STWÓRZY RAZEM ŁAZIENKĘ TWOICH MARZEŃ

Kompleksowy Remont Łazienki Piastów Koło Warszawy

Nasze Łazienki

NOWOCZESNE

PRZEJŚCIOWE

TRADYCYJNE

WSPÓŁCZESNE

EKLEKTYCZNE

NOWOCZESNE

PRZEJŚCIOWE

TRADYCYJNE

WSPÓŁCZESNE

EKLEKTYCZNE

SPA

BEZ BARIER

VINTAGE

DUŻE

MAŁE

SPA

BEZ BARIER

VINTAGE

DUŻE

MAŁE

Wysokiej jakości kompleksowy remont łazienki Piastów

Od małych remontów łazienek po kompleksowy remont łazienki Piastów koło Warszawy, Łazienka w 10 Dni  jest Twoim źródłem wysokiej jakości projektów i aranżacji w łazienkach w Piastowie koło Warszawy , dlatego jesteśmy dumni, że Twoja łazienka będzie piękna i funkcjonalna. Nasi doświadczeni wykonawcy łazienek zainstalują estetyczną toaletkę w łazience, aby dopełnić wyglądu i stylu Twojej idealnej łazienki. Przede wszystkim gwarantujemy, że Twoja nowa łazienka będzie gotowa w uzgodnionym terminie lub zapłacimy ci.

Różnica w Łazienka w 10 Dni a innymi firmami remontowymi

Pomagamy klientom wybrać najbardziej praktyczną i estetyczną łazienkę dla ich domu, ponieważ nasz dogłębny proces konsultacji i doradztwa zapewnia, że ​​dostaniesz łazienkę, którą pokochasz. Niewielkie remonty łazienek, unikalne projekty łazienek i kompletne wykończenia łazienek – jak to nie nazwiesz, zrobimy to.

Skrupulatne planowanie, szkolenie i doskonalenie naszych umiejętności we wszystkich łazienkach sprawia, że ​​jesteśmy najszybszymi i najbardziej niezawodnymi ekipami remontowymi łazienek Piastów.

Szybki i wysokiej jakości kompleksowy remont łazienki Piastów koło Warszawy

Jako doświadczeni wykonawcy łazienek szybko remontujemy Wasze łazienki dzięki najwyższej jakości wzornictwu i technice. Zanim zaczniemy pracę, jeden z naszych specjalistów od projektowania łazienek spotka się, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku:

 1. Przyniesie niezbędne plany i materiały, aby zaaranżować  łazienkę.
 2. Skonfiguruje mały obszar w swoim domu, aby przejść przez nasz katalog próbek materiałów.
 3. Omówi projekt, aby poznać jego potrzeby, preferencje i budżet.
 4. Pomoże wybrać z szerokiej gamy płytek, szafek i urządzeń.
 5. Wprowadzi wybrane materiały do ​​naszego specjalistycznego oprogramowania do przebudowy łazienki.
 6. Utwórz zlecenie pracy ze stałym kosztem remontu łazienki Żoliborz i osią czasu projektu.
 7. Uzupełni wszystkie formalności i przejrzyj harmonogram płatności.

Zazwyczaj pracujemy od 8 rano do 17 po południu od poniedziałku do piątku, ale w razie potrzeby dostosowujemy się do harmonogramu.

Kompleksowy remont łazienki w każdym mieszkaniu na Piastowie koło Warszawy

Każdy szczegół w remontu łazienki Piastów przykuwa naszą uwagę, ponieważ zajmujemy się wszystkim, od małego remontu łazienki, po kompleksowy remont łazienki wraz z toaletami i przebudową prysznica dla dużych domów. Potrzebujemy tylko trzech informacji zanim zaczniemy:

 1. Piony są żeliwne?
 2. Jest zgoda wspólnoty?
 3. Czy można zaparkować samochód dostawczy i ustawić kontener?

Specjalność naszej firmy remontowej Łazienki w 10 Dni

Jesteśmy dumni z tworzenia łazienek dostosowanych do Twoich potrzeb. Nasze uniwersalne projekty łazienek posiadają dostępne wanny, poręcze, siedzenia prysznicowe, wysokie toalety i inne urządzenia ułatwiające życie.

Nasza ekipa przeprowadzi kompleksowy remont łazienki Piastów koło Warszawy, jak również wykończą lub przekształcać istniejące pomieszczenia w łazienki, jeśli spełnione są warunki wstępne. Przywieziemy wszystkie materiały sporządzimy projekty, sprawdzimy dom i zbudujemy nową łazienkę.

Tylko 10 dni na kompleksowy remont łazienki Piastów 

Niezależnie od tego, czy szukasz prostego modelu prysznicowego, czy chcesz dodać niestandardową łazienkę do swojego domu, Łazienka w 10 Dni zrobi to dla Ciebie. Wszystkie nasze łazienki są objęte roczną gwarancją, a wiele naszych projektów łazienek Piastów koło Warszawy posiada dożywotnią gwarancję. W przypadku jeśli nie możemy spełnić naszej gwarancji na jeden tydzień kąpieli, zapłacimy ci 100 PLN za każdy dodatkowy dzień zwłoki.

Przejrzyj naszą galerię zdjęć aby zobaczyć nasze najpopularniejsze aranżacje łazienek. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zadzwoń lub umów się na spotkanie.

Jesteśmy wysoko oceniani przez naszych klientów, w związku z tym można dowiedzieć się o tym z referencji naszych klientów.

Jaki Jest Twój Styl Łazienki?

Odkryj swój styl łazienki i znajdź sowją idealną łazienkę

Nasz Unikalny Proces

Dzięki naszemu kompleksowemu procesowi projektowania i wykonania możesz unikąć bólu głowy, dodatkowych kosztów i innych nonsensów – zajmujemy się każdym szczegółem od początku do końca.

Nasze Sześć Sekretów Idealnego Remontu

Skorzystaj z naszego podnad 10 letniego doświadczenia w branży remontowej i podnieś swoje szanse na 100% idealny remont łazienki!

  Prośba o Darmową Wycenę

  Proszę wypełnić poniższy formularz, aby się z nami skontaktować. Jeden z naszych doświadczonych przedstawicieli wkrótce się z Tobą skontaktuje!

  Projektanci & Innowatorzy

  Dlaczego Warto Wybrać Łazienkę w 10 Dni?

  Dzięki naszemu kompleksowemu procesowi projektowania i wykonania możesz unikąć bólu głowy, dodatkowych kosztów i innych nonsensów – zajmujemy się każdym szczegółem od początku do końca.

  Od momentu założenia w 2012 roku firma Łazienka w 10 Dni dostarcza jakości i innowacji, a wszystko to w wyjątkowej i unikalnej obsłudze klienta.

   W przeciwieństwie do większości wykonawców łazienek, zajmujemy się każdym aspektem projektu – od pomiaru, przez projektowanie, zakup produktów, aż po instalację. Nasz Kierownik Projektu z naszych ekip wykonawczych, korzysta ze wszystkich nowych elementów w oparciu o projekt opracowany przez specjalistę ds. Projektowania Łazienki. Obejmuje to osprzęt, baterie, biały montaż, płytki, blat, szafki, lustra, oświetlenie i inne elementy, które zmienią Twoją łazienkę w najpiękniejszą część Twojego domu.

  Marki i Producenci

  SZEŚĆ KROKÓW DO
  IDEALNEGO REMONTU

  Po dwóch dekadach prowadzenia firm remontowo-budowlanych a w tym firmy budowlanej oraz obecnie firmy specjalizującej się tylko w remontach łazienek z dużym powodzeniem, mogłem stworzyć strategię opartą na 6 Krokach do Udanego Remontu. Jestem przekonany, że jeśli dostosujesz się do nich zwiększysz swoje szanse na sukces remontu stukrotnie.

  POBIERZ NASZ DARMOWY PORADNIK

  Dziękujmy! Twoja kopia 6 Kroków do Idealnego Remontu jest w drodze do Twojej skrzynki odbiorczej. Jeśli nie chcesz czekać. POBIERZ TUTAJ!