STWÓRZY RAZEM ŁAZIENKĘ TWOICH MARZEŃ

Remont Łazienki Otwock Koło Warszawy

Nasze Łazienki

NOWOCZESNE

PRZEJŚCIOWE

TRADYCYJNE

WSPÓŁCZESNE

EKLEKTYCZNE

NOWOCZESNE

PRZEJŚCIOWE

TRADYCYJNE

WSPÓŁCZESNE

EKLEKTYCZNE

SPA

BEZ BARIER

VINTAGE

DUŻE

MAŁE

SPA

BEZ BARIER

VINTAGE

DUŻE

MAŁE

W firmie Łazienka w 10 Dni remonty łazienek Otwock koło Warszawy są naszym jedynym celem. Nasz innowacyjny proces projektowania uwzględnia każdy szczegół, aby zapewnić Tobie łazienkę swoich marzeń. Dostarczamy cały pakiet: projekt, materiały, montaż, gwarancje, pozwolenia i wewnętrzną ekipę budowlaną (bez zewnętrznych podwykonawców realizujących remont łazienki w Otowocku koło Warszawy). Łazienka w 10 Dni jest licencjonowana i ubezpieczona, aby zapewnić niestandardowe rozwiązania w zakresie remontu łazienki dla właścicieli domów Otwock koło Warszawy, znanym ze sklepów, klubów wiejskich. Ekskluzywne domy rozsiane są po krajobrazie i wiemy, jak ważne jest, aby profesjonalny wykonawca łazienki odpowiadał Twoim potrzebom stylistycznym i funkcjonalnym. Nasi kontrahenci pomagają wybierać spośród wielu decyzji i opcji związanych z przebudową łazienki lub dodatkiem do łazienki. Staramy się również, aby wszystko było jak najbardziej płynne i bezstresowe oraz aby każdy projekt był realizowany terminowo i zgodnie z budżetem.

Nasz Proces Projektowania Krok po Kroku

Nasze szybkie, wygodne, zorientowane na jakość podejście sprawi, że Twoja nowa łazienka zostanie wyremontowana z minimalną ingerencją w codzienne życie. Profesjonalny specjalista od projektowania:

 1. Odwiedzi Twój dom ze wszystkimi projektami i materiałami potrzebnymi do zaprojektowania łazienki
 2. Znajdź odpowiedni obszar w domu, aby skonfigurować i pokazać różne próbki materiałów
 3. Wykonacie przegląd projektu łazienki aby poznać Twoje potrzeby i wymagania
 4. Zobaczysz próbki płytek, szafek i urządzeń na podstawie Twoich preferencji
 5. Utworzymy zlecenie pracy z gwarantowaną ceną i harmonogramem
 6. Określimy wszystkie niezbędne formalności i przejrzysz harmonogram płatności

Po wykonaniu powyższych czynności nasz zespół przybędzie zgodnie z harmonogramem i rozpocznie pracę nad kapitalnym remontem łazienki.

Przeprowadzi Cię przez różne elementy projektu, aby wybrać konkretne:

 • Umywalki
 • Marności
 • Blaty
 • Krany
 • Głowice prysznicowe
 • Drzwi prysznicowe
 • WC
 • Oświetlenie
 • Szafki

Bez Stresowy Remont Łazienki Otowck koło Warszawy

Jakość usług i efektywny proces projektowania łazienek pomogły zyskać uznanie naszej firmy na listach, w różnych gazetach, programach telewizyjnych i innych mediach. Istnieje wiele powodów, aby wybrać kąpiel tygodniową. Możesz pracować z doświadczonym, kompetentnym i przyjaznym specjalistą od projektowania łazienek, który koncentruje się na Twoim projekcie.

Nasz termin jest krótszy niż w przypadku innych wykonawców przebudowy łazienki. Jeśli nie uda nam się ukończyć łazienki w ciągu tygodnia, umieścimy ją w umowie. Zapłacimy Ci nawet 100 PLN za każdy dzień przekroczenia naszej przewidywanej daty zakończenia.

Proces projektowania rozpoczyna się od połączenia lub wiadomości e-mail. Następnie, po rozmowie z naszym Koordynatorem Przedprojektowym i wypełnieniu Kwestionariusza Projektu, 30-minutowa konsultacja telefoniczna z Projektantem pozwoli nam zrozumieć zakres twojego projektu.

Następnie zorganizujemy wewnętrzne konsultacje i pokazy, podczas których profesjonalny projektant przedstawi Ci pełny mobilny salon wystawowy. Zawiera wszystkie elementy wyposażenia, materiały i elementy do wyboru, aby stworzyć łazienkę swoich marzeń.

Remont Łazienki w Różnych Rejonach Otwock Koło Warszawy

Pracując cierpliwie, aby pomóc Ci wybrać opcje, nasz Projektant wprowadzi twoje wybory do zastrzeżonego oprogramowania komputerowego. System wygeneruje zlecenie pracy, abyśmy mogli dostarczyć twoją umowę, gwarantowaną cenę i harmonogram. Podamy wszystkie szczegóły, w tym harmonogram płatności, i ustalimy datę rozpoczęcia.

Od początku do końca nasz proces jest tak skonstruowany, aby był możliwie jak najmniej wysiłkowy. Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem nr 1 na wszystkich etapach konsultacji, projektowania i instalacji oraz po zakończeniu budowy nowej łazienki.

Uniwersalny Remont Łazienki Otwock Koło Warszawy

Łazienka w 10 Dni angażuje się w projektowanie dostępnych, stylowych łazienek dla wszystkich. Nasze uniwersalne łazienki zaprojektowane dla użytkowników niepełnosprawnych fizycznie bez uszczerbku dla estetyki. Cechy projektu uniwersalnej łazienki  mogą obejmować przemeblowanie, wykonanie specjalnej wanny, siedzenia prysznicowego, zamocowanie poręczy, wyższe blaty, dostosowane toalety w łazience.

Projekty łazienek, z którymi współpracujemy

Oprócz remontów łazienek, Łazienka w 10 Dni może wyremontować dodatkową łazienkę lub przekształcić istniejący pokój w dodatkową łazienkę. Zajmiemy się całym procesem: planowaniem, zbieraniem materiałów budowlanych, kontrolą jakości i budową.

Zamów Remont Łazienki Już Dzisiaj!

Łazienka w 10 Dni jest niezwykle wszechstronna pod względem preferencji projektowych, jakie możemy uwzględnić. Znamy wszystkie popularne style i zaspokajamy następujące kwestie:

Nowoczesne: motyw industrialny powstaje w wyniku zastosowania betonu, szkła i chromu. Blaty granitowe są powszechne, podobnie jak umywalki ścienne wykonane z porcelany. Aspekty geometryczne są dość podstawowe.
Przejściowe: granitowe blaty i płytki podłogowe są zwykle wspierane przez neutralne odcienie kolorów. Ogólna konstrukcja jest podstawowa z konserwatywnym podejściem do szczegółów.
Tradycyjny: styl podkreślony podłogami wykonanymi z płytek i blatów granitowych. Paleta kolorów jest ogólnie ciepła, podczas gdy akcenty brązu i szczotkowanego niklu są fundamentalne.
Współczesny: kolorystyka i wybór materiałów jest często mieszany i zróżnicowany. Znajdziesz także czarne blaty zmieszane z szarymi szafkami, a zlewozmywaki są powszechne.
Eklektyczny: wszystko idzie. Ten styl może zawierać elementy z różnych okresów; paleta kolorów jest bardzo zmienna, a niezwykłe dzieła sztuki i dekoracje definiują pomieszczenie.
Vintage: Naturalny i wyblakły wystrój vintage łazienki podkreślają romantyczne elementy starego świata oraz botaniczne kolory i dodatki, takie jak bambus i rośliny doniczkowe.
Łazienka w 10 Dni jest również przeznaczona dla właścicieli domów poszukujących uniwersalnego, dopasowanego do wieku projektu. Dla osób z ograniczeniami fizycznymi można zainstalować siedzenia prysznicowe, wanny i inne dostępne funkcje. Instalujemy urządzenia zgodne z ADA, aby spełnić Twoje potrzeby. Lub, jeśli chcesz stworzyć rekolekcje przypominające spa w domu w Otwock koło Warszawy, możemy dodać wanny z hydromasażem, przyciemniane oświetlenie, duży prysznic i inne funkcje, które pomogą Ci poczuć się zrelaksowanym i odmłodzonym.

Nasz zespół projektowy jest gotowy spełnić wszystkie Twoje potrzeby związane z przebudową łazienki. Klienci z Warszawy skorzystali z naszego procesu, który koncentruje się na szczegółach, jakości i profesjonalizmie. Trzymamy się naszych umów cenowych i obejmujemy roczną gwarancję na wszystkie nasze prace. Produkty, z których korzystamy pochodzą od wiodących marek i często objęte są dożywotnimi gwarancjami. Aby dowiedzieć się więcej na temat naszych usług w Otowck koło Warszawy i okolicznych społecznościach, przeczytaj o naszym procesie i przejrzyj naszą galerię zdjęć, FAQ i inne zasoby online.

Zapraszamy do przeglądania naszej galerii, aby zobaczyć najpopularniejsze projekty remontów łazienek. Jeśli masz pojęcie o stylu łazienki, którą chcesz wyremontować zadzwoń do nas, aby umówić się na spotkanie lub poprosić o wycenę.

Jesteśmy stale wysoko oceniani przez każdego z naszych klientów. Kliknij tutaj, aby przejrzeć nasze referencje.

Jaki Jest Twój Styl Łazienki?

Odkryj swój styl łazienki i znajdź sowją idealną łazienkę

Nasz Unikalny Proces

Dzięki naszemu kompleksowemu procesowi projektowania i wykonania możesz unikąć bólu głowy, dodatkowych kosztów i innych nonsensów – zajmujemy się każdym szczegółem od początku do końca.

Nasze Sześć Sekretów Idealnego Remontu

Skorzystaj z naszego podnad 10 letniego doświadczenia w branży remontowej i podnieś swoje szanse na 100% idealny remont łazienki!

[contact-form-7 id=”15978″ title=”Contact form 1″]

Projektanci & Innowatorzy

Dlaczego Warto Wybrać Łazienkę w 10 Dni?

Dzięki naszemu kompleksowemu procesowi projektowania i wykonania możesz unikąć bólu głowy, dodatkowych kosztów i innych nonsensów – zajmujemy się każdym szczegółem od początku do końca.

Od momentu założenia w 2012 roku firma Łazienka w 10 Dni dostarcza jakości i innowacji, a wszystko to w wyjątkowej i unikalnej obsłudze klienta.

 W przeciwieństwie do większości wykonawców łazienek, zajmujemy się każdym aspektem projektu – od pomiaru, przez projektowanie, zakup produktów, aż po instalację. Nasz Kierownik Projektu z naszych ekip wykonawczych, korzysta ze wszystkich nowych elementów w oparciu o projekt opracowany przez specjalistę ds. Projektowania Łazienki. Obejmuje to osprzęt, baterie, biały montaż, płytki, blat, szafki, lustra, oświetlenie i inne elementy, które zmienią Twoją łazienkę w najpiękniejszą część Twojego domu.

Marki i Producenci