STWÓRZY RAZEM ŁAZIENKĘ TWOICH MARZEŃ

Remont Łazienki Rembertów W Warszawie

Nasze Łazienki

NOWOCZESNE

PRZEJŚCIOWE

TRADYCYJNE

WSPÓŁCZESNE

EKLEKTYCZNE

NOWOCZESNE

PRZEJŚCIOWE

TRADYCYJNE

WSPÓŁCZESNE

EKLEKTYCZNE

SPA

BEZ BARIER

VINTAGE

DUŻE

MAŁE

SPA

BEZ BARIER

VINTAGE

DUŻE

MAŁE

Przeprowadź remont łazienki Rembertów w Warszawie tylko w 10 dni

„Firma Łazienka w 10 Dni gwarantuje kompletny remont łazienki Rembertów w Warszawie w ciągu dwóch tygodni, gwarantowana. Jak widać zespół oddanych wykonawców remontów łazienek i ekipy Łazienka w 10 Dni zostali przeszkoleni do współpracy w celu uzyskania maksymalnej wydajności. Dzięki Łazienka w 10 Dni masz zespół specjalistów zajmujących się wszystkimi aspektami remontu łazienki w jednym prostym procesie.

Twój projekt przebudowy łazienki rozpoczyna się od bezpłatnej konsultacji w domu z jednym z naszych ekspertów w dziedzinie projektowania. Przybędą do Twojego domu Pasadena i będą pracować z Tobą na każdym etapie, pomagając Ci wybrać najlepsze produkty do swojego projektu, aby stworzyć pożądany wygląd nowej łazienki w ramach Twojego budżetu.

Następnie zaplanujemy datę budowy, zamówimy i sprawdzimy wszystkie wasze produkty, uzyskamy pozwolenia – wszystko zanim nasza ekipa zapuka do waszych drzwi. Następnie zamkniesz oczy… otwórz je w ciągu tygodnia i zobacz swoją ukończoną wymarzoną łazienkę. Za każdym razem, na czas, zgodnie z budżetem. To nasza gwarancja. Jesteśmy tak pewni, że skończymy Twój projekt na czas, zapłacimy Ci, jeśli przejdziemy z czasem! Jeśli Twoja przebudowa łazienki nie zostanie ukończona w ciągu tygodnia, płacimy Ci 100 PLN za każdy dzień spóźnienia.

Remont łazienki Rembertów w Warszawie nigdy nie powinna być stresująca. Naszym celem jako wykonawców remontu azienki jest zapewnienie naszym klientom najwyższej jakości wzornictwa, najlepszych urządzeń i produktów oraz bezstresowego projektu budowlanego. Nasze zespoły przebudowujące łazienki zwykle składają się z 3 osób: Kierownika Projektu, Specjalisty ds. Płytek i Asystenta. Ten sam zespół będzie pracował nad remont łazienki Rembertów w Warszawie przez cały tydzień, aby Twój projekt zachował wysoką jakość i spójność od początku do końca.

Gwarantujemy całą naszą pracę. Po zakończeniu przebudowy łazienki nasz specjalista ds. Obsługi klienta skontaktuje się z Tobą, aby upewnić się, że Twoje potrzeby zostały spełnione i że jesteś w pełni zadowolony z łazienki i naszych usług. Nasza praca objęta jest roczną gwarancją i korzystamy wyłącznie z produktów najwyższej jakości, które są również objęte gwarancją.

„Wspaniałe wrażenia na każdym etapie – od projektu, instalacji i działań następczych. „Łazienka w 10 Dni” to jedyny sposób na remont łazienki. ”

Zapraszam do zapoznania się z naszą galerią w celu uzyskania wysokiej jakości zdjęć niektórych z naszych wcześniejszych projektów i remontów małej łazienki w bloku w Pruszkowie. Jeśli masz pojęcie o rodzaju łazienki, którą chcesz, zadzwoń do nas, aby umówić się na spotkanie lub poprosić o wycenę.

Łazienka w 10 Dni jest wysoko oceniana przez naszych klientów. Kliknij tutaj, aby wyświetlić nasze referencje!

Jaki Jest Twój Styl Łazienki?

Odkryj swój styl łazienki i znajdź sowją idealną łazienkę

Nasz Unikalny Proces

Dzięki naszemu kompleksowemu procesowi projektowania i wykonania możesz unikąć bólu głowy, dodatkowych kosztów i innych nonsensów – zajmujemy się każdym szczegółem od początku do końca.

Nasze Sześć Sekretów Idealnego Remontu

Skorzystaj z naszego podnad 10 letniego doświadczenia w branży remontowej i podnieś swoje szanse na 100% idealny remont łazienki!

[contact-form-7 id=”15978″ title=”Contact form 1″]

Projektanci & Innowatorzy

Dlaczego Warto Wybrać Łazienkę w 10 Dni?

Dzięki naszemu kompleksowemu procesowi projektowania i wykonania możesz unikąć bólu głowy, dodatkowych kosztów i innych nonsensów – zajmujemy się każdym szczegółem od początku do końca.

Od momentu założenia w 2012 roku firma Łazienka w 10 Dni dostarcza jakości i innowacji, a wszystko to w wyjątkowej i unikalnej obsłudze klienta.

 W przeciwieństwie do większości wykonawców łazienek, zajmujemy się każdym aspektem projektu – od pomiaru, przez projektowanie, zakup produktów, aż po instalację. Nasz Kierownik Projektu z naszych ekip wykonawczych, korzysta ze wszystkich nowych elementów w oparciu o projekt opracowany przez specjalistę ds. Projektowania Łazienki. Obejmuje to osprzęt, baterie, biały montaż, płytki, blat, szafki, lustra, oświetlenie i inne elementy, które zmienią Twoją łazienkę w najpiękniejszą część Twojego domu.

Marki i Producenci