Aranżacja Łazienki Styl Nowoczesny – Naturalny

Aranżacja łazienki dla p.Izabelli było dla nas cennym doświadczeniem pod względem aranżacji łazienki i remontu. Nasza klientka chciała 2 rzeczy w swojej nowej łazience, żeby zmieścił się prysznic i wanna oraz aby łazienka nie straciła przestronności i oczywiście musi być piękna ale bez określenia konkretnego stylu aranżacji. Pod względem budżetu i czasu wykonania nie mieliśmy dużych ograniczeń.

Nasz Projektant doskonale sprostał zadaniu. Stworzył aranżację łazienki bardzo czystą, minimalistyczną i przestronną pomimo umieszczenia razem dużej wanny i prysznica. Przestrzeń mógł zachować dzięki zastosowaniu armatury podtynkowej, prysznica z cienkich ścianek z tafli szklanych bez drzwi oraz wykorzystaniu wnęki na dużą szafę wnękową, w której zmieściły się wszystkie przybory toaletowe.

Podczas oglądania naszej wizualizacji łazienki, klientka miała trochę obaw. Łazienka wydawała się zbyt czysta, zbyt estetyczna, zbyt jasna, bez nastroju i intymności. Obawy zostały szybko rozwiane przez dodanie kontrastujących szafek pod umywalki w kolorze brązowym oraz szafy wnękowej także w kolorze brązowym i pomalowana futryn okna na brązowo dodatkowo zaplanował, że uchwyty na ręczniki i papier mogą być w dowolnym stylu wybranym przez klientkę. Wybrała styl amerykański – Country.

Płytki zostały dobrane tak aby pasowały do chromowych wykończeń armatury i do szkła, kremowe z nierówną fakturą na powierzchni przypominającą naturalny kamień, nie polerowane.

Dla uzyskanie optycznego wrażenia przestronności Projektant zastosował duże lustra bez ram i innych ozdób przyklejone do płytek nad umywalkami i na front drzwi szafy wnękowej. Efektem po wejściu do łazienki klientki były słowai:„O krucze, jaka ta łazienka duża, jak to zrobiliście?”.

Drzwi wejściowe do łazienki zostały wykonane z tafli szkła – matowe, dzięki temu słońce wpadające w okno łazienki oświetla także ciemny korytarz a dodatkowo zostało zaoszczędzone trochę miejsca.

Pod względem remontowym stara łazienka została całkowicie zdemolowana, zostały wykonane nowe instalacje elektryczne, hydrauliczne i kanalizacyjne. Każdy element został wykonany od nowa przy zastosowaniu nowych materiałów i technologii budowlanych.Łazienka służy doskonale trzem osobom, jest piękna, czysta i przyjemna pomimo chromu, szkła i kamienia. Po każdym sprzątaniu wygląda jak nowa. Dobrej jakości materiały wykończeniowe nie niszczą się z upływem czasu i użytkowania.

Przejrzyj naszą galerię zdjęć aby zobaczyć nasze najpopularniejsze aranżacje łazienek. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zadzwoń lub umów się na spotkanie. Jesteśmy wysoko oceniani przez naszych klientów, można dowiedzieć się o tym z referencji naszych klientów.