STWÓRZY RAZEM ŁAZIENKĘ TWOICH MARZEŃ

Aranżacja i Remont Łazienki Bielany Warszawa

Nasze Łazienki

NOWOCZESNE

PRZEJŚCIOWE

TRADYCYJNE

WSPÓŁCZESNE

EKLEKTYCZNE

NOWOCZESNE

PRZEJŚCIOWE

TRADYCYJNE

WSPÓŁCZESNE

EKLEKTYCZNE

SPA

BEZ BARIER

VINTAGE

DUŻE

MAŁE

SPA

BEZ BARIER

VINTAGE

DUŻE

MAŁE

Godna Polecenia i Doświadczona Firma Wykona Aranżacje i Remont Łazienki Bielany Warszawa

Łazienka Twoich marzeń jest już za kilka dni. Łazienka w 10 Dni to zaufany wybór na aranżacje i remont łazienki Bielan Warszawa. Nasi oddani pracownicy i nagradzany proces projektowania łazienek stworzyli niezliczone niesamowite łazienki dla dużych i małych domów. Jeśli ukończenie Twojej łazienki potrwa dłużej niż podany czas, zapłacimy Ci za każdy dodatkowy dzień!

Wysoka Jakość Niestandardowej Aranżacji i Remontu Łazienki Bielany Warszawa

Nie bez powodu nazywamy siebie „Łazienka w 10 Dni”. Bez względu na to, jak duży, mały lub złożony projekt, wykonamy go w gwarantowanym czasie, często tak szybko, jak 10 dni. Aranżacja i remont łazienek to nasza pasja. Zoptymalizowaliśmy każdą część naszej działalności, aby zapewnić stałą jakość i szybkość. Nasz oddany personel rozumie proces aranżacji łazienki wewnątrz i na zewnątrz. Pozyskujemy materiały budowlane najwyższej jakości od zaufanych dostawców. Co najważniejsze, uzgadniamy z Tobą każdy szczegół przed rozpoczęciem pracy. Pozwalamy Ci wybierać spośród różnych próbek materiałów i przedstawiać rekomendacje w oparciu o Twoje preferencje. Nasi wykonawcy arażnacji i remontu łazienki Bielany Warszawa wprowadzą następnie szczegóły projektu do naszego programu przebudowy łazienki, aby stworzyć plan i zlecenie pracy.

Niestandardowa Aranżacja i Remont Łazienki Bielany Żoliborz

W ramach naszego celu, aby stać się najbardziej zaufanym wykonawcą remontu łazienki Bielany Warszawa, poświęcamy każdemu projektowi pełną uwagę. Wierzymy, że prawie każdy dom kwalifikuje się do remotu łazienki. Zaprojektowaliśmy łazienki dla domów o różnych kształtach i rozmiarach, od dużych rezydencji po skromne mieszkania.

Dodaj lub Zmień Aranżację Łazienki

Oprócz remontów łazienek możemy również przekształcić istniejący pokój w domu w łazienkę. Jeśli twój dom może pomieścić nową łazienkę, najprawdopodobniej możemy to zrobić w ciągu 10 dni, chociaż bardziej złożone projekty mogą wymagać kilku dodatkowych dni. Najpierw musimy Cię odwiedzić, aby upewnić się, że wszystkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i przestrzeni zostały spełnione. Jeśli wszystko wygląda dobrze, przygotujemy wszystkie formalności i rozpoczniemy pracę nad nową łazienką w określonym terminie. Tam, gdzie inni kontrahenci łazienkowi mogą wymagać od ciebie opuszczenia domu, będziemy pracować przy minimalnym zakłóceniu twojego życia.

Różne Style Aranżacji Łazienek do Wyboru

Jako wiodący wykonawcą aranżacja i remont łazienki Bielany Warszawa, oferujemy szeroki wybór aranżacji łazienek, które pasują do wszystkich preferencji. Wybierz nowoczesny lub nowoczesny design, aby nadać swemu domowi luksusowy charakter. Spa może sprawić, że Twoja łazienka będzie miejscem relaksu i relaksu. Tradycyjne i zabytkowe wzory dodają wypróbowanego i prawdziwego uroku. Lub zastosuj styl przejściowy lub eklektyczny, aby naprawdę dostosować swoją łazienkę do własnych potrzeb. Wszystkie nasze projekty łazienek są chronione przez gwarantowane ramy czasowe projektu i roczną gwarancję.

Potrzebujesz łazienki z większymi ułatwieniami dostępu i bezpieczeństwem? Nie szukaj dalej. Specjalizujemy się w tworzeniu uniwersalnych łazienek bez barier, aby pomóc osobom i rodzinom żyć bezpiecznie i spokojnie. Nasze uniwersalne opcje projektowania obejmują dostępne wanny, poręcze, siedziska prysznicowe, toalety wysokościowe i wiele innych. I podobnie jak wszystkie nasze projekty, nasze uniwersalne łazienki projektowane mają gwarantowane ramy czasowe.

Twoja idealna łazienka w mgnieniu oka

Łazienka w 10 Dni to najlepsze źródło niestandardowej aranżacja i remont łazienki Bielany Warszawa. Oferujemy roczną gwarancję na wszystkie nasze projekty aranżacji i remontu łazienki oraz dożywotnią gwarancję na wybrane projekty łazienek. Bez względu na to, jaki rodzaj łazienki wybierzesz, zapewnimy jakość, wartość i usługi, na które zasługujesz. Trzymamy się naszej nazwy i zapłacimy Ci 100 PLN za każdy dzień przekroczenia podanego przez nas terminu.

Przejrzyj nasz katalog online, aby zobaczyć przykłady naszych remontów łazienek i projektów luksusowych łazienek lub przejrzyj nasze referencje, aby poznać opinie poprzednich klientów. Jeśli masz pomysł na rodzaj łazienki, którą chcesz, zadzwoń do nas, aby umówić się na spotkanie.

Łazienka w 10 Dni jest wysoko oceniana przez naszych klientów. Kliknij tutaj, aby wyświetlić nasze referencje!

 

Jaki Jest Twój Styl Łazienki?

Odkryj swój styl łazienki i znajdź sowją idealną łazienkę

Nasz Unikalny Proces

Dzięki naszemu kompleksowemu procesowi projektowania i wykonania możesz unikąć bólu głowy, dodatkowych kosztów i innych nonsensów – zajmujemy się każdym szczegółem od początku do końca.

Nasze Sześć Sekretów Idealnego Remontu

Skorzystaj z naszego podnad 10 letniego doświadczenia w branży remontowej i podnieś swoje szanse na 100% idealny remont łazienki!

[contact-form-7 id=”15978″ title=”Contact form 1″]

Projektanci & Innowatorzy

Dlaczego Warto Wybrać Łazienkę w 10 Dni?

Dzięki naszemu kompleksowemu procesowi projektowania i wykonania możesz unikąć bólu głowy, dodatkowych kosztów i innych nonsensów – zajmujemy się każdym szczegółem od początku do końca.

Od momentu założenia w 2012 roku firma Łazienka w 10 Dni dostarcza jakości i innowacji, a wszystko to w wyjątkowej i unikalnej obsłudze klienta.

 W przeciwieństwie do większości wykonawców łazienek, zajmujemy się każdym aspektem projektu – od pomiaru, przez projektowanie, zakup produktów, aż po instalację. Nasz Kierownik Projektu z naszych ekip wykonawczych, korzysta ze wszystkich nowych elementów w oparciu o projekt opracowany przez specjalistę ds. Projektowania Łazienki. Obejmuje to osprzęt, baterie, biały montaż, płytki, blat, szafki, lustra, oświetlenie i inne elementy, które zmienią Twoją łazienkę w najpiękniejszą część Twojego domu.

Marki i Producenci