Aranżacje Typowej Łazienki W Bloku – Odcienie Szarości

Aranżacje typowej łazienki w bloku zazwyczaj stylizowane są w jasnych kolorach z dodatkami ciemnymi jak meble lub drzwi a czasami płytką dekoracyjną. 

W małych mieszkaniach trudno o szalone aranżacje typowej łazienki w bloku, lepiej trzymać się pewnych choć czasem nudnych aranżacji. Obecnie kolor szary w różnych odcieniach dominuje w aranżacji dużych mieszkań, szare kolory farb na ścianach, szare lakierowane fronty i blaty szafek kuchennych ale czy w rezultacie pasuje to do małej łazienki w bloku? Poniżej przykład łazienki w kolorach szarych lub nawet grafitowych.

Aranżacje łazienki w bloku do 4 m2.

Aranżacje typowej łazienki w bloku w kolorach szarości, mogą być zbyt przytłaczające, dlatego w tej aranżacji zostały zastosowane 3 rodzaje szarości.

Płytki, które zostały użyte na ścianach w tym projekcie, są w 3 różnych odcieniach szarości, na przykład:

  • górna część – jasny szary 20×50 cm, fuga Silver
  • dolna część – ciemny szary 20×50 cm – Fuga Grafit
  • między nimi – pasek dekoracyjny – grafit 2x50cm

Płytki podłogowe w rozmiarze 30×30 cm, to również kolor szary  i zostały wypełnione fuga o kolorze grafitowym.

aranżacja łazienki w bloku remont łazienki w 10 dni Warszawa

Płytki do tej łazienki zostały sprowadzone z Hiszpanii, ponieważ tylko te odcienie płytek nadawały się na aranżacje łazienki, według gustu klienta.

aranżacja łazienki w bloku remont łazienki w 10 dni Warszawa

Użyte szare fugi, mają to do siebie, że podczas kontaktu z wodą ciemnieją a później wysychają, przez co fuga wydaje się być dwukolorowa, dlatego zostały zaimpregnowane tak aby zachować jednolity kolor.

aranżacja łazienki w bloku remont łazienki w 10 dni Warszawa

Szafka pod umywalkę i szafka wisząca, zostały zmówione i dostarczone przez polską firmę zajmującą się produkcją gotowych mebli do łazienek Antado.

Umwalka dostarczona razem z szafką pod umywalkę, wykonana została z konglomeratu, dzięki czemu ma bardzo ciekawy kształt i nie była droga.

Parawan nawannowy i wanna zostały wstawione zamiast brodzika i kabiny prysznicowej, ponieważ klient chciał czasami wygodnie poleżeć w wannie jaki i wziąć szybki prysznic.

aranżacja łazienki w bloku remont łazienki w 10 dni Warszawa

Przejrzyj naszą galerię zdjęć aby zobaczyć nasze najpopularniejsze aranżacje łazienek. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zadzwoń lub umów się na spotkanie. Jesteśmy wysoko oceniani przez naszych klientów, można dowiedzieć się o tym z referencji naszych klientów.