STWÓRZY RAZEM ŁAZIENKĘ TWOICH MARZEŃ

Kompleksowy Remont Łazienki Legionowo koło Warszawy

Nasze Łazienki

NOWOCZESNE

PRZEJŚCIOWE

TRADYCYJNE

WSPÓŁCZESNE

EKLEKTYCZNE

NOWOCZESNE

PRZEJŚCIOWE

TRADYCYJNE

WSPÓŁCZESNE

EKLEKTYCZNE

SPA

BEZ BARIER

VINTAGE

DUŻE

MAŁE

SPA

BEZ BARIER

VINTAGE

DUŻE

MAŁE

Usytuowany wzdłuż autostrady z Warszawy, Legionowo leży między Warszawą a Nowym Dworem Mazowieckim na północy. Miasto jest domem dla ponad 57000 ludzi i zaczęło się jako miejsce przybrzeżnej stacji kolejowej zbudowanej w 1877 roku. Został założony w 1877 roku. Dziś Legionowo jest znane ze swojego podmiejskiego uroku i zakupów; jest jednym z największych centrów wyprzedażowych koło Warszawy i obejmuje nowe sklepy i restauracje.

Łazienka w 10 Dni służy wszystkim klientom poszukującym metamorfozy lub remont łazienki Legionowo koło Warszawy. Każdy remont łazienki wymaga dokonania wielu wyborów. Nasza wiedza na temat projektowania, materiałów i psychologii pozwala nam pomóc w podjęciu decyzji we wszystkim, od płytek i farb po szafki, zlewy i blaty. Nasi specjaliści od przebudowy łazienki pomogą Ci na każdym etapie, od projektu po wybór mebli, które najlepiej pasują do konstrukcji.

Odnosiliśmy sukcesy w remoncie łazienek, prasa utrzymywała nas przez pewien czas w radarach. Przedsiębiorca przedstawił nas w swoich rocznych 100 genialnych pomysłach. Łazienka w 10 Dni znalazła się również na liście liderów rynku firmy Remodeler z 2009 roku.

Oprócz tego, że znaleźliśmy się w rankingu najlepszych firm zajmujących się renowacją i przebudową magazynu Remodeling 550 Magazine w 2017 i 2018 r., Otrzymaliśmy następujące znaczące nagrody i wyróżnienia.

Remont łazienki Legionowo koło Warszawy tylko w 10 dni

W rzeczywistości zapłacimy Ci 100 PLN za każdy dzień, w którym przekroczymy nasze szacunki. Wszystkie koszty są uwzględnione w umowie, w oparciu o wielkość pokoju, układ i wybrane produkty. Podczas gdy w niektórych łazienkach remont trwa dłużej niż 2 tygodnie my przeprowadzimy remont łazienki zgodnie z naszym gwarantowanym harmonogramem. Naszym priorytetem jest zapewnienie, aby wszystkie prace spełniały Twoje oczekiwania pod względem funkcjonalności, stylu i bezpieczeństwa.

Specjalizujemy się również w renowacji wielu rodzajów i stylów łazienek, w tym:

Specjalizujemy się w remontach łazienek bez barier w Legionowie

Jesteśmy bardzo elastyczni i możemy sprostać ograniczeniom domów jednorodzinnych, mieszkań, kamienic i domów dwupoziomowych. W każdym razie Twoja rodzina pozostanie niezakłócona podczas renowacji małych i dużych łazienek. Naszym priorytetem jest terminowa obsługa i sprzątanie na koniec każdego dnia, aby Twój dom był bezpieczny. Nie ma potrzeby planowania alternatywnych warunków życia.

Wiodąca firma Łazienka w 10 Dni wykona remont łazienki Legionowo koło Warszawy

Klienci korzystają z naszego kompleksowego procesu projektowania. Chociaż szybkość jest priorytetem, nie poświęcamy niczego ponad jakość. Zapewniamy najwygodniejszy pakiet obejmujący zamówienia publiczne na budowę, a bezpieczeństwo, wiedza i nasza gwarancja cenowa zapewniają ochronę. Materiały, robocizna i dodatki, takie jak ulepszenia i pozwolenia są wliczone w cenę początkową, więc nie ma niespodzianek.

Projekt  łazienki  krok po kroku

Zawsze zaczynamy od wysłania naszego profesjonalnego, przyjaznego Specjalisty ds. Projektowania Łazienki do Twojego domu. Podczas wstępnych konsultacji przygotują próbki materiałów w twoim domu i przeprowadzą łazienkę, wybierając płytki, elementy wyposażenia, szafki i inne próbki w zależności od twoich potrzeb i potrzeb. Gdy wszystko zostanie wprowadzone do naszego zastrzeżonego oprogramowania, tworzymy zlecenie pracy, w którym szczegółowo podaje się cenę i harmonogram. Każdy szczegół jest objęty gwarancją, więc masz pewność, że nasz wykonawca remont łazienki Legionowo koło Warszawy jest przygotowany, aby spełnić Twoje oczekiwania.

Nasi instalatorzy pracują również z twoim harmonogramem. Na początku projektu nasz główny instalator omówi szczegóły harmonogramu. W razie potrzeby można ustawić godziny weekendowe. Typowe godziny pracy to od 8:00 do 16:00, od poniedziałku do piątku; pierwszego dnia instalatorzy są zazwyczaj gotowi do uruchomienia między 8:00 a 10:00.

Tylko 10 dni na kompleksowy remont łazienki Warszawa Śródmieście

Czy jesteś gotowy na wysokiej jakości metamorfozę łazienki z profesjonalnym akcentem i pełnym wyborem opcji projektowania? Oferujemy te i więcej, w tym kompleksową roczną gwarancję na wszystkie nasze prace, a także dożywotnią gwarancję na wybrane produkty. Każdy projekt jest planowany wokół praktycznego harmonogramu. W przypadku opóźnień zapłacimy Ci 100 PLN za każdy dzień, który przekroczy ustalony wcześniej termin. Zapraszam do przeglądania naszej galerii, a jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami online lub zadzwoń do naszych specjalistów, którzy przeprowadzą remont łazienki Legionowo koło Warszawy pod numerem 22 602 25 89.

Przejrzyj naszą galerię zdjęć aby zobaczyć nasze najpopularniejsze aranżacje łazienek. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zadzwoń lub umów się na spotkanie.

Jesteśmy wysoko oceniani przez naszych klientów, w związku z tym można dowiedzieć się o tym z referencji naszych klientów.

Jaki Jest Twój Styl Łazienki?

Odkryj swój styl łazienki i znajdź sowją idealną łazienkę

Nasz Unikalny Proces

Dzięki naszemu kompleksowemu procesowi projektowania i wykonania możesz unikąć bólu głowy, dodatkowych kosztów i innych nonsensów – zajmujemy się każdym szczegółem od początku do końca.

Nasze Sześć Sekretów Idealnego Remontu

Skorzystaj z naszego podnad 10 letniego doświadczenia w branży remontowej i podnieś swoje szanse na 100% idealny remont łazienki!

[contact-form-7 id=”15978″ title=”Contact form 1″]

Projektanci & Innowatorzy

Dlaczego Warto Wybrać Łazienkę w 10 Dni?

Dzięki naszemu kompleksowemu procesowi projektowania i wykonania możesz unikąć bólu głowy, dodatkowych kosztów i innych nonsensów – zajmujemy się każdym szczegółem od początku do końca.

Od momentu założenia w 2012 roku firma Łazienka w 10 Dni dostarcza jakości i innowacji, a wszystko to w wyjątkowej i unikalnej obsłudze klienta.

 W przeciwieństwie do większości wykonawców łazienek, zajmujemy się każdym aspektem projektu – od pomiaru, przez projektowanie, zakup produktów, aż po instalację. Nasz Kierownik Projektu z naszych ekip wykonawczych, korzysta ze wszystkich nowych elementów w oparciu o projekt opracowany przez specjalistę ds. Projektowania Łazienki. Obejmuje to osprzęt, baterie, biały montaż, płytki, blat, szafki, lustra, oświetlenie i inne elementy, które zmienią Twoją łazienkę w najpiękniejszą część Twojego domu.

Marki i Producenci