STWÓRZY RAZEM ŁAZIENKĘ TWOICH MARZEŃ

Remont Łazienki Wawer w Warszawie

Nasze Łazienki

NOWOCZESNE

PRZEJŚCIOWE

TRADYCYJNE

WSPÓŁCZESNE

EKLEKTYCZNE

NOWOCZESNE

PRZEJŚCIOWE

TRADYCYJNE

WSPÓŁCZESNE

EKLEKTYCZNE

SPA

BEZ BARIER

VINTAGE

DUŻE

MAŁE

SPA

BEZ BARIER

VINTAGE

DUŻE

MAŁE

Zrealizuj wymarzony remont łazienki. Nasza firma Łazienka w 10 Dni jest najlepszym wyborem na remont łazienki Wawer w Warszawie. Używamy wysoko jakościowych materiałów, zaawansowanego oprogramowania i wielostopniowy proces analizy łazienki, tworzymy doskonałe, w pełni wyposażone łazienki w mieszkaniach w każdym rozmiarze.

Tylko 10 Dni Na Remont Łazienki Wawer w Waszawie

Możesz być ciekawy, jak to możliwe aby wykonać remont łazienki Wawer w Warszawie tak szybko. Kluczem jest to jak składamy wszystkie elementy łazienki. Nasi pracownicy są szkoleni pod względem każdego aspektu aranżacji łazienki. Następnie realizujemy zamówienia materiałów wykończeniowych od naszych zaufanych dostawców.

Przed rozpoczęciem prac, planujemy wstępne spotkanie z klientem w celu ustalenia szczegółów projektu łazienki, wybranych materiałów, wprowadzając wszystkie detale do naszego zaawansowanego systemu – remontowego łazienki., tworząc listę prac oraz wycenę i harmonogram. Nasza troska o detale daje nam przewagę i pozycjonuje na pierwszym miejscu w rankingu ekip remontujących łazienki na Wawrze w Warszawie.

Nasz proces do rozpoczęcia prac remontowych łazienki na Wawrze, zawiera się w 5 punktach:

  • Kontakt z naszą firmą przez Formularz Remontowy
  • Wypełnienie szczegółowego Kwestionariusza Remontowego
  • Podpisanie Umowy Projektowej na wykonanie aranżacji łazienki
  • Podpisanie Umowy Wykonawczej na remont łazienki Wawer
  • Rozpoczęcie remontu łazienki i w zaledwie 10 dni oddanie nowej łazienki do użytku

Szybki i Kompleksowy Remont Łazienki Wawer w Warszawie

Jako czołowa firma wykonująca remont łazienki Wawer w Warszawie, zajmujemy się każdym aspektem remontu łazienki od projektu po wykonanie.

Zaprojektowaliśmy do tej pory, niezliczoną ilość łazienek małych i dużych, dla dużych rodzin, singli w blokach, domach jednorodzinnych czy w firmach.

Przed rozpoczęciem, musimy uzyskać następujące informacje:

  1. W bloku jest winda?
  2. Piony kanalizacyjne są z rur PCV-PP?
  3. Czy są jakieś restrykcje przed ustawieniem kontenera na gruz przez budynkiem?

Chcesz Dokonać Remontu Częściowego Łazienki w Bloku?

Jesteś w odpowiednim miejscu. Możemy wykonać częściowe prace remontowe bez ingerencji w strukturę całej łazienki.

Usługa szczególnie polecana osobom, które nie chcą przeprowadzać kompleksowego remontu łazienki a jedynie poprawić funkcjonalność niektórych elementów lub wymienić je na nowe.

Zapoznaj się z naszą ofertą.

Projekty Łazienki Dostosowane Do Indywidualnych Potrzeb

Jako wiodąca firma zajmująca się remontami łazienek Wawer w Warszawie, mamy rozbudowany repertuar stylów projektów łazienek do wyboru. Style obejmują nowoczesne, przejściowe, tradycyjne, współczesne, eklektyczne i vintage, wszystkie objęte gwarancją wykonania na czas i roczną gwarancją po wykonawczą. I nie wahaj się pytać o nasze opcje na łazienkę SPA!

Wykonamy projekt a także remont łazienki Wawer w Warszawie dla osób wymagających korzystania z wózka inwalidzkiego.

Ponieważ mających ograniczenia w swobodnym poruszaniu się.

Brodzik liniowy z wolnym przejściem oraz zamontowanymi tam poręczami i uchwytami, w znaczącym stopniu ułatwia takim osobom korzystanie z łazienki po jej remoncie.

Najlepszy Wykonawca Remontu Łazienki Wawer w Warszawie

Jeśli szukasz wykonawcy, który szybko wyremontuje dużą lub małą łazienkę, nasza firma Łazienka w 10 Dni spełni Twoje oczekiwania. Na wszystkie nasze remonty łazienek dajemy roczną gwarancję a na wiele materiałów dożywotnią gwarancję. Jeśli jednak przekroczymy zakładany czas na remont łazienki, zapłacimy Tobie za każdy dzień zwłoki 100 zł.

Przejrzyj naszą galerię przykładowych aranżacji łazienek. Jeśli jesteś gotowy na remont łazienki z Twoich marzeń, zadzwoń do nas lub wyślij zapytanie.

Nasza firma Łazienka w 10 Dni jest wysoko oceniana przez naszych klientów. Kliknij tutaj aby przeczytać opinie!

Jaki Jest Twój Styl Łazienki?

Odkryj swój styl łazienki i znajdź sowją idealną łazienkę

Nasz Unikalny Proces

Dzięki naszemu kompleksowemu procesowi projektowania i wykonania możesz unikąć bólu głowy, dodatkowych kosztów i innych nonsensów – zajmujemy się każdym szczegółem od początku do końca.

Nasze Sześć Sekretów Idealnego Remontu

Skorzystaj z naszego podnad 10 letniego doświadczenia w branży remontowej i podnieś swoje szanse na 100% idealny remont łazienki!

[contact-form-7 id=”15978″ title=”Contact form 1″]

Projektanci & Innowatorzy

Dlaczego Warto Wybrać Łazienkę w 10 Dni?

Dzięki naszemu kompleksowemu procesowi projektowania i wykonania możesz unikąć bólu głowy, dodatkowych kosztów i innych nonsensów – zajmujemy się każdym szczegółem od początku do końca.

Od momentu założenia w 2012 roku firma Łazienka w 10 Dni dostarcza jakości i innowacji, a wszystko to w wyjątkowej i unikalnej obsłudze klienta.

 W przeciwieństwie do większości wykonawców łazienek, zajmujemy się każdym aspektem projektu – od pomiaru, przez projektowanie, zakup produktów, aż po instalację. Nasz Kierownik Projektu z naszych ekip wykonawczych, korzysta ze wszystkich nowych elementów w oparciu o projekt opracowany przez specjalistę ds. Projektowania Łazienki. Obejmuje to osprzęt, baterie, biały montaż, płytki, blat, szafki, lustra, oświetlenie i inne elementy, które zmienią Twoją łazienkę w najpiękniejszą część Twojego domu.

Marki i Producenci