Typowe Lustra w Łazience – 7 Przykładów

paź 1, 2013 | Lustra do Łazienki

Jakie są typowe lustra w łazience? Jeśli wybór lustra do łazienki jest ostatnią rzeczą na Twojej liście materiałów lub jeśli nie masz pojęcia od czego zacząć przeczytaj nasz krótki opis typowych luster do łazienki:

1. Długie lustra w łazience nad podwójną umywalką lub długim blatem

Jeśli zależy Tobie na jak największej przestrzeni w łazience, długie lustro nad podwójną umywalką lub długim blatem, optycznie powiększy Twoją łazienkę. Koszt takiego lustra na zamówienie około 3000 zł.

lustra w łazience łazienka w 10 dni

2. Podświetlane lustra w łazience

Połączenie nowoczesnego stylu z praktycznym oświetleniem. Oświetlenie LED daje przyjemne źródło światła i doskonale komponuje się z białą umywalką i białym sufitem. Koszt takiego lustra wynosi od 100 zł do 1000 zł.

lustra w łazience łazienka w 10 dni

3. Lustra nieparujące

Jeśli rano bardzo się spieszysz i czekanie, aż zniknie para z lustra po porannym prysznicu doprowadza Cię do szału, to zainwestuj w lustro z powłoka, która nie pokrywa się parą wodną. Można takie lustro umieścić w łazience jako dodatkowe, do robienia makijażu i golenia się. Koszt takiego lustra waha się od 100 zł do 1000 zł w przypadku lustra dodatkowo wyposażonego w oświetlenie LED.

lustra w łazience łazienka w 10 dni

4. Lustra na indywidualne zamówienie

Jeśli masz ochotę na coś tylko dla siebie, nic nie stoi na przeszkodzie aby samemu wymyślić wzór lustra i zamówić docięcie u szklarza. Nowoczesna technologia cięcia szkła wykorzystywana przez szklarzy, nie “boi” się żadnej wymyślnej formy lustra. Koszt takiego lustra może zaczynać się od 100 zł.

lustra w łazience łazienka w 10 dni

5. Lustro uchylne

Jeśli nie lubisz dużych luster ale osoby korzystające są różnego wzrostu i trudno dostosować odpowiednią wysokość, skorzystaj luster uchylnych aby dostosować ustawienie lustra do każdej osoby. Takie lustra do łazienki zasadniczo posiadają wymiary 40×60 i są w chromowej ramce. Koszt takiego lustra jest około 300 zł.

lustra w łazience łazienka w 10 dni

6. Lustro do łazienki z szafką

Jeśli masz mikro łazienkę i każdy centymetr wolnej przestrzeni musi być zagospodarowany, warto kupić standardowe lustro z szafką wiszącą. Takie lustro-szafka może kosztować około 350 zł lub jeśli jest z podświetleniem wewnątrz i na zewnątrz koszt może wynosić od 500 zł do 3000 zł, w zależności od wielkości.

lustra w łazience łazienka w 10 dni

7. Lustra weneckie

Lustro do łazienki ozdobne w różnych kształtach szczególnie owalnych z rzeźbionymi ramami, mogą odmienić wnętrze często nudnej łazienki. Koszt takiego niedużego lustra znajduje się w przedziale od 100 zł do 500 zł. W przypadku dzieł antycznych cena jest dużo, dużo wyższa.

lustra w łazience łazienka w 10 dni

Lustro weneckie 

Przejrzyj naszą galerię zdjęć aby zobaczyć nasze najpopularniejsze aranżacje łazienek. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zadzwoń lub umów się na spotkanie. Jesteśmy wysoko oceniani przez naszych klientów, można dowiedzieć się o tym z referencji naszych klientów.