Duże Pomysły na Małą Łazienkę w Bloku

Mała łazienka w bloku może sprawić, że style projektowania wydają się ograniczone. Od różnych kolorów farb do mebli na zamówienie i kabin prysznicowych, istnieje wiele pomysłowych rozwiązań na łazienkę, dzięki którym Twoja mała łazienka w bloku stanie się niezwykle funkcjonalnym i praktycznym miejscem. W rzeczywistości istnieje wiele przystępnych cenowo opcji, aby maksymalnie wykorzystać minimalną przestrzeń.

remont małej łazienki w bloku warszawa

Meble – Miejsce na Składowanie

Kiedy masz mało miejsca, znalezienie miejsca na przechowywanie jest wyzwaniem. W małych łazienkach sukcesywnie gromadzi się różne przedmioty aby poprawić funkcjonalność magazynowania wystarczy zamówić, kilka dodatkowych szafek na wymiar u stolarz, na przykład:

  • Szafka pod umywalkę z drzwiami lub szufladami
  • Szafka wisząca nad sedesem lub wolno wisząca na ścianie
  • Wąska szafka z lustrem nad umywalkę
  • Słupek podwieszany lub stojący
  • Szafką wnękowa – zabudowa istniejącej wnęki

Funkcjonalność i przechowywanie idą w parze. Zamiast stawiać wszytko na pralce wystarczy zamocować blat dwukrotnie dłuższy od pralki, aby również zmieściła się tam umywalka i zamówić szafkę pod umywalkę, która pomieści wszystkie akcesoria stawiane na pralkę.

Drzwi Prysznicowe

Drzwi wnękowe prysznicowe lub stała ściana prysznicowa ma wiele zalet szczególnie w małej łazience w bloku. Dzięki stałe szybie typu walk-in można uzyskać brodzik liniowy o dowolnym kształcie. A drzwi prysznicowe umożliwiają wykorzystanie wnęki w łazience jako obszaru na prysznic.

Brodzik Prysznicowy

Nie wszyscy wykonawcy łazienek wiedzą jak wykonać brodzik posadzkowy – liniowy, który podnosi komfort użytkowania łazienki. Większość wykonawców ma obawy przed wykonaniem brodzika na równo z posadzą w małej łazience w bloku, jednak jest to wykonalne pod warunkiem posiadania odpowiedniej wiedzy i doświadczenia.

Brodzik liniowy pozwala wygodnie korzystać z prysznica nawet osobom z problemami z poruszaniem się. Przy połączaniu takiego brodzika z szybą prysznicową stałą typu walk-in możemy korzystać z przyrznica nawet na wózku inwalidzkim.

Kolory

Łatwo jest poczuć się klaustrofobicznie w małych łazienkach. Wybrane kolory są kluczowe dla stworzenia przyjemnej i pozytywnej atmosfery. Neutralna paleta kolorów działa najlepiej, wraz z teksturami i wzorami o neutralnych odcieniach.

Kolory w stylu złamana biel, szare, beżowe i kremowe w połączeniu mogą dodać głębi pokoju, więc nie bój się być kreatywnym. Nawet dodaj trochę czarnego, niebieskiego lub czerwonego akcentu, aby uzyskać odrobinę elegancji.

Kolory nie muszą być uzyskiwane tylko za pomocą farby. Mogą być prezentowane poprzez płytki do łazienki, dywaniki, ręczniki. Mydelniczki i inne akcesoria mogą również dodać swój klimat. Kolory mebli też odgrywają dużą rolę w odpowiedniej atmosferze w małej łazience w bloku.

Uzyskaj Pomoc od Naszej Firmy Łazienka w 10 Dni w Kwestii Remontu Małej Łazienki w Bloku w Warszawie i Okolicach

Przejrzyj naszą galerię zdjęć aby zobaczyć nasze najpopularniejsze aranżacje łazienek. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zadzwoń lub umów się na spotkanie. Jesteśmy wysoko oceniani przez naszych klientów, można dowiedzieć się o tym z referencji naszych klientów.