STWÓRZY RAZEM ŁAZIENKĘ TWOICH MARZEŃ

Remont Łazienki Wesoła Warszawa

Nasze Łazienki

NOWOCZESNE

PRZEJŚCIOWE

TRADYCYJNE

WSPÓŁCZESNE

EKLEKTYCZNE

NOWOCZESNE

PRZEJŚCIOWE

TRADYCYJNE

WSPÓŁCZESNE

EKLEKTYCZNE

SPA

BEZ BARIER

VINTAGE

DUŻE

MAŁE

SPA

BEZ BARIER

VINTAGE

DUŻE

MAŁE

Kompleksowy remont łazienki Wesoła Warszawa w ciągu dwóch tygodni

Łazienka w 10 dni wykona kompleksowy remont łazienki Wesoła Warszawa w 10 dni, gwarantowane.  Składający się z oddanych projektantów i ekipy budowlanej, są przeszkoleni do współpracy w celu osiągnięcia maksymalnej wydajności. Łazienka w 10 Dni gwarantuje, że zespół specjalistów zajmie się wszystkimi aspektami przebudowy Twojej łazienki w jednym prostym procesie.

Twój projekt remontu łazienki zaczyna się od bezpłatnej konsultacji w domu z jednym z naszych specjalistów ds. projektowania. Przyjadą oni do Twojego domu w Wesoła Warszawa i będą z Tobą pracować na każdym kroku, pomagając Ci wybrać najlepsze produkty do Twojego projektu, aby stworzyć wygląd i poczucie, że chcesz mieć nową łazienkę, w ramach Twojego budżetu.

Następnie ustalimy termin remontu łazienki, zamówimy i sprawdzimy wszystkie Twoje produkty, uzyskamy pozwolenia – wszystko to zanim nasza ekipa kiedykolwiek zapuka do Twoich drzwi. Potem zamykasz oczy… otwierasz je w ciągu tygodnia i widzisz swoją wymarzoną łazienkę. Na czas, zgodnie z budżetem, za każdym razem. To jest nasza gwarancja. Jesteśmy tak pewni, że sfinalizujemy twój projekt na czas, że zapłacimy ci, jeśli zdążysz na czas! Jeśli przebudowa Twojej łazienki nie zostanie ukończona w ciągu tygodnia, płacimy Ci 100PLN dziennie za każdy dzień spóźnienia.

Remont łazienki Wesoła Warszawa nigdy nie powinien być stresujący. Naszym celem jako wykonawcy przebudowy łazienki jest zapewnienie naszym klientom najwyższej jakości projektu, najlepszych urządzeń i produktów oraz bezstresowego projektu budowlanego. Nasze zespoły zajmujące się przebudową łazienek składają się zazwyczaj z 3 osób: Kierownika Projektu, Specjalisty od płytek i Asystenta. Ten sam zespół będzie pracował nad remont Twojej łazienki Wesoła Warszawa przez cały tydzień, dzięki czemu Twój projekt zachowa wysoki poziom jakości i spójności od początku do końca.
Gwarantujemy całą naszą pracę. Po zakończeniu przebudowy Twojej łazienki, nasz specjalista ds. obsługi klienta skontaktuje się z Tobą, aby upewnić się, że Twoje potrzeby zostały spełnione, a Ty jesteś w pełni zadowolony z Twojej łazienki i naszych usług. Nasza praca objęta jest roczną gwarancją, a my używamy tylko najwyższej jakości produktów, które są objęte gwarancją.
„Wspaniałe doświadczenie od projektu, poprzez montaż i kontynuację. Łazienka w 10 Dni” to jedyny sposób na remont Twojej łazienki Wesoła Warszawa”. 

Jaki Jest Twój Styl Łazienki?

Odkryj swój styl łazienki i znajdź sowją idealną łazienkę

Nasz Unikalny Proces

Dzięki naszemu kompleksowemu procesowi projektowania i wykonania możesz unikąć bólu głowy, dodatkowych kosztów i innych nonsensów – zajmujemy się każdym szczegółem od początku do końca.

Nasze Sześć Sekretów Idealnego Remontu

Skorzystaj z naszego podnad 10 letniego doświadczenia w branży remontowej i podnieś swoje szanse na 100% idealny remont łazienki!

[contact-form-7 id=”15978″ title=”Contact form 1″]

Projektanci & Innowatorzy

Dlaczego Warto Wybrać Łazienkę w 10 Dni?

Dzięki naszemu kompleksowemu procesowi projektowania i wykonania możesz unikąć bólu głowy, dodatkowych kosztów i innych nonsensów – zajmujemy się każdym szczegółem od początku do końca.

Od momentu założenia w 2012 roku firma Łazienka w 10 Dni dostarcza jakości i innowacji, a wszystko to w wyjątkowej i unikalnej obsłudze klienta.

 W przeciwieństwie do większości wykonawców łazienek, zajmujemy się każdym aspektem projektu – od pomiaru, przez projektowanie, zakup produktów, aż po instalację. Nasz Kierownik Projektu z naszych ekip wykonawczych, korzysta ze wszystkich nowych elementów w oparciu o projekt opracowany przez specjalistę ds. Projektowania Łazienki. Obejmuje to osprzęt, baterie, biały montaż, płytki, blat, szafki, lustra, oświetlenie i inne elementy, które zmienią Twoją łazienkę w najpiękniejszą część Twojego domu.

Marki i Producenci