Płytki do Łazienki – Jak jest Twój Ulubiony Styl Płytek?

cze 10, 2013 | Wykończenia Łazienek

Płytki do łazienki stanowią najtrudniejszy element procesu projektowanie.  Kiedy przychodzi do remontu łazienki musimy zmierzyć się z wyborem jednego (lub dwóch) rodzajów płytek z ponad miliona dostępnych wzorów, rozmiarów, tekstur i kolorów płytek do łazienki. Poniżej klika prostych przykładów kompozycji płytek do łazienki.


Poniżej kilka przykładów najczęściej stosowanych płytek przez naszych klientów.

Unikalna faktura

Faktura jaką posiada mozaika ociepla atmosferę łazienki i akcentuje wybrane miejsce.

Uniwersalna Biel

Obecnie najbardziej popularny kształt płytek 60×30 cm układane poziomo. Ta para jasne płytki z białą fugą zawsze są na miejscu, w połączeniu z chromem łazienka staje się miejscem czystym i estetycznym. Bez względu na wielkość łazienki jasne kolory i ten kształt płytek optycznie powiększą naszą łazienkę.

Dodanie Akcentu

Uniwersalną biel można prosto zmienić dodając mały akcent z mozaiki w ciemnym kolorze.

Maksymalna Wyrazistość

Bardzo jednoznaczny i wyrazisty akcent najczęściej stosowany w łazienkach dla dzieci nadaje energii i radości.

Kilka tych przykładów to kropla w morzu możliwości wyboru kolorystki i kształtów płytek do łazienki. Podziel się z nami swoimi przykładami.

Przejrzyj naszą galerię zdjęć aby zobaczyć nasze najpopularniejsze aranżacje łazienek. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zadzwoń lub umów się na spotkanie. Jesteśmy wysoko oceniani przez naszych klientów, można dowiedzieć się o tym z referencji naszych klientów.