Zestaw Prysznicowy

Podstawowy zestaw prysznicowy – natynkowy

zestaw prysznicowy łazienka w 10 dni remont warszawa

Pierwsza opcja to podstawowy zestaw prysznicowy, składający się ze słuchawki prysznicowej i baterii, która może być termostatyczna lub zwykła. Słuchawka może być zamocowana punktowo na ścianie lub na drążku co ułatwia Ta konfiguracja pozwoli używać prysznica ręcznie lub stacjonarnie.

Kolejna opcja bardziej rozbudowana i obecnie używana to zestaw prysznicowy z deszczownicą. Słuchawka prysznicowa oczywiście zostaje a dodatkowo jako główny prysznic używamy deszczownicy. Plusem korzystania z deszczownicy jest mniejszy rozbryzg wody, wolne obie ręce przy kąpieli oraz szerszy strumień wody. Deszczownica ma także system oszczędzania wody.

Zestaw prysznicowy – podtynkowy

Bardziej zaawansowane opcje daje zastosowanie zestawu prysznicowego podtynkowego. Modele podtynkowe są dość drogie i ściany w łazience muszą być odpowiednio grube aby pomieścić mechanizm.zestaw prysznicowy łazienka w 10 dni remont warszawa Plusem takiego rozwiązania jest możliwość dowolnej konfiguracji regulatora, przełącznika, deszczownicy i słuchawki. W przypadku zestawu natynkowego regulacja następuje przez użycie baterii, która jest w jednym miejscu z zestawem prysznicowym. W zestawie prysznicowym podtynkowym, możemy każdy z tych elementów umieścić gdzie nam będzie najwygodniej.
Dodatkowym atutem zestawu prysznicowego podtynkowego jest to, że zabiera mniej miejsca i wygląda nowocześnie, są też modele klasyczne. Minusem takiego rozwiązania jest cena samego zestawu prysznicowego oraz wyższy koszt robocizny i materiałów hydraulicznych.

Wielu klientów ma obawy przed montażem takiego zestawu prysznicowego, ze względu na brak dostępu do wnętrza instalacji w razie problemów. Nie należy się tego obawiać, producenci wymyśli to w ten sposób, że pod płytka zewnętrza jest ukryty cały mechanizm, który można swobodnie wymienić. Jeśli zakupimy drogi i markowy sprzęt na przykład Hansgrohe lub Grohe, możemy spać spokojnie, są to firmy godne zaufania z dobrym serwisem i niezmiennością produktów, możemy naprawić baterię zakupioną kilka lat wcześniej.

Przejrzyj naszą galerię zdjęć aby zobaczyć nasze najpopularniejsze aranżacje łazienek. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zadzwoń lub umów się na spotkanie. Jesteśmy wysoko oceniani przez naszych klientów, można dowiedzieć się o tym z referencji naszych klientów.