Lustro do Łazienki – Jakie Wybrać? Kilka Przykładów

Lustro do łazienki to obowiązkowy element wyposażenia każdej łazienki.

To nie tylko dodatek dekoracyjny ale sposób na optyczne powiększenie przestrzeni.

Lustro do łazienki pełni funkcję dekoracyjną i zarazem funkcjonalną, bez dobrego lustra łazienka nie jest łazienką. Dawno już minęły czasy, gdzie golenie się czy makijaż były robione do malutkiego lustra.
Lustra mogą być z ramą, przyklejane do ściany, wpuszczane między płytki, z szafkami, z podświetleniem ale zawsze powinny być odpowiednio duży i umieszczone nie tylko nad umywalką, ale staże nad wanną, na szafie, na drzwiach.

Lustro do Łazienki

 

Lustro nad umywalką, będzie świetną dekoracją ściany, zwłaszcza, gdy zajmie jej całą powierzchnię. Wniesie również dodatkowe światło do wnętrza łazienki.

Lustra przyklejane do ściany, lustra zawieszane z ramą, lustra z oświetleniem montowanym na lustrze, istnieje niezliczona ilość możliwości wyboru luster do łazienki.

Lustro do Łazienki Lustro do Łazienki remont łazienki warszawa

 

Lustro do Łazienki

 

Lustro do Łazienki

 

Lustro do Łazienki

Przejrzyj naszą galerię zdjęć aby zobaczyć nasze najpopularniejsze aranżacje łazienek. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zadzwoń lub umów się na spotkanie. Jesteśmy wysoko oceniani przez naszych klientów, można dowiedzieć się o tym z referencji naszych klientów.