Wymiana Wanny na Prysznic

Remont Łazienki Tańszy o 40%

Obecny czas budzi uzasadnione obawy przed inwestycją w duży remont, rozumiejąc taką sytuację, chcemy dostosować nasze usługi do obecnych potrzeb naszych klientów. Wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów i remontów łazienek, pozwoliło nam określić, że największą motowyacją do remontu łazienki jest wymiana wanny na prysznic. Potwierdziliśmy taką potrzebę u różnych klientów, którzy jeśli mieliby zrobić jedną rzecz w łazience to właśnie byłaby to wymiana wanny na prysznic, najlepiej prysznic liniowy. Nasza usługa wymiany wanny na prysznic pozwoli zmniejszyć koszt remontu łazienki i zrealizować go w szybszym czasie.

Krok 1

Wyślij do nas wiadomość lub Zadzwoń 22-602-25-89 i dowiesz się czy nasza usługa spełni Twoje oczekiwania w stosunku do terminów, szacunkowego kosztu i procesu.

Krok 2

Wypełnij nasz prosty Kwestionariusz Remontowy. Informacje, które w nim zawrzesz pozwolą mam rozpoznać Twoje potrzeby, określić wstępny budżet oraz zarezerwować termin remontu a także umówić się na Pierwsze Spotkanie.

Krok 3

Na Pierwszym Spotkaniu po podpisaniu Umowy Projektowej, zostanie dokonany pomiar łazienki, ustalane szczegóły techniczne i projektowe a następnie przygotujemy projekt łazienki, listę materiałów i kosztorys do akceptacji.

Krok 4

Na Drugim Spotkaniu zostanie podpisana Umowa Wykonawcza z gwarancją stałej ceny i zwrócona kwota za projekt. Wszystkie materiały zostaną zamówione.

Krok 5

Następnie w zaplanowany dzień remontu, rozpoczną się prace i Twoja nowa łazienka zostanie skończona tylko w ciągu 5-8 dni!

Wymiana Wanny na Prysznic Liniowy

Ze względu na naszą specjalizację tylko w remontach łazienek, posiadamy szerokie doświadczenie w ocenie możliwości wykonania prysznica liniowego w miejscu wanny. Doświadczenie w tym przypadku jest bardzo istotne, gdyż, taka usługa wiąże się z wykonanie przeróbek instalacji kanalizacyjnej tzw. pionu. Wykonanie samego odpływu liniowego też wymaga doświadczenia i wielu lat pracy. Koszt takiej usługi jest o 40% tańszy od standardowego remontu kompleksowego i można go wykonać w zależności od ilości przeróbek 5-8 dni roboczych. Nie w każdej łazience jest możliwość wykonania takiego prysznica, np. gdy w pionie są stare żeliwne piony, lub gdy całą instalacja hydrauliczna jest wykonana z plastikowych rur łączonych na klej.

Przykład realizacji wymiany wanny na prysznic

Zdjęcia przedstawiają przykładową relizację remontu częściowego łazienki, a dokładnie wymiany starej metalowej wanny na prysznic liniowy z wolnostojącymi szybami. Dodatkowo została wykonana nowa instalacja hydrauliczna w ścianie z doprowadzeniem wody do pralki i umywalki. Została podjęta decyzja na etapie planowanie, że cała długa ściana zostanie ułożona w nowych płytkach. Na zdjęciach widać, że wykonieczenie łazienki ma już wiele lat i nie sposób dokupić takich samych płytek. Na posadzce w miejscu nowego prysznica zostały usnięte stare płytki przed dokładne wycięcie, bez demontażu całości posadzki.

Oprócz nowego prysznica wykonaliśmy montaż nowego kompletu mebli z umywalką oraz lustrem i oświetleniem.

Kolor nowych płytek został dobrany wspólnie z klientką, przygotowując wizualizacje w programie do projektowania łazienek. Trudny był to wybór, gdyż do ciemnych płytek na ścianie a na podłodze jasno różowych nie łatwo można było coś dopasować. Wybór padł na jasno szare płytki matowe o rozmiarach 60×60 cm, które są dość neutralne pod względem koloru.

Dlaczego Doświadczenie Jest Ważne

Gwarancja Szczelności

Odpływ liniowy jest barodzo wygodnym rozwiązaniem, jednak zawsze istnieje obawa wśród klientów, czy aby napewno nie będzie przecieku do sąsiada poniżej lub do pomieszczenia z boku. Zgodnie z przepisami budowlanymi, musi być zastowana powłoka hydroizolacyjna, tzw. folia w płynie. Nasze doświadczenie płynące z ponad 10 letniej działalności i wykonania setek odpływów linowych gwarantuje 100% szczelność wykonanych przez nas brodzików. Gwarancja i reklamacje są zawarte w umowie wraz z ubezpieczenim. 

Indywidualny Projekt
Specjalizujemy się w projektowaniu łazienek; znamy się na rozwiązaniach trudnych technicznie występujących szczególnie w małych łazienkach w blokach z lat 70. Nasza wiedza techniczna pozwala projektować łazienki funkcjonalne, piękne i dostosowane do wymogów konstrukcyjnych.
Projektowanie
Pomagamy naszym klientom wybrać najlepsze i polecane materiały polegając na zdobytym doświadczeniu z różnymi markami. Przygotowana przez nas lista materiałów ułatwia klientom podjęcie ostatecznej decyzji, która zdecyduje o wyglądzie nowej łazienki.
Gwarancja Terminów
Nasz standardowy remont w typowych łazienkach w blokach z lat 70 trwa 10 dni roboczych – gwarantujemy wykonanie na czas i w budżecie. Większe i bardziej skomplikowane łazienki, z oddzielną toaletą mogą zabrać więcej czasu od 10 do 20 dni roboczych w zależności od rodzaju trudności.
Łatwy Proces
Zajmujemy się wszystkim: projektowaniem, składowaniem i dostarczaniem materiałów, wyburzaniem, remontowaniem, sprzątaniem i gwarancjami. Jeśli wystąpią nieprzewidziane trudności, nasza ekipa remontowa zrobi wszystko aby rozwiązać problem bez utrudnień dla klienta, bez opóźnień czy podnoszenia budżetu.