Budujemy Dom Magazyn 2012 – Wyróżnienie Naszej Łazienki

cze 10, 2013 | Ogłoszenia, Wyróżnienia

Zdjęcia Łazienki w Gazecie Budujemy Dom nr.11-12/2012 str.115

Zdjęcia naszej łazienki zostały wykorzystane w materiale – Remontujemy Bez Błędów: Remont Łazienki od A do Z – Nowy Salon Kąpielowy na stronie 115 w gazecie Budujemy Dom 11-12/2012. Dla każdego kto jest przed remontem lub wykończeniem łazienki materiał warty przeczytania. Polecamy! Gazetę można kupić w wersji elektronicznej pod adresem: BudujemyDom 11-12/2012

Przejrzyj naszą galerię zdjęć aby zobaczyć nasze najpopularniejsze aranżacje łazienek. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zadzwoń lub umów się na spotkanie. Jesteśmy wysoko oceniani przez naszych klientów, można dowiedzieć się o tym z referencji naszych klientów.

SZEŚĆ KROKÓW DO
IDEALNEGO REMONTU

Po dwóch dekadach prowadzenia firm remontowo-budowlanych a w tym firmy budowlanej oraz obecnie firmy specjalizującej się tylko w remontach łazienek z dużym powodzeniem, mogłem stworzyć strategię opartą na 6 Krokach do Udanego Remontu. Jestem przekonany, że jeśli dostosujesz się do nich zwiększysz swoje szanse na sukces remontu stukrotnie.

POBIERZ NASZ DARMOWY PORADNIK

Dziękujmy! Twoja kopia 6 Kroków do Idealnego Remontu jest w drodze do Twojej skrzynki odbiorczej. Jeśli nie chcesz czekać. POBIERZ TUTAJ!