Meble Łazienkowe Na Wymiar

Meble łazienkowe na wymiar – plusy i minusy

meble łazienkowe na wymiar łazienka w 10 dni warszawaProjektując łazienkę nie można zapomnieć o bardzo ważnym elemencie jak meble łazienkowe. Do wyboru mamy zakup mebli łazienkowych gotowych lub zamówienie mebli na wymiar bezpośrednio u stolarza.

Jaka jest różnica między meblami łazienkowymi gotowymi a wykonanymi na zamówienie?

Zasadniczą różnicą miedzy meblami na wymiar a meblami gotowymi jest to, że meble na wymiar można dostosować do łazienki a w przypadku mebli gotowych to łazianka musi być do nich dostosowana (wymiary łazienki).

W przypadku wykonania przez nasza firmę Łazienka w 10 Dni pod 500 łazienek, zdarzyło się nam tylko kilkukrotnie zamówić i zamontować gotowe meble łazienkowe. W przeważającej większości projektujemy i zamawiamy w naszej firmie stolarskiej meble łazienkowe na wymiar.

W małych łazienkach, gdy każdy centymetr powierzchni do zagospodarowania jest istotny, meble łazienkowe na wymiar odgrywają kluczową rolę w zapewnieniu optymalnej funkcjonalności i przestrzeni magazynowej.

Inny czynnikiem decydującym o wyborze mebli na wymiar to jest znacznie niższa cena od tych gotowych. Nasza firma zamawiając stale duże ilości mebli na wymiar w jednej stolarni może liczyć na preferencyjne ceny oraz szybki czas oczekiwania na zamówienie. W markietach budowalnych można kupić meble łazienkowe w konkurencyjnych cenach, jednak ich jakość wykonania nie równa się z jakością wykonania przez firmę stolarską.

meble łazienkowe na wymiar łazienka w 10 dni warszawa

Czy jednak warto się zdecydować na meble łazienkowe na wymiar?

I to kolejny czynnik przemawiający za wyborem mebli łazienkowych na wymiar czyli ich wykonanie. Zazwyczaj kupując meble łazienkowe gotowe musimy je samodzielnie złożyć według instrukcji. Przez co tracimy czas na montaż jak i na naukę tego montażu. Meble łazienkowe na zamówienie dostajemy złożone gotowe do montażu.

Szafki do samodzielnego montaży nie mają takiej wytrzymałości jak szafki już gotowe złożone przez firmę stolarską. Szafki wykonane przez stolarnię są przeważnie sklejane i dodatkowo skręcane specjalnymi śrubami, przez co uzyskuje się korpus szafki bardziej odporny na obciążenia. Szafki do samodzielnego montażu łączymy punktowo na specjalne zaczepy, które jednak po czasie luzują się, przez co szafka traci swoją stabilność.

Meble łazienkowe na wymiar wymagają projektu

Minusem wykonania mebli łazienkowych na wymiar jest sporządzenie dobrego projektu i montaż. Dlatego warto zatrudnić do tego zadania firmę, która przygotuje projekt odpowiadający wymogom przestrzennym łazienki a także gustom klienta oraz je zamówi, dostarczy do klienta, a następnie zamontuje i zapewni gwarancje po ich montażu. Możemy zapłacić więcej za taką usługę ale nie musimy się martwić wymiarami, czy montażem takich mebli (samodzielny montaż szafek wiszących w łazience, gdzie na ścianach są płytki gresowe nie należy do łatwych).

Nasza firma Łazienka w 10 Dni specjalizuje się w wykonaniu mebli łazienkowych na wymiar do każdej łazienki i w każdym stylu.

Przejrzyj naszą galerię zdjęć aby zobaczyć nasze najpopularniejsze aranżacje łazienek. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zadzwoń lub umów się na spotkanie. Jesteśmy wysoko oceniani przez naszych klientów, można dowiedzieć się o tym z referencji naszych klientów.