienią Twoją łazienkę w najpiękniejszą część Twojego domu.

  Marki i Producenci

  SZEŚĆ KROKÓW DO
  IDEALNEGO REMONTU

  Po dwóch dekadach prowadzenia firm remontowo-budowlanych a w tym firmy budowlanej oraz obecnie firmy specjalizującej się tylko w remontach łazienek z dużym powodzeniem, mogłem stworzyć strategię opartą na 6 Krokach do Udanego Remontu. Jestem przekonany, że jeśli dostosujesz się do nich zwiększysz swoje szanse na sukces remontu stukrotnie.

  POBIERZ NASZ DARMOWY PORADNIK

  Dziękujmy! Twoja kopia 6 Kroków do Idealnego Remontu jest w drodze do Twojej skrzynki odbiorczej. Jeśli nie chcesz czekać. POBIERZ TUTAJ!