Częściowy Remont Łazienki

Usługa Częściowy Remont Łazienki pozwala rozwiązać najczęściej występujących problemów jak wymiana wanny na prysznic, brak odpowiednich mebli w łazience, naprawa źle wykonanego uszczelnienia kabiny prysznicowej, naprawa łazienki po zalaniu czy wymiana umywalki, wanny na nową.

Usługa szczególnie polecana osobom, które nie chcą przeprowadzać kompleksowego remontu łazienki a jedynie poprawić funkcjonalność niektórych elementów lub wymienić je na nowe.

Najczęściej wybierana opcja w tej usłudze Remont Częściowy Łazienki to wymiana wanny na niski brodzik lub brodzik liniowy ale wykonamy także:
* Meble na zamówienie (zaprojektowanie, realizacja, dostarczenie i montaż)
* Wymianę wanny z obudową z płytek
* Rozwiązanie najczęściej pojawiającego się problemu z przenikaniem wilgoci przez ściany w kabinie prysznicowej
* Wymianę miski sedesowej kompaktowej na miskę podwieszaną z wykonaniem zabudowy na stelaż.
Nie trzeba wykonywać remontu całej łazienki, co pozwoli ograniczy koszty prac a można odświeżyć starą łazienkę przez wymianę elementów na nowe dodatkowo jaki i łatwo można poprawić funkcjonalność w starej łazience.

Przejrzyj naszą galerię zdjęć aby zobaczyć nasze najpopularniejsze aranżacje łazienek. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zadzwoń lub umów się na spotkanie. Jesteśmy wysoko oceniani przez naszych klientów, można dowiedzieć się o tym z referencji naszych klientów.

SZEŚĆ KROKÓW DO
IDEALNEGO REMONTU

Po dwóch dekadach prowadzenia firm remontowo-budowlanych a w tym firmy budowlanej oraz obecnie firmy specjalizującej się tylko w remontach łazienek z dużym powodzeniem, mogłem stworzyć strategię opartą na 6 Krokach do Udanego Remontu. Jestem przekonany, że jeśli dostosujesz się do nich zwiększysz swoje szanse na sukces remontu stukrotnie.

POBIERZ NASZ DARMOWY PORADNIK

Dziękujmy! Twoja kopia 6 Kroków do Idealnego Remontu jest w drodze do Twojej skrzynki odbiorczej. Jeśli nie chcesz czekać. POBIERZ TUTAJ!