Deski Bidetowe Inaczej Deski Myjące

Deski bidetowe (sedesowe z bidetem elektronicznym) inaczej deski myjące można podzielić na:

  • nakładki myjące na sedes z funkcją bidetu
  • deski bidetowe zwane bidetami elektronicznymi

Nakładki myjące są dostępne w wariancie do podłączenia tylko wody zimnej (Bobslei IC) oraz do podłączenia wody ciepłej i zimnej (Bobslei IIC). Nakładki są sprzedawane w zestawach z akcesoriami umożliwiającymi samodzielne podłączenie do instalacji w naszej toalecie. Nakładki są mocowane pod istniejącą deską sedesową przy pomocy tych samych śrub. To co wyróżnia nakładki myjące np. firmy Hyundai to szybka i precyzyjna regulacja temperatury i ciśnienia wody przy pomocy uchylnego zaworu.  Dzięki takiemu rozwiązaniu z nakładki mogą z powodzeniem korzystać osoby posiadające ograniczenia manualne ręki a panel sterujący jest łatwo utrzymać w czystości.

Deski bidetowe to wyższy standard 

Deska bidetowa właśnie to zapewnia. Dzięki wprowadzeniu tego rozwiązania do toalety, można łatwo i komfortowo osiągnąć najwyższy poziom higieny intymnej. Propozycją dla wymagających i niepełnosprawnych są bidety elektroniczne obsługiwane przy pomocy panelu dotykowego lub sterownika bezprzewodowego. Deska sedesowa z bidetem będzie zawsze ciekawym rozwiązaniem dla osób, które uprzednio jeszcze nie korzystały z takich rozwiązań. Jednocześnie producent zadbał o łatwość montażu rozwiązania, zapewniając mu możliwie najbardziej uniwersalną formę. Dużym atutem jest także jakość materiałów, z których wykonane zostały nasze sanitariaty. Dobre gatunkowo tworzywa sztuczne są odporne na ścieranie, działanie detergentów, uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu nasze deski sedesowe zachowują pierwotny, estetyczny wygląd przez lata.

deski bidetowe inaczej deski myjące - remont łazienki w 10 dni

Należy uważać przed zakupem urządzeń nieznanych marek najczęściej w bardzo niskich cenach. Produkty takie najczęściej wykonane są z tworzyw sztucznych zmieniających kolor w trakcie użytkowania oraz stali nierdzewnej lub chromowanej gorszych gatunków. Przed zakupem warto dokładnie zapoznać się z ofertą handlową, zwykle takie produkty nawet na zdjęciach w Internecie nie są białe, a po kilku latach eksploatacji w łazience plastiki stają się żółte lub żółto-brązowe. Cena modeli bidetów elektronicznych w okolicy 1000zł lub niższej, powinna uruchamiać Państwa czujność.

Aby ocenić jakość produktu warto dokładnie przyjrzeć się wyglądowi, konstrukcji i precyzji wykonania panelu sterującego. Zwykle na podstawie tych detali łatwo ocenimy generację produktu oraz jego jakość. Gatunek i precyzja wykonania folii panelu dotykowego będzie wskazywać czy i jak długo będziemy mogli korzystać z podstawowych funkcji bidetu.

Przejrzyj naszą galerię zdjęć aby zobaczyć nasze najpopularniejsze aranżacje łazienek. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zadzwoń lub umów się na spotkanie. Jesteśmy wysoko oceniani przez naszych klientów, można dowiedzieć się o tym z referencji naszych klientów.