STWÓRZY RAZEM ŁAZIENKĘ TWOICH MARZEŃ

Projekt Łazienki Brwinów koło Warszawy

Nasze Łazienki

NOWOCZESNE

PRZEJŚCIOWE

TRADYCYJNE

WSPÓŁCZESNE

EKLEKTYCZNE

NOWOCZESNE

PRZEJŚCIOWE

TRADYCYJNE

WSPÓŁCZESNE

EKLEKTYCZNE

SPA

BEZ BARIER

VINTAGE

DUŻE

MAŁE

SPA

BEZ BARIER

VINTAGE

DUŻE

MAŁE

Projekt łazienki, bez względu na wielkość, zrealizowany przez Łazienka w 10 Dni jest połączeniem funkcjonalności z estetyką. Wykonujemy remont łazienki Brwinów koło Warszawy. Staramy się projektować łazienki, które łączą formę i funkcję. Nasi zdolni pracownicy, wykorzystują wysokiej jakości materiały do remontu łazienki Twoich marzeń. Jeśli nie wyrobimy się z wykonaniem łazienki w naszym gwarantowanym czasie, zapłacimy ci!

projekt łazienki Brwinów koło Warszawy

Firma Łazienka w 10 Dni Profesjonalny Projekt Łazienki w Brwinowie

Łazienka w 10 dni to firma wykonująca projekt łazienki Brwinów, która oferuje i gwarantuje kompleksowy remont łazienki w 10 dni. Nasza ekipa projektowa i ekipy remontowe pracują codziennie razem, aby zmaksymalizować skuteczność i stworzyć zespół wykwalifikowanych i oddanych pracowników, którzy zajmą się kompleksowo każdym aspektem remontu twojej łazienki podczas jednego, prostego procesu.

Projekt łazienki rozpoczyna się do bezpłatnej konsultacji z jeden z naszych Ekspertów Projektowych. Podczas spotkania omówicie wszelkie szczegóły projektu i nasz ekspert będzie służył Ci poradą i pomocą podczas całego procesu. Począwszy od wyboru najlepszych produktów, poprzez wykonanie projektu na miarę, dostosowanego do Twoich potrzeb, preferencji i budżetu.

Następnie ustalimy datę rozpoczęcia prac, zamówimy wszystkie materiały, uzyskamy pozwolenia – to wszystko zanim nasza ekipa remontowa zapuka do twoich drzwi. Potem zamkniesz oczy…… i otworzysz je za 10 dni kiedy Twoja łazienka marzeń będzie gotowa. Na czas, w ramach budżetu – gwarantujemy! Jesteśmy tak pewni, że ukończymy Twój projekt w terminie, że w razie opóźnienia zapłacimy ci za każdy dzień zwłoki. Jeśli nie ukończymy prac na czas zapłacimy Ci 100 zł za każdy dzień.

Jesteśmy przekonani, że projekt łazienki Brwinów, nigdy nie powinien być stresujący. Naszym celem jest zapewnienie  Tobie najwyższej jakości materiałów i najlepszych rozwiązań technologicznych oraz pozbawionego stresu remontu. Nasza ekipa remontowa zazwyczaj składa się z trzech osób: kierownika projektu, specjalisty glazurnika i asystenta. Te same osoby, będą pracować dla ciebie przez 10 dni czyli cały czas trwania projektu, zapewniając najwyższy standard wykonania od początku do końca.

Dajemy gwarancję na całość naszej pracy. Po zakończonym remoncie nasz specjalista od obsługi klienta pozostanie z tobą w kontakcie, żeby się upewnić czy remont jest dla Ciebie satysfakcjonujący i czy nasza firma odpowiedziała na Twoje potrzeby. Dajemy roczną gwarancję na całość naszej pracy, jak również na użyte materiały.

Zamów wstępną wycenę projektu już dziś!

Projekt łazieki naszej firmy Łazienka w 10 Dni

Nasze funkcjonalne projekty łazienek wynikają z naszego praktycznego procesu. Przeprowadzimy Cię przez każdy krok i przedstawimy Ci spersonalizowane spostrzeżenia dostosowane do Twojego domu. Od małej łazienki po remont dużej łazienki, aż po wykończanie surowego stanu łazienki, wszystko robimy my od A do Z, aby zapewnić naszym klientom najbardziej funkcjonalną i piękną łazienkę w ich mieszkaniach.

Kompleksowy projekt łazienki Brwinów koło Warszawy

Jako profesjonalni wykonawcy remontów łazienek w Brwinowie koło Warszawy, poświęcamy całą uwagę projektowi remontu łazienki. Niezależnie od tego, czy mieszkasz w domu jednorodzinnym, w bloku, mieszkaniu czy kamienicy, pomożemy Ci zaprojektować elegancką i funkcjonalną łazienkę. Zanim zaczniemy pracę, musimy wiedzieć, co następuje:

  1. Czy piony kanalizacyjne są żeliwne czy plastikowe
  2. Czy jest pozwolenie od stowarzyszenia mieszkańców
  3. Czy można zaparkować samochód dostawczy

Czy możemy wykonać projekt łazienki w bloku?

Tak! Specjalizujemy się w remontach łazienek w blokach. Jeśli Twoje mieszkanie kwalifikuje się do remontu łazienki , przeprowadzimy inspekcję i stworzymy plan. Następnie nasze ekipy remontujące łazienki w Józefów koło Warszawy wszystkie niezbędne materiały i wyremontują lub przekształcą Twoją nową łazienkę w naszym gwarantowanym terminie. Nie musisz się wyprowadzać, gdy pracujemy; będziemy zajmować tylko przestrzeń potrzebną do pracy w twojej łazience i aby ukończyć projekt z minimalną przerwą w twoim życiu.

Wybór z pośród wielu wykonawców łazienek

Jako wiodąca firma, która wykona remont łazienki Józefów koło Warszawy, oferujemy imponującą różnorodność aranżacji łazienki. Wybierz spośród różnych stylów, nowoczesnych, przejściowych, tradycyjnych, współczesnych, eklektycznych i vintage , aby odpowiadały Tobie. Możemy nawet wykonać aranżację spa, jeśli twoja łazienka może je pomieścić.

Projektujemy również łazienki dla osób niepełnosprawnych, aby zmaksymalizować bezpieczeństwo i funkcjonalność dla Twojej rodziny. Korzystając z wytrzymałych materiałów i wysokiej jakości konstrukcji, nasi pracownicy zajmujący się remontami łazienek w Józefów koło Warszawy, mogą stworzyć uniwersalny projekt łazienki z wannami bezpieczeństwa, brodzikami prysznicowymi, siedzeniami prysznicowymi, wysokimi toaletami i wieloma innymi akcesoriami, które zaspokoją potrzeby Twoich bliskich.

Godna polecenia firma remontująca łazienki w Józefowie koło Otwocka

Aby upewnić się, że otrzymasz wysokiej jakości projekt łazienki, przeanalizujemy wszystkie szczegóły projektu przed rozpoczęciem pracy:

  1. Przyniesiemy niezbędne plany i materiały, aby wykonać remont łazienki.
  2. Zaplanujemy mały obszar w swoim domu, aby przejść przez nasz katalog próbek materiałowych.
  3. Dowiemy się o Twoich preferencjach i budżecie.
  4. Pomożemy wybrać różnego rodzaju baterie i umywalki.
  5. Wprowadź wybrane materiały do naszej specjalistycznej aplikacji do remontów łazienki..
  6. Utwórz zlecenie pracy z przejrzystym kosztem i harmonogramem projektu.
  7. Przejrzyj wszystkie formalności i harmonogram płatności..

Zwykle pracujemy od 8 rano do 17 od poniedziałku do piątku, ale zrobimy co w naszej mocy, aby dostosować się do harmonogramu na żądanie.

Uzyskaj swoją wymarzoną łazienkę tylko w 10 dni

Począwszy od tradycyjnego przeróbki prysznica po niestandardowy remont łazienki, Łazienka w 10 Dni może zapewnić jakość wyników w przystępnej cenie. Nasze projekty przebudowy łazienki są objęte jednoroczną gwarancją, a wiele z nich kwalifikuje się do pełnej dożywotniej gwarancji. Jeśli się spóźnimy i nie dotrzymamy terminu, zapłacimy 100 PLN za każdy dzień spóźnienia.

Zapraszam do zapoznania się z naszą galerią w celu uzyskania wysokiej jakości zdjęć niektórych z naszych wcześniejszych projektów i remontów małej łazienki w bloku w Pruszkowie. Jeśli masz pojęcie o rodzaju łazienki, którą chcesz, zadzwoń do nas, aby umówić się na spotkanie lub poprosić o wycenę.

Łazienka w 10 Dni jest wysoko oceniana przez naszych klientów. Kliknij tutaj, aby wyświetlić nasze referencje!

Jaki Jest Twój Styl Łazienki?

Odkryj swój styl łazienki i znajdź sowją idealną łazienkę

Nasz Unikalny Proces

Dzięki naszemu kompleksowemu procesowi projektowania i wykonania możesz unikąć bólu głowy, dodatkowych kosztów i innych nonsensów – zajmujemy się każdym szczegółem od początku do końca.

Nasze Sześć Sekretów Idealnego Remontu

Skorzystaj z naszego podnad 10 letniego doświadczenia w branży remontowej i podnieś swoje szanse na 100% idealny remont łazienki!

[contact-form-7 id=”15978″ title=”Contact form 1″]

Projektanci & Innowatorzy

Dlaczego Warto Wybrać Łazienkę w 10 Dni?

Dzięki naszemu kompleksowemu procesowi projektowania i wykonania możesz unikąć bólu głowy, dodatkowych kosztów i innych nonsensów – zajmujemy się każdym szczegółem od początku do końca.

Od momentu założenia w 2012 roku firma Łazienka w 10 Dni dostarcza jakości i innowacji, a wszystko to w wyjątkowej i unikalnej obsłudze klienta.

 W przeciwieństwie do większości wykonawców łazienek, zajmujemy się każdym aspektem projektu – od pomiaru, przez projektowanie, zakup produktów, aż po instalację. Nasz Kierownik Projektu z naszych ekip wykonawczych, korzysta ze wszystkich nowych elementów w oparciu o projekt opracowany przez specjalistę ds. Projektowania Łazienki. Obejmuje to osprzęt, baterie, biały montaż, płytki, blat, szafki, lustra, oświetlenie i inne elementy, które zmienią Twoją łazienkę w najpiękniejszą część Twojego domu.

Marki i Producenci