STWÓRZY RAZEM ŁAZIENKĘ TWOICH MARZEŃ

Firma Wykonująca Remont Łazienki w
Warszawa

Nasze Łazienki

NOWOCZESNE

PRZEJŚCIOWE

TRADYCYJNE

WSPÓŁCZESNE

EKLEKTYCZNE

NOWOCZESNE

PRZEJŚCIOWE

TRADYCYJNE

WSPÓŁCZESNE

EKLEKTYCZNE

SPA

BEZ BARIER

VINTAGE

DUŻE

MAŁE

SPA

BEZ BARIER

VINTAGE

DUŻE

MAŁE

Wysoko Oceniana i Kompleksowo
Firma Wykonująca Remont Łazienki w Warszawa

Dzięki wyspecjalizowanym pracownikom, zaawansowanej technologii, zaufanym dostawcom i niezawodnemu procesowi, który nie pozostawia żadnych błędów, Łazienka w 10 Dni może stworzyć łazienki, które naprawdę zadziwią. Nasze połączenie jakości i szybkości nie ma sobie równych. Nasz zespół ekip, które wykonają remont łazienki  w Warszawie przygotuje Twoją łazienkę w gwarantowanym terminie, lub zapłacimy Ci z własnych kieszeni.

Nasz Zwycięski Program Projektowania Łazienek

Niektórzy wykonawcy łazienek pracują szybko, ale dostarczają produkt w złym stanie. Inne tworzą łazienki o wysokiej jakości, ale ukończenie pracy zajmuje kilka tygodni lub dłużej. Łazienka w 10 Dni jest jedyną zaufaną firmą zajmującą się remontem łazienki w Warszawie, która zapewnia niezrównaną jakość w tak krótkim czasie. Łazienki to wszystko, co robimy, i udoskonaliliśmy każdą część naszej działalności, aby móc nieprzerwanie przekraczać oczekiwania naszych klientów. Uwielbiamy naszą pracę i wydobywając wszystkie przystanki dla każdego projektu, dużego i małego, aby stworzyć naprawdę wyjątkową pracę.

Najlepsza Firma, która Przeprowadzi Remont Łazienki w Warszawie

Łazienka w 10 Dni odświeży każdą łazienkę od podstaw, zwracając uwagę na każdy szczegół i dostarczając jakość, na jaką zasługujesz. Zakończyliśmy tysiące remontów łazienek w mieszkaniach, w blokach i domach wielorodzinnych. Zanim zaczniemy pracę, wszystko, co musimy wiedzieć od Ciebie, to:

  1. Piony kanalizacyjne są żeliwne
  2. Nie ma roszczeń wspólnoty na remont łazienki
  3. Czy można zaparkować lub postawić kontener

Dodatkowe Łazienki i Wykończnia

W naszej firmie Łazienka w 10 Dni dokonujemy więcej niż remontów istniejących łazienek. Jeśli twoje mieszkanie w Warszawie się kwalifikuje, zamieniamy kolejny pokój w łazienkę. Zanim zaczniemy, umówimy się z Tobą, aby upewnić się, że projekt jest dobry. Jeśli wszystkie pola są zaznaczone, przygotujemy projekt i utworzymy zamówienie na nową łazienkę. Chociaż może być konieczne zamknięcie naszego obszaru roboczego, dołożymy wszelkich starań, aby pozostała część domu była dostępna. Przygotujemy nową łazienkę w gwarantowanym terminie.

Kompleksowy Remont Łazienki w Warszawie

Jako wiodący wykonawca remontów łazienek w Warszawie, z dumą dajemy Ci opcje. Oferujemy szeroką gamę wzorów łazienek, w tym style tradycyjne, nowoczesne, współczesne, przejściowe, vintage i eklektyczne. Jeśli twój dom może to pomieścić, możemy nawet zainstalować spa.

Oprócz ogromnego wyboru stylów łazienek tworzymy również łazienki dla osób o szczególnych potrzebach. Nasze uniwersalne designerskie łazienki zapewniają bezpieczeństwo, wygodę i spokój, na jaki zasługuje Twoja rodzina. Od wysokich toalet po poręcze wanien do siedzeń prysznicowych, możemy sprawić, że Twoja łazienka dostosuje się do Ciebie. I oczywiście wszystkie nasze style łazienkowe, w tym niestandardowe łazienkowe modele, są objęte naszą gwarancją czasową.

Zdobądź Swoją Wymarzoną Łazienkę Szybko

Od szybkiego remontu łazienki po kompletny luksusowy remont łazienki, Łazienka w 10 Dni zapewni jakość, serwis i wartość, na jaką zasługujesz. Wszystkie nasze renowacje łazienki są objęte roczną gwarancją, a wiele z nich obejmuje dożywotnią gwarancję. Jeśli twoja łazienka nie wytrzyma, zadzwoń do nas, a zrobimy to dobrze. W rzeczywistości, jeśli nie uda nam się dokończyć łazienki w naszym podanym terminie, zapłacimy 100 PLN za każdy kolejny dzień.

Rzuć okiem na naszą galerię, aby zobaczyć niektóre z naszych najpopularniejszych projektów łazienek lub przejrzeć nasze referencje, aby zobaczyć, co ludzie mówią. Jeśli chcesz wyremontować łazienkę, o której zawsze marzyłeś, zadzwoń do nas już dziś!

Jaki Jest Twój Styl Łazienki?

Odkryj swój styl łazienki i znajdź sowją idealną łazienkę

Nasz Unikalny Proces

Dzięki naszemu kompleksowemu procesowi projektowania i wykonania możesz unikąć bólu głowy, dodatkowych kosztów i innych nonsensów – zajmujemy się każdym szczegółem od początku do końca.

Nasze Sześć Sekretów Idealnego Remontu

Skorzystaj z naszego podnad 10 letniego doświadczenia w branży remontowej i podnieś swoje szanse na 100% idealny remont łazienki!

[contact-form-7 id=”15978″ title=”Contact form 1″]

Projektanci & Innowatorzy

Dlaczego Warto Wybrać Łazienkę w 10 Dni?

Dzięki naszemu kompleksowemu procesowi projektowania i wykonania możesz unikąć bólu głowy, dodatkowych kosztów i innych nonsensów – zajmujemy się każdym szczegółem od początku do końca.

Od momentu założenia w 2012 roku firma Łazienka w 10 Dni dostarcza jakości i innowacji, a wszystko to w wyjątkowej i unikalnej obsłudze klienta.

 W przeciwieństwie do większości wykonawców łazienek, zajmujemy się każdym aspektem projektu – od pomiaru, przez projektowanie, zakup produktów, aż po instalację. Nasz Kierownik Projektu z naszych ekip wykonawczych, korzysta ze wszystkich nowych elementów w oparciu o projekt opracowany przez specjalistę ds. Projektowania Łazienki. Obejmuje to osprzęt, baterie, biały montaż, płytki, blat, szafki, lustra, oświetlenie i inne elementy, które zmienią Twoją łazienkę w najpiękniejszą część Twojego domu.

Marki i Producenci